Ako zbaliť staršiu ženu?

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
aldot
Poděkoval: 32 krát
Obdržel poděkování: 12 krát

Ako zbaliť staršiu ženu?

Příspěvek od aldot » 12 črc 2019, 10:59

Zdravím, potrebujem poradiť so staršou ženou. Ja 38, ona 45. Je síce ukrajinka, ale jazyková bariéra medzi nami nie je.
Pracujeme spolu, prakticky si ma ona prvá pridala na fb, to aký som vie dosť z práce.
Balil som ju cez Fb, na nastenku som dával obrázky/klipy aby ju to viedlo myslieť na mňa, napísal vtipnú básničku - bola vtedy na dovolenke doma na Ukrajine, takže to bolo jediné čo ma napadlo.
Mne je tiež sympatická, skôr vyzorovo. Keď sa vrátila, tak po čase si dala, že je vo vzťahu, tak som si medzitým našiel priateľku slovenku.
Napriek tomu že Ukrajinka vie, že som vo vzťahu, sme sa už dva razy stretli aj mimo prácu (prechádzka, pokecanie si). Sama ma chytila za ruku, hneď na začiatku prvého stretnutia. Z mojej strany som mal dotyky, všade kde je to čisté. Aj sme si dali pusy na lico, ja jej na čelo, vlasy. Aj som zakaždým dal návrhy aby sme šli spolu ku mne. Určite vie, že mi ide o sex.
Problém je, že na priamo sa bráni napr. bozku na pery alebo dotykom na sexuálne miesta. Neviem či prekonať strach a na drzovku ju chytiť na sexuálne miesta alebo ako ďalej. Alebo na čistých miestach silnejšie?
je rok a pol od rozvodu(bojuje so sebou kvôli dôvere k mužom?) a vie, že mám priateľku(strach že s ňou si užijem, ale nebude tá vo finále?). Čas so mnou si užíva (hlava na pleci, objatie okolo pleca, objatie tak, že citila môj penis, dotyky- mal som dokonca ruku cez lono, ale dlaňou som držal stehno), proste cítim šancu, je to pre mňa výzva.
Viem že to chce čas(nechce pôsobiť ako lacná žena, čo hneď roztiahne nohy), ale chýba mi jeden diel z puzzle, aby som prekonal jej obranu.

Drew
Obdržel poděkování: 13 krát

Ako zbaliť staršiu ženu?

Příspěvek od Drew » 12 črc 2019, 12:50

Nejsem si jist na co se ptáš, už jsi ji dávno sbalil jenom o tom nevíš.
Poslední dílek puzzle: vymysli zajímavou činnost nebo jenom záminku, něco neutrálního důvod proč by měla jít ktobě.
Ona přinese víno a ty vybereš oblíbený disneho film. Chybí ti jenom poslední pull z baru -> domu, hoky se neradi cítí jako, že jdou k tobě jenom na sex dej jim jakoukoli i idiotskou záminku, aby se tak necítily a ups sex se prostě stal, uplně náhodou.

aldot

Ako zbaliť staršiu ženu?

Příspěvek od aldot » 12 črc 2019, 13:28

dík za odpoveď. čiže tým, že odmietala bozk na pery/ sexuálne dotyky , odmietla sex na verejnosti(hoc v súkromí v prírode/aute) resp. odmietla sex v nepohodli(v aute, v prírode na tvrdom).

ona bude vedieť, že si nepôjde pozerať zbierku motýľov a že ten film je len zámienka na sex. či sa tváriť že tú prehliadku môjho bytu myslím vážne a vôbec na sex nemyslím?

Drew
Obdržel poděkování: 13 krát

Ako zbaliť staršiu ženu?

Příspěvek od Drew » 12 črc 2019, 13:38

Každá holka chápe, že být s klukem sama doma znamená možný sex. Netřeba nějak příliš maskovat. Ale klidně to může být upřímě myšlený začátek rande, jsem líný někde chodit - uvařím něco dobrého a kouknem se na film, nic víc. Potom už to nějak dopadně. Nebo dát supermarket sweep. Pozvat na rande, kde se objevíš s taškou nákupu, že si to hodíš domu, vezmeš jí sebou lehce ukážeš byt, ona uvidí že je to tam uplně vpohodě třeba uvidí i nějaké zajímavé věci a pak hned odejdete. Později večer navrhneš ten film a vínko, už nebude mít strach tam jít.

Ps: a Rusky a Ukrajinky? castokrát na verejnosti jsou hodně stydlivé a doma jsou pak super horny....

aldot

Ako zbaliť staršiu ženu?

Příspěvek od aldot » 14 črc 2019, 07:29

Situácia sa vyvíja tak, že začína hrať hru ona so mnou - robí asi ťahy, aby som sa do nej zaľúbil. Dostávam sa do stavu zúrivosti(ale nie z hnevu, skôr erotickej), že by som ju dal i uprostred námestia plného ľudí.
Bol som rozhodnutý uniesť ju, proste nech si sadne do auta a zaparkujem pred domom a akože potrebujem iba poradiť s usporiadaním bytu(čo treba vylepšiť). A zvyšok by som už pokračoval podľa teba. Ale budem musieť najprv vymyslieť spôsob ako ju dostať aj do toho auta.
Každopádne ďakujem za radu. Uvedomil som si, že chyba je v mojej malej dominancii a mám málo skusenosti. Nevzdávam to. Viem, že som zbalil ja ju, prakticky asi aj ona mňa. Ale ak bude sex, tak bude riadne divoký.

Odpovědět