Testy

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
Dirk

Testy

Příspěvek od Dirk » 12 úno 2019, 21:03

Kluci mám taky dotaz.

Dneska jsem potkal nádhernou holku na zastávce a přišel jsem za ní. Sebevědomě jsem se jí podíval do očí a řekl jsem: ,, Řekl ti už někdo, že jsi neskutečně krásná? Jestli ne, tak ti to říkám já." Ona se sice usmála, ale odpověděla: ,, Díky. Nejsi ten jeden z těch streetařů, co balí random holky na ulici za účelem sexu?" Nevěděl jsem, co odpovědět. Úplně jsem zkoprněl, toto jsem nečekal. Normálně jsem dost sebevědomí, ale když mě někdo odhalí, leknu se. Jen jsem řekl, že už musím jít a odešel jsem. Doslova jsem utekl. Pomoc prosím, co mám odpovědět, kdyby se tohle opakovalo???

Sybrakos
Poděkoval: 138 krát
Obdržel poděkování: 14 krát

Testy

Příspěvek od Sybrakos » 12 úno 2019, 21:11

Hahahahaaaa! :) Mas se smat a rict jo a pokracovat dal! Ne, zachovej klid a delej blbyho.
"Vetsina lidi spotrebuje vice energie na mluveni o problemech, nez na jejich reseni." Henry Ford
Carpe diem

Dirk

Testy

Příspěvek od Dirk » 12 úno 2019, 21:16

Já vím, jsem blbec. Měl jsem se zachovat jako že to neřeším, ať si kecá a pojedu si svou hru. Akorát si přijdu už prokouklej, třeba že pročítala fóra a všechno a ví, že to mám z části naučený na zpamět. Najednou jsem si nepřipadal jako ten spontánní alfa samec, ale jako ubožák co nedokáže sbalit holku sám :?: :D jsem marnej v tehlech situacích

Sybrakos
Poděkoval: 138 krát
Obdržel poděkování: 14 krát

Testy

Příspěvek od Sybrakos » 12 úno 2019, 21:21

Blbý je, ze uz se tohle vedomi mezi holkama rozsiruje-typci o tom kecaj holkam a ty to sirej dal na kafickach, sitich, atd. Taky uz se mi nekolikrat stalo, ze slecna zoufale rekla, ze uz ji prede mnou nekdo oslovil:/ Rek bych, ze si pusu na spacir poustej hlavne zacatecnici (mel jsem to samy).
"Vetsina lidi spotrebuje vice energie na mluveni o problemech, nez na jejich reseni." Henry Ford
Carpe diem

TristanPRG
Poděkoval: 9 krát
Obdržel poděkování: 20 krát

Testy

Příspěvek od TristanPRG » 12 úno 2019, 21:36

Jak odhalila, veď to nie je nič čo by si mal skrývať predsa nie? Si hrdý na to, že oslovuješ vonku holky aby si s nimi mal sex. Mal si jej to potvrdiť a hotovo? Mne sa to teda ešte nestalo, takže reakcia by asi nebola dokonalá, ale bez ohľadu na to o čo ide, keď jedna strana odhalí niečo a ty vieš, že má proste pravdu, tak naj čo môžeš urobiť je to brať ako fakt, povedať áno a konverzuješ ďalej :)

martin123
Poděkoval: 256 krát
Obdržel poděkování: 111 krát

Testy

Příspěvek od martin123 » 12 úno 2019, 22:14

No počkej, za účelem sexu? To nevím, vždyť tě ještě vůbec neznám! a jedeš:D

BlackSin
Obdržel poděkování: 18 krát

Testy

Příspěvek od BlackSin » 13 úno 2019, 08:52

Sybrakos píše:
12 úno 2019, 21:21
Blbý je, ze uz se tohle vedomi mezi holkama rozsiruje-typci o tom kecaj holkam a ty to sirej dal na kafickach, sitich, atd. Taky uz se mi nekolikrat stalo, ze slecna zoufale rekla, ze uz ji prede mnou nekdo oslovil:/ Rek bych, ze si pusu na spacir poustej hlavne zacatecnici (mel jsem to samy).
Je to blbý a jsem toho názoru, že tato komunita by měla existovat jenom tehdy, kdy existuje. Já jsem o tom nikdy nikomu neřekl, zvlášť ne ženě. Ty nedokážou udržet nic v tajemství :D
Willst du bis der Tod euch scheidet
Treue ihr sein für alle Tage?

Nein!

Princ
Poděkoval: 330 krát
Obdržel poděkování: 674 krát

Když se zeptá: Jsi streetař?

Příspěvek od Princ » 13 úno 2019, 09:54

Dirk píše:
12 úno 2019, 21:03
Ona se sice usmála, ale odpověděla: ,, Díky. Nejsi ten jeden z těch streetařů, co balí random holky na ulici za účelem sexu?" Nevěděl jsem, co odpovědět. Úplně jsem zkoprněl, toto jsem nečekal. Normálně jsem dost sebevědomí, ale když mě někdo odhalí, leknu se. Jen jsem řekl, že už musím jít a odešel jsem. Doslova jsem utekl. Pomoc prosím, co mám odpovědět, kdyby se tohle opakovalo???
Jak jako odhalí? Byl jsem vždy hrdý, že jsem streetař. Byla to první dobrá věc v životě, kterou jsem udělal. Tajit jinému muži street = sviňárna až za hrob.

Většinou se zajímám: "Wow, takže už tě někdo oslovil? Jaké to bylo?" Učím se, jak lépe masově komunikovat naši věc ženám + často mi přitom dá návod, jak ji sbalit :) Samozřejmě číst mezi řádky! Často z toho vyjde něco jako: "Chci, aby mě kluk oslovil, ale nebyl divný a neříkal strašně moc šílené věci, bral mě jako člověka."

Holky totálně žerou streetaře, jen nemají rády podivné nováčky, ze kterých jde schizofrenický feel :)

Tisíckrát už jsem holku sbalil PŘÍMO POTOM, co odmítla jiného streetaře. Dnes už se ví, že jako každý cigán není stejný, ani každý streetař není stejný :)

Simply
Poděkoval: 10 krát
Obdržel poděkování: 13 krát

Testy

Příspěvek od Simply » 15 úno 2019, 01:23

Zítra mám jit k tobě jen abychom se spolu vyspali?😂
Udělat velkou životní změnu může být docela děsivé,
ale víte co může být ještě děsivější...?
Litovat toho, že jsme něco mohli udělat a neudělali.

LoArmistead
Poděkoval: 24 krát
Obdržel poděkování: 54 krát

Testy

Příspěvek od LoArmistead » 15 úno 2019, 11:43

Sybrakos píše:
12 úno 2019, 21:21
Podle mě je dobře, že se to mezi holkama rozšiřuje, problém vidim v úplně opačný věci - holky v Česku jsou oslovovaný pořád hrozně málo! Pak na to nejsou zvyklý a na pickupera koukají s nedůvěrou. Nemůže Tě vyvést z míry, že Ti holka řekne, že už jí někdo na ulici zkoušel. To kdybys balil dejme tomu v Los Angeles, tak bys nemoh mluvit s žádnou, protože tam už to na každou někdo zkoušel :)

Jde v první řadě o to pochopit, že neděláme nic zlýho - prostě když se mi holka na ulici líbí, je za mě úplně v pořádku za ní přijít a říct jí to. Pokud jí to vadí, je to její právo, ale neznamená to, že já udělal chybu. To, že určitá (na internetu dost hlasitá) část českých žen (kolikrát to jsou ty neatraktivní a zakomplexovaný - zdravíme Vinted) jedou linii, že je nechutně obtěžuje, když je na ulici někdo osloví, vůbec neznamená, že to tak vidí většina holek :D
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

Scissors
Poděkoval: 89 krát
Obdržel poděkování: 287 krát

Testy

Příspěvek od Scissors » 17 úno 2019, 10:34

Simply píše:
15 úno 2019, 01:23
Zítra mám jit k tobě jen abychom se spolu vyspali?😂
Klasika - "Heeej, nebuď hned tak hrr!" :)
Nebo pokud máš pocit, že je kóča už celkem načatá, tak: "Proč to nezkusíš zjistit sama?"
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Odpovědět