Jak ji pozvat ven přes fb?

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
TristanPRG
Poděkoval: 35 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

Příspěvek od TristanPRG » 20 srp 2019, 17:49

Andryi píše:
19 srp 2019, 23:47
Neber me za slovo,podle me jsem uplnej zacatecnik, ale myslim ze hodne zalezi i na tom jaka ta slecna je...? (Relativne romanticka...ta ma obvykle z prvniho rande strach a louci se neutralne-potrebuje si vybudovat duveru-ale tam je to spis na vztah... divocina- ta je schopna ti za 5 minut rande roztahnout nohy, ale i za 5 minut te uz neznat a obvykle je vas vic...atd,ne?)... hlavni je se dostat z friendzony,aby o tobe zacala “premyslet jinak a coby kdyby” ... z ty prochazky a cajivny bych tipl spis tu mirne romantickou ne? Me u takovych zabirala bezpecne lezecka stena -1. Ted si ji v konvezrazi natuknout co sprty a tak, strach z vysek ... at vis ze ti na to nerekne:”to ani nahodou” ... a pak domluvit termin schuzky a napsat vyzvednu te v tolik a tolik, vem si s sebou sportovni veci, zbytek je prekvapko (aspon ji pekne znejistis,ony to nesnasi, ale vzrusuje je to...aspon myslim) ... no a na stene je to jednodussi v tom ze 1. Je to samo o sobe neco co nedela denne (prochazka a tak) ... 2. Kdyz ji jistis, budujes si duveru, ze je na tebe spoleh...3. Kdyz ji to jde muzes ji za to pochvalit (to ony rady), kdyz nejde tak politovat a podporit (pociti v tobe oporu ;-) ) za 4. Daj se tam vymyslet i kravinky typu nespustit ji az dolu ale jen tesne nad zem, otocit si ji, hodit mensi kompliment na zadek a ukazat ze je v tobe i kus “rostaka” ;-) :-D a za 5 a to je hlavni... ono po kazdym slezeni maj holky slaby ruce a ty muzes pomoct odvazat to lano ze sedaku a tim se snadno dostanes do intimni zony na 20,30 cm a tam uz pak zalezi jak to skoulis ;-). Na romantictejsi typy to vzdycky zabralo ;-) ... kdyz jsme u toho, budu i ja rad kdyz tady zkusenejsi nahodi takovy mista a cinnosti kde se holce “nevinne” dostat do intimni zony (tim nemyslim pod kalhoty... ne hned :-D ) protoze me napadly tak leda jeste spolecny vareni a latino tance (coz by asi taky slo, spis na ty mene sportovne zalozeny) ale nic vic...? Napada vas neco?...
Super popis, len istiť len tak nejde, to človek musí fakt vedieť čo a ako robí..to je motivácia naučiť sa istiť, lebo liezť ako tak dávam, ale že si zoberiem na istenie kurz ma napadlo dávnejšie, teraz už mám o motiváciu viac si ho urobiť:)

averybadtime
Poděkoval: 3 krát

Příspěvek od averybadtime » 20 srp 2019, 19:54

Hoši, co mi tady píšete něco o lezecký stěně :D. Jako tip dobrý, ale nikdy jsem na tom nebyl a jen tak na to nepůjdu :D. Vytáhnu ji na výlet, z posezení vím, co má ráda, takže snad cajk. Jinak je to ten romatickej typ ženy, která potřebuje trochu čas. Byla roztomile nervozní, ale ničemu to nevadilo (jen taková ta přirozená nervozita, která spíše pomáhá než obtěžuje :).

nethio
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Příspěvek od nethio » 20 srp 2019, 20:17

Jako chápu, to stanování nejde úplně v pracovní dny. Ale jak jsem psal logistika, rovnou do toho stanu můžete na to vlítnout :D. A někde mimo lidi v přírodě nemusíte ani řešit jestli vás někdo uslyší, takže si to oba víc užijete :D.

[/quote]
Super popis, len istiť len tak nejde, to človek musí fakt vedieť čo a ako robí..to je motivácia naučiť sa istiť, lebo liezť ako tak dávam, ale že si zoberiem na istenie kurz ma napadlo dávnejšie, teraz už mám o motiváciu viac si ho urobiť:)
[/quote]

Nebo nějakého kámoše/kámošku lezce sebou vzít :D Jištění budeš mít naučené během mžiku, jinak je kupa videí na youtube :)
Pak zase super, když to umíš ty sám, do toho holku zaučit, zaúkolovat si ji :).

elpadre

Příspěvek od elpadre » 10 lis 2019, 20:20

Snažím se vždycky v konverzaci najít nějakou záminku, jak ji vytáhnout ven. Styl "ahoj, pujdeme na kafe atd" mi přijde moc ohranej

Odpovědět