Jak vnímáme streetgame celkově

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
Aragorn
Poděkoval: 12 krát
Obdržel poděkování: 119 krát

Příspěvek od Aragorn » 13 črc 2019, 00:16

Rozhodl jsem se, že bych chtěl shrnout streetování, tak jak to vnímám, podle mě to vše zapadá do sebe jako dílky puzzle.
Někteří lidi věnujou určitým částem víc pozornosti, jiní méně, tak jsem napsal, tak jak to mám já.

Jak to vše na sebe podle mě navazuje:
1) Jak si organizuju čas - třeba 4x týdně streetovat. Chodit do práce. Dělat svoje koníčky - hrát na pc, koukat na filmy, číst.
Pokud mám velké neúspěchy v práci, nebo v pick upu, nebo špatné koníčky, tak to může podle mě vzájemně ovlivnit.

2) ke streetování - jaké mám přesvědčení - Proč dělám pick up - chci si užít fajn rande plné líbání, sexu, vybrat si nejlepší holku, z ní udělat přítelkyni.
Třeba mě přítelkyně podváděly, holky nepřišly na 2. rande, tak můžu být demotivovaný.

3) Jdu na street - Je důležité, jakou mám náladu a jak dokážu vybudovat dobrý vibe, momentum třeba na 3 hodinový set. Jestli jsem nadšený, cítím adrenalin.

4) Věci, které mohou trochu ovlivnit - co mám na sobě, jestli je to čisté, moderní, jaký mám sestřih vlasů/vousů. Vyplnění profilu na facebooku, zajímavé fotky..

5) Vybírám si holku a chystám se na oslovení - vnitřní hra.. jestli jde rychle/pomalu.. jestli je pěkná, telefonuje.. říkám si v jaké jsem části setu. Pokud na začátku, tak nejedu tolik na výsledky, ale dostat dobrý vibe a momentum. Dobrou motivaci, nadšení. Nějaký trolling.

6) oslovuji holku - zapomínám na všechny taktiky..a vše dělám instinktivně.. PRÁSK...jsem v momentu.. soustředím se jen na sebe a na ni a okolí neřeším. Dobrý oční kontakt, postavím se proti ní, nebo ji obíhám. Získávám pozornost..

7) ice break - snažím se, abych ji dostal od toho co dělá a projevila nějaký zájem, nadšení v hlase - pak ji podávám ruku, představuji se.
Zhodnotím ji jako osobu.. zkoumám co má na sobě.. jak se tváří.. od toho odvíjím konverzaci.. je třeba v černém.. smutná barva.. je veselé říkám, že je fajn jak se na mě usmálo a z ní začínám set

8) V interakci - Snažím se vybudovat co nejvíc atraktivity a komfortu..Zjišťuji její příběh. Stojí a čeká na MHD .. za jak dlouho odjede.. Stojí před supermarketem.. na někoho čeká.. Podle toho kolik mi zbývá času, tak přízpůsobím hru. Jestli ji jde vzít na instantní rande, nebo kolik mám času. Pokud mám méně času, tak vybuduji méně atraktivity a hned buduji komfort, abych měl po tom co mi dá kontakt, co nejvíc solid.
Snažím se dostat co nejdál, jako že se známe rok dobří kamarádi. Snažím se vybalancovat buď jet technický pick up, pokud nejsem rozjetý, nebo jet jen instinktivně, pokud už to klape dobře.

9) Posouvám se dále.. Buďto s ní jdu na instantní rande.. stačí třeba popojít ze sluníčka do stínu.. krátká procházka parkem, nebo na kafe..
Nebo si beru facebook, telefon. Podle toho, čeho je v konverzaci víc, pokud víc komfortu zakončím obětím, pokud atraktivity, tak polibkem.

10) pokračování.. Snažím se převízt co nejvíc momenta a vibu z tohoto setu do dalších. Doma ji píši v návaznosti na to, o čem jsme se bavili a začínám digi hru

11) V digi hře se snažím vyeskalovat do nějakého zájmu, nadšení a hned buch s ní na rande..které domlouvám co nejblíže svého bytu

12) Jdu s ní na rande.. krátká procházka po okolí.. říkám o věcech, co mám zajímavé doma.. snažím se dostat co nejdále.. polibek, obětí..

13) Pod nějakou záminkou jdu domů.. napít se atd.. beru ji domů..

14)Nejdřív ji ukážu byt... dám jí napít.. pustím romantický písničky, film.. postupně ji líbám a připravuji, až ji vezmu do ložnice... tam masáž zád.. sex.. atd

Takhle nějak vypadají moje ideální oslovení. Dostat se do bodu 9 není až tak těžké a podaří se to snad po každé, kdy jdu na street tedy, získat kontakt. Bod 11 psát si s tou holkou na digi, i to je velice časté, i když z nějakých setů si přinesu flake kontakt. Potom ji vzít na rande bod 12...z těch solidních kontaktů co odepisujou se postupně vyselektují další co odpadají...

Je zajímavé, že v červnu 2019 se mi poprvé podařilo dohrát 4 holky během týdne až do konce k sexu, i když kontakt a oslovení bylo u 2 z dřívějška.
To samé v 1. čtvrtletí 2016 jsem měl sex se 4 holkama. Jen náhoda, nebo jsem tentokrát dělal něco jinak?

Když mi přijde, že nemám výsledky, jaký bych chtěl, tak mám několik možností - buď si vzpomenu na nejlepší výsledky a co jsem tenkrát dělal jinak, nebo si přečtu nějaké rady, články, názory jiných streetařů a nebo používat pokaždé jiné metody a vidět, co mi vyjde, nebo názory holek přímo při oslovení.

Proč mám někdy neúspěchy?
1) Nemám dostatečnou motivaci.. Po hodně dobrým oslovení.. třeba po 3 schůzkách plné líbání, sexu se vracet zpět na začátek a obíhat holky.
Dvě silné odmítnutí na začátku.
2) Nevybuduju dobré momentum a vibe - oslovuji holky, ale dlouho jsem neoslovoval třeba a nejsem v té magické hře
3) špatná hra-začátek Nedaří se mi budovat dostatek komfortu/atraktivity - Vím jak toho teoreticky dosáhnout, ale prakticky výsledky nejsou, nebo v nějaké části to pokazím
4) špatná logistika - holky hned odjíždí autobusem, spěchají, telefonují, je víkend, nebo prší
5) mám dostatek komfortu a atraktivity na získání kontaktu, ale málo na to, aby se ozvala
6) Hraji špatně digi a přestane psát, nebo ji nedostanu ven

V čem se chci zlepšit:
1) Jet každý den streetu plánovaně - podle těchto bodů.. začít budovat rychle momentum, vibe na začátku na rozehřátí a až potom jet sniper game, z každého setu za co nejkratší dobu vymlátit maximum
2) Chci zkoušet úplně nové věci - hry na hádání čísel, oslovovat úplně novými hláškami jinými způsoby a dělat co nejvíc věcí jinak a inovovat.
3) Zjistit, co je moje největší slabina a odstranit ji.
4) Chci získat zpátky víru v dobro, že holky nejsou bezcitné mrchy a děvky.
5) U každé holky vidět, kam až se můžu dostat a jít co nejdál
6) aby mi bylo už úplně jedno, co si kdo o mně myslí (na streetu pozorující důchodkyně, nebo holka z neúspěšného oslovení) a abych během pár sekund se dostal zpátky do boje.
7) Na závěr ošukat co nejvíc holek a najít si úžasnou přítelkyni.

Moje první oslovení bylo na nové škole na zastávce vlaku - kdy jsem oslovil holku a potom s ní celou školu jezdil vlakem. Přespával s ní v hostelu.. bylo to úžasné.
Moje druhé oslovení bylo v supermarketu oslovil jsem holku ve frontě, vzal si na ní telefon a pozval ji na rande a potom další oslovenía šel jsem s ní na kafe na instantní rande. Na úplných začátcích jsem měl slušné oslovení, ale dobré výsledky. Z prvních 50 oslovení mám asi 2 holky, se kterýma si ještě píšu po cca 4 letech.
Tenkrát jsem jel jako kombajn a třeba 2 dny streetoval a 5 dnů chodil na rande. Asi po 100 oslovení jsem si našel roční vztah.. :)
Pak jsem se rozešel.. zase streetoval našel si holku a takhle dokola.
I když rande byly spíš kamarádský pokec. Můj mindset tenkrát byl, co udělat a říct, aby holka projevila co nejvíc nadšení a zájmu.
Někdy si říkám, co vše jsem tenkrát dělal jinak, abych získal zpátky staré výsledky.
Asi to byla moje víra v dobro a přátelská a důvěru budící povaha a nevnímal jsem holky jako zlé démony a děvky, co s klukama jenom vyjebávají. :)

A jak to máte vy? Proč vlastně streetujete? Jak jste začali?
Já jsem začal oslovovat, protože jsem si chtěl najít přítelkyni a někoho s kým být.
Teď podvědomě stále chci přítelkyni, ale streetuju taky, abych se zlepšil v balení a zažil jsem různé adrenalinové zážitky, sex a poznal fajn holky.

Aragorn

Příspěvek od Aragorn » 13 črc 2019, 19:34

Ještě bych chtěl doplnit svůj dojem na streetaře z komunity.
Jsou to velice fajn přátelští lidi. Jsme jako jedna rodina, nebo parta. Něco jako skauti.. 8-)
Zatím jsem měl tu čest být venku asi s 10 lidmi a ve směs všichni přišli na čas. Vždycky jsou plní zájmu, odpovídají na facebooku
Přijde mi, že streetaři mají v sobě víc odhodlání a nadšení než běžné bety, kteří vidí nádherné holky a jen na ně zoufale koukají.
Když někdo začíná a nemá tolik zkušeností, tak mu parťák rád pomůže a poradí mu..Je to velká zábava a jsou k sobě přátelští a chápaví.
Na seznamkách je to jako válka gangů, kdy si kluci nadávají a urážejí a zároveň se perou o holky a na streetu se ze strachu nezeptají holky ani kolik je hodin, natož, aby si šly pro kontakt.
Jsme jako vládci, kteří si rozdělí mezi sebou celá města, protože nikdo jiný v nich holky neoslovuje.
Vlastně jsem ani nikdy neměl tolik fajn kamarádů, jako když jsem začal streetovat. ;)
Tak držme při sobě!

Princ
Poděkoval: 445 krát
Obdržel poděkování: 1090 krát

Příspěvek od Princ » 13 črc 2019, 19:43

Je to tak, v komunitě máme boží lidi ;)

Lucas
Poděkoval: 196 krát
Obdržel poděkování: 110 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucas » 13 črc 2019, 20:13

Aragorn píše:
13 črc 2019, 19:34
Jsme jako vládci, kteří si rozdělí mezi sebou celá města, protože nikdo jiný v nich holky neoslovuje.
Tak držme při sobě!
Zrovna jedu domů a můžu říct, že tohle má fakt sílu! :D
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

Lucas to nevzdává!

Lucas
Kontaktovat uživatele:

Pohled za Matrix

Příspěvek od Lucas » 13 črc 2019, 20:17

Když nad tím přemýšlím, tak je to fakt šílený. 8-) :lol:
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

Lucas to nevzdává!

Aragorn

Příspěvek od Aragorn » 13 črc 2019, 21:53

Lucas píše:
13 črc 2019, 20:13
Zrovna jedu domů a můžu říct, že tohle má fakt sílu! :D
Zrovna předevčírem jsme šli před policajtami na červenou přes přechod a o pár metrů dál jsme sváděli pěknou holku, brali si na ní kontakt a flirtovali o sexu a ona si to užívala.
Připomnělo mi to scénu z Pána prstenů... you have no power here.. gandalf the grey :twisted: :)

Je to úžasné, že zákony a společnost nám umožňuje si získat jakou holku chceme. ze stotisícových měst je tak do 10 streetařů, někde třeba jen 2,3.
Jsme v podstatě volní.. můžeme jít do jakéhokoliv města, státu, země a svoje streetařské schopnosti tam používat a balit jakékoliv holky.
Žádná armáda, bůh, ani policie nad námi nemá moc. Samozřejmě nemůžeme nikoho zabít ani znásilnit, ukrást atd., ale když děláme klasická oslovení a vytvoříme v té holce fakt atraktivitu a komfort, tak můžeme dokázat cokoliv kdekoliv. :)
Někdy když jedu streetgame, tak si připadám jako v online hře.. Prodavačky beru jako NPC, kde si můžu něco natradovat.. Ostatní lidi jako zombíky a monsters a celé město se stane 1 velká hra. :)
Momentum... vibe, úsměvy, oční kontakt a prodavačka se se mnou začne líbat a objímat a až po minutě si uvědomí, že začala obsluhovat zákazníka. :D
Když si vezmu, že jsem v červnu spal se 4 holkami během 1 týdne, tak se jde posunout hodně daleko.
S dobrými schopnostmi můžeme dokázat cokoliv.. Jsme něco jako egyptští bohové, kteří hýbou s městami a planetami... :twisted: :)
Čarodějové a mágové.. :twisted:

Lucas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucas » 13 črc 2019, 23:40

Cítím to úplně stejně, s těmi Bohy, najednou člověku to město patří a když ví jak se chovat k lidem, správným způsobem, tak nevidím důvod proč nechodit na street. :D

Lucas to nevzdává!

Aragorn

Příspěvek od Aragorn » 14 črc 2019, 09:53

Lucas píše:
13 črc 2019, 23:40
Cítím to úplně stejně, s těmi Bohy, najednou člověku to město patří a když ví jak se chovat k lidem, správným způsobem, tak nevidím důvod proč nechodit na street. :D
Říkám si, jaké máme neomezené možnosti. Já měl na obět bažanta na víně. Spoustu dezertů, potom jsem vyšel do ulic svého harému desítek tisíc dívek. Takhle se v minulosti měli jen králové, císaři. Nejdřív byl pravěk, pak starověk, středověk, novověk, a teď je věk streetařů. Čistě teoreticky si říkám, kam by to šlo až dosáhnout, pokud by si princ založil vlastní politickou stranu třeba jako Okamura s velkými ideály, tak bychom se mohli dostat do vlády a změnit celý stát a on by se nechal korunovat na krále a přejmenovali bychom se na streetařské království. Možná to zní jako sen, ale když vidím, jak dokázal z ničeho vybudovat takovouhle komunitu. Pro patrioty země říkám, že bychom nechtěli nic špatného, jen změnit svět k lepšímu. :) Třeba za to, že holka dá kontakt a neozve se, by byla hned pokuta. :D (joke) Představte si, že sedíme každý ve vládě jako nějaký ministr, každý spravujeme svůj kraj jako streetařský šlechtic.. zní to zajímavě. Kolik možností máme.. ve středověku a starověku bychom byli jen pouhý otroci a dřeli od rána do večera a měli jen chléb. Teď máme internet... počítač.. můžeme jíst jakékoliv jídlo, cestovat kamkoliv, oslovit jakoukoliv holku.. je to mazec, až se mi z toho zatočila hlava. :)

Michal88
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od Michal88 » 15 črc 2019, 00:40

Teď podvědomě stále chci přítelkyni, ale streetuju taky, abych se zlepšil v balení a zažil jsem různé adrenalinové zážitky, sex a poznal fajn holky.
[/quote]

Ještě nemám se streetováním skoro žádné zkušenosti, ale tenhle příspěvek je úplná 💣 suprově napsané :D

Aragorn

Příspěvek od Aragorn » 15 črc 2019, 22:21

Michal88 píše:
15 črc 2019, 00:40

Ještě nemám se streetováním skoro žádné zkušenosti, ale tenhle příspěvek je úplná 💣 suprově napsané :D
[/quote]

Jsem rád, že můj slohový výtvor nachází své příznivce :)
Ono když neděláš streetgame a jednou za 2 roky se ti najde možnost jít s holkou na rande, tak doufáš, aby to vyšlo a nečekal si další 3 roky.
Když oslovuješ na streetgame, tak můžeš získat mraky kontaktů a holek.. a uvázat se u té, co se ti až tak nelíbí, tak už nemusíš.
Máš pak víc možností a příležitostí si vybírat a zlepšovat se.
Já mám teď 3 holky, co by se mnou chtěly chodit a 1 by si mě z fleku vzala za manžela, ale ta vůně svobody a vítr ve vlasech je těžké pokušení se ho vzdát.. Až pro hodně kvalitní holku :)

Michal88
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od Michal88 » 15 črc 2019, 23:21

ale ta vůně svobody a vítr ve vlasech je těžké pokušení se ho vzdát.. Až pro hodně kvalitní holku :)
[/quote]

Joo, ta svoboda ta je hodně mocná. Člověk se ji nechce skoro vůbec vzdát, jak píšeš :D Já byl teďka třičtvrtě roku ve vztahu, a úplně jsem zapomněl, jaká nádhera to je ta svoboda 8-) :lol: můžeš dělat úplně cokoliv. Ale ta kvalitní jednou přijde jak píšeš, a svoboda bude pryč 🙈 :)

aldot
Poděkoval: 32 krát
Obdržel poděkování: 12 krát

Příspěvek od aldot » 19 zář 2019, 19:16

Aragorn píše:
13 črc 2019, 21:53

S dobrými schopnostmi můžeme dokázat cokoliv.. Jsme něco jako egyptští bohové, kteří hýbou s městami a planetami... :twisted: :)
Čarodějové a mágové.. :twisted:
V sobotu som bol v Bratislave. Nedarilo sa mi, čakal som že budem smutný, kyvol som rukou, aspoň som sa pokúsil. Po hodine aj čosi som vystúpil z vlaku a ako som si sadol do auta, tak som sa začal cítiť ako nadrogovany/nafetovany, neviem ani jedno z toho som nezažil, ale cítil som sa napriek odmietnutiam i napriek svojej slabej odvahe, akosi až v extáze. Neviem si predstaviť, čo by sa so mnou dialo, ak by som popritom zažil ešte aj sex. No určite úžasný pocit, povedal by som niečo ako emocionálny sex. Slovami sa to nedá opísať tá nádhera. Prijemne na duši? to je ešte slabý výraz. Možno po sexe vďaka streetovaniu by som sa ozaj cítil ako tí bohovia, čarodejovia alebo mágovia... Neskutočný zážitok.

Odpovědět