Co delam spatne - holka odepisuje a ne

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
petrpan

Příspěvek od petrpan » 07 zář 2019, 17:01

Dobry den,

jsem uplny novacek v oblasti baleni holek a komunikaci s nima. Pro zacatek jsem si zalozil tinder a badoo a zkusil to. Za asi mesich jsem mel par shod. Z toho 99% holek nedokazalo ani odpovedet na pozdrav. Jedna si semnou psala a chvili i pise, sem tam neco napise a ja ji, ale pak prestane a nekdy zase napise.

Ale co mam, tak uplne prvni shoda je fajn holka, ze stejneho mesta. S tou si pisu od zacatku. Ale s hackem. Piseme si, zacá jsem klasicky o ni, vim kam chodila na skolu, co delala o prazsninach, kam pujde do skoly a tak. Ona se ptala zase me na praci. Taky jsme si psali treba o knizkach. Myslim, ze celkem fajn. Dohledal jsem si ji na facebooku a instagramu a zjistil vice info - to jsem ji ale nepsal.

Co jsem vypatral, tak asi moc zivot na sitich nezije. Nikde nema tokik fotek, jen par a treba facebook zalozeny pred par lety doslova - me je 23 a ona mladsi o 2 roky.

Problem je, ze nevim co delam spatne. Je to tak, ze si piseme, vetsinou se pak na neco zeptam a zadna reakce. Vsimam si, ze ona napise vetu o par slovech, ale ja treba na to tri radky.

Nechci nejak tlacit. Tak jsem pockal a sama napsala za tyden, ze se omlouva a zapomnela odpovedet. To jsme si zase psali, ale jsem se znovu na neco zeptal a zase bez odpovedi. Zadna reakci. Ale vidim, ze zpravu si neprecetla jeste. Je to asi 2 dny.

Nevim jak tohle chapat. Kdyz si piseme, rekl bych ze v pohode. Nevim proc, ale zeptal jsem se ji mezi slovy jestli ji nejak neotravuju, tak at rekne a nebudu ji psat - na to neodpovedela apokracovala dal.

Ted nevim jak si stojim. Jak tohle chapat? Mam se ji zkusit zase ozvat nebo pockat? Uvazoval jsem navhrnout ji vymnit si facebook - i kdyz jeji uz znam. Zabralo mi dost casu ji najit, ale nasel a zjistil vic info.

Ted mam nasledujici plan. Pockat tyden a kdyz nenapise. Napsat neco ve smyslu, jestli si nevymenime facebook, ze tady vypada byt komunikace mrtva. Dalsi ze ji zkusim pozvat ven, kamkoliv, ale nejsem si jisty. Je to fajn holka a nechtel bych nic zkazit. Mozna ji zkusit napsat narovinu jaka je?

Podl me kdyby nemela zajem nepsala by vubec. Ale netusim. Mozna ji zatezuje hromada textu ode me? Vetsinou to je jedna jeji veta proti mym treba 2,3 zpravam.

Priklad. Piseme si a ja napisu, ze cekam na autobus. Ona se zepta kde. Respktive vi kde, protoze jsem ji to driv psal, kam chodim do prace, ale ptala se jestli tady na tyhle. Jednoducha otazka. A ja ze ne, jsem tady a tady, dneska jsem nebyl v praci a tak dal. A ona treba odpovi jen aha. Opravdu netusim.

Rad bych s ni byl v kontaktu a rad poznal osobne, ale nevim zda ma zajem a nechci nic pokazit.

A asi bych to mel stihnout do rijna. To totiz nastupuje na novou skolu = dalsi lidi, znamosti a asi se tak snizi moje sance.

Diky.

petrpan

Příspěvek od petrpan » 09 zář 2019, 08:25

Dobrý den, ještě bych měl jeden dotaz. Myslíte, že je vhodné si přidat holku ze seznamky na facebooku, když mi ho sama nedala? Věnoval jsem dost času tomu, abych si ji tam našel a nevím, jestli je vhodné ji tam zkusit napsat, že ji chci opravdu poznat a zjistit více informací a tak jsem věnoval dost času a pokusil se ji najít a vyšlo to.

Nechci nic pokazit, vypadá to teď dobře, ale co mi naposledy psala, tak moc online život nežije a hlavně na seznamky typu tinder a tak skoro nechodí, proto odepíše třeba za x dní. Na facebooku bych řekl, že bude aktivní více a tohle mě napadlo. Díky.

petrpan

Příspěvek od petrpan » 09 zář 2019, 08:27

Nebo ji tam napsat pod záminkou, že se mi zablokovalo číslo - tinder je vázaný na něj a nechtěl jsem o kontakt s ní přijít a tak jsem hledal.

martin123
Poděkoval: 417 krát
Obdržel poděkování: 270 krát

Příspěvek od martin123 » 09 zář 2019, 11:56

No hele, jestli chceš balit holky, tak bych to nedělal přes tinder.

petrpan

Příspěvek od petrpan » 09 zář 2019, 16:24

Proc myslis, neni k tomu dobry? Nevim co od nej moc celat.

martin123
Poděkoval: 417 krát
Obdržel poděkování: 270 krát

Příspěvek od martin123 » 09 zář 2019, 17:22

Je lepší balit holky osobně. Je pár lidi, kteří tě donutí do oslovení, když se domluvíš.

hubertjezpet
Poděkoval: 8 krát
Obdržel poděkování: 39 krát

Příspěvek od hubertjezpet » 10 zář 2019, 19:19

Sice jsem programátor, ale nikdy jsem neviděl online balení jako něco, co z tebe udělá alfa samce.

Jediné živé balení a oslovování holek na ulici vidím jako správnou cestu.

Saty
Poděkoval: 23 krát
Obdržel poděkování: 19 krát

Příspěvek od Saty » 14 zář 2019, 20:28

Ono je dobré dělat od všeho trochu, to je jako bys na zemi našel ležet 2000 Kč a řekl, že peníze ze země nesbiráš :) je jedno odkud jsou. Co se týká badoo a tinderu tak tam jim píšou stovky kluků denně, takže je v tvoje zájmu jí co nejrychleji dostat pryč, takže ji napiš o FB/číslo/insta, co uznáš za vhodné. Rozhodně si jí nepřidávej aniž bys jí o ten kontakt řekl, s největší pravděpodobností by si řekla, že si creepy stalker a blokla si tě :lol:

Joe24
Obdržel poděkování: 3 krát

Příspěvek od Joe24 » 16 zář 2019, 18:16

Balit holky na těchto seznamkách typu tinder a jim rozhraním podobným je akorát tak na dojebání nebo odreagování. Za prvé je tady Shadowban, pak taky to, ze se holky nudi tak si chteji jen s nekym psat -nic vic. Nekterym dela dobre kdyz je o ne velky zajem. Nektere zde maji odkazy na svuj instagram. Neveril bys ale kdyz ho tam dá tak muze mít klidně i o 500 foloweru vic-to se hodi..Nasledně jsou tam fake profily, mrtve profily, ktere nikdo nepouziva. Premium maji jen nektere holky, ty co to nemaji tak moc neswapuji, to znamena ze neni moznost videt kdo ti poslal like. Ty ji posles like-ona to nevidi. Mas smulu, tobe like neda protoze nemas dobre fotky. Na ulici bys mel mnohonasobne vetsi sanci.
Ted moje zkusenost. Zaregistroval jsem se na 7 seznamek. Pak na jednu, kde se nic neplati a je to takova typicka oldschool seznamka. Seznamka kde se chteji zeny opravdu seznamit-nic pro děcka. Byli na ni asi dve pekne, 40skaredych, 10prumernych holek v okoli 50km. Kdyz jsem se podival na profily tech peknych tak mely za 3 mesice od zaregistrovani cca 2500 shlednuti profilu. Vzhledem k tomu ze psat zpravy muzes kazde. Tak to znamena napriklad 2000 zprav od chlapů. Ehm...myslis si ze si precte zrovna tu tvoji a odpovi? ☺️
Běž ven, najdi nekoho s podobnymi umysly, ucastni se akci, bud drzy a porosteš. Je to cesta velmi bolestiva ale nakonec za to budes rad. A budes mit holky.

petrpan

Příspěvek od petrpan » 17 zář 2019, 08:29

Děkuji moc za rady. Ale třeba u takového tinderu, kterého se to týká předpokládám, že nedává like všem, koho najde, ale jen těm, o které má potencionálně zájem. Ale nevím, neznám jejich logiku myšlení. A co jsem si zjišťoval a četl diskuze, tak prý každá druhá až tgřetí zpráva začíná nějakou narážkou na sex, tak nevím. My si psali úplně normální, bez totohle. Třeba ji ale komunikace nevyhovuje. Každopádně jsem ji zkusil požádat o facebook a jestli se ozve, uvidíme. Zatím vypadá, že nebyla aktivní a zprávu si nepřečetla, ale zase už jsem ji poslal ve čtvrtek.

Asi jestli se do konce týdne neozve, tak se s tím smířím. Maximálně ji zkusím někdy napsat k svátku nebo narozeninám, to ale nevím, asi to nemá cenu.

Odpovědět