Konkrétní fráze na prvních 5 minut s holkou

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
_Petr_

Příspěvek od _Petr_ » 08 črc 2019, 11:58

Zdravím,
Chtěl bych vás poprosit jestli by mi někdo neporadil určité fráze při seznamování.
Jde o takových opravdu pár prvních minut

Vím, že se tady píše že je to jedno, ale já nevím vůbec, co bych řekl. Třeba co používáte, když už jste opravdu zkušení?

Prosím hlavně instruktory o radu
Petr

Drew
Obdržel poděkování: 13 krát

Příspěvek od Drew » 08 črc 2019, 13:29

Ahoj,
Asi tě zklamu, ale to ti nebude stačit. Budeš to muset vydřít a začít na sobě makat. Sleduj instruktory, kup si knihy, přečti texty, když budeš mít lehký základ jdi ven, sežen si partáka pokud budeš mít sám problémy oslovit. Nebo kurz.

Není nic jako prvních pět minut magických frází, po kterých na tebe holka sama skočí. Každý ti tu můžem napsat svojí oblívenou větu, ale pak sám zjistíš, že ti tvojí připravenou řeč holka hned utne, změní téma nebo tě začně trdě shit testovat a zas nebudeš vedět co dál říct.

_Petr_

Příspěvek od _Petr_ » 08 črc 2019, 13:35

Jasně to máš pravdu, ale vážně by se hodilo něco co používáte vy... pak jak už jsem četl jde o řeč těla a klid a vyhnout se,, 3 základům zničení přitažlivosti ''

Drew

Příspěvek od Drew » 08 črc 2019, 13:55

Snažíš si najít kličku a zjednodušit si to.
Už jsem ti napsal odpověd a ted už bys měl vedět co sám udělat (internet, knihy, praxe, kurz)
Vetšina instruktorů nebo pokročilých namá žádnou větu,
možná 20 různých situčních oslovení na 10 sekund a pak už následuje převážně improvizace.

_Petr_

Konkrétní fráze na první minutu s holkou

Příspěvek od _Petr_ » 08 črc 2019, 14:00

To jsme se jen nepochopili, přesně to jsem myslel (ty oslovovací fráze) pochopil jsem, že nejdůležitější je improvizace.

Jde o to že nevim jak se zbavit nervozity, protože jsem po přečtení streetgame článku ještě neoslovil ani jednu holku.

Proto se ptám o nějaké rady jak na to. Asi prostě praxí že? ;)

Drew

Příspěvek od Drew » 08 črc 2019, 14:43

Aha,
Chápu měl jsem stejný problém, ale jsou to dvě odlišné a přitom velmi propojené věci.

1. Strach z mluvení s holkou
2. Skill a téma konverzace

Záměrně píšu strach z 'mluvení' a né strach z 'oslovení' protože u vetšiny kluků ten strach pramení z obavy, že nebudou vedět co říct dál. Za 5 sekund, za 30 sekund nebo za 5 minut to je jedno. Proto i když ti ted řeknu jednu větu jak je oslovit, strach nezmizí, protože podvědomě budeš vedět, že za 10 sekund zase nebudeš mít co dál říct.

Pro odstranění strachu je dobré cvičení s přesně naučeným textem, kde řekneš přesně to a nic víc a víš že poté hned odcházíš.
1. Ahoj, promin za vyrušení ... můžu řict jenom jednu věc ... moc ti to sluší / jsi moc krásná ... chtěl jsem ti jenom zlepšit den, měj se hezky, ahoj
Až se staneš mistrem této věty s intonací, řečí těla, pauzama, očním kontaktem začneš zjištovat, že holka sama bude nakonci smutná a překvapená proč sakra tak brzo odcházíš. Pak budeš vědět že je správný čas pokročit.

_Petr_

Příspěvek od _Petr_ » 08 črc 2019, 14:47

Wow, tak tohle je úplně přesně pro mě, dekuju.
Myslim že teď jsem zase o krok dál a cítím že ta tvá rada mi hodně pomůže :D

Princ
Poděkoval: 421 krát
Obdržel poděkování: 995 krát

Příspěvek od Princ » 08 črc 2019, 16:51

Budeme to přesně dělat teď na Výcviku O čem s holkou mluvit

Aragorn
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 104 krát

Příspěvek od Aragorn » 08 črc 2019, 20:38

_Petr_ píše:
08 črc 2019, 11:58
Zdravím,
Chtěl bych vás poprosit jestli by mi někdo neporadil určité fráze při seznamování.
Jde o takových opravdu pár prvních minut

Vím, že se tady píše že je to jedno, ale já nevím vůbec, co bych řekl. Třeba co používáte, když už jste opravdu zkušení?

Prosím hlavně instruktory o radu
Petr
Tak přijdeš za ní a najdeš na ní něco zajímavého. O tom se s ní můžeš začít bavit. Vidíš přívěsek stromu na krku.
Tak řekneš: Zajímavý přívěsek, budeš asi velká milovnice stromů a přírody.
Ona řekne jo: mám ráda procházky v parku a lese, chodím tam se svým psem, vždycky, když přijdu z práce.
A postupně z toho můžeš přecházet na jiná témata. Máš možnost se bavit vše co je relevantní k lesům, procházkám, psům a nebo o tom kde pracuje,
případně můžeš zhodnotit její postavu, že sportuje.Musíš s ní střídavě flirtovat a budovat atraktivitu, ale zase vybudovat dost komfortu zároveň.
Jde o to mít trošku fantazii a pořád držet, aby měla velký zájem.
Je to um jako třeba kreslení, nebo hra na klavír. ;)

_Petr_

Příspěvek od _Petr_ » 08 črc 2019, 20:41

Wow, vy jste tady fakt geniální.
Děkuju za další příspěvek a další pomoc.
A naprosto s tím souhlasím...
Petr

Aragorn

Příspěvek od Aragorn » 08 črc 2019, 20:46

Drew píše:
08 črc 2019, 14:43
Aha,
Chápu měl jsem stejný problém, ale jsou to dvě odlišné a přitom velmi propojené věci.

1. Strach z mluvení s holkou
2. Skill a téma konverzace

Záměrně píšu strach z 'mluvení' a né strach z 'oslovení' protože u vetšiny kluků ten strach pramení z obavy, že nebudou vedět co říct dál. Za 5 sekund, za 30 sekund nebo za 5 minut to je jedno. Proto i když ti ted řeknu jednu větu jak je oslovit, strach nezmizí, protože podvědomě budeš vedět, že za 10 sekund zase nebudeš mít co dál říct.

Pro odstranění strachu je dobré cvičení s přesně naučeným textem, kde řekneš přesně to a nic víc a víš že poté hned odcházíš.
1. Ahoj, promin za vyrušení ... můžu řict jenom jednu věc ... moc ti to sluší / jsi moc krásná ... chtěl jsem ti jenom zlepšit den, měj se hezky, ahoj
Až se staneš mistrem této věty s intonací, řečí těla, pauzama, očním kontaktem začneš zjištovat, že holka sama bude nakonci smutná a překvapená proč sakra tak brzo odcházíš. Pak budeš vědět že je správný čas pokročit.
Jestli ti to funguje, tak proč ne. U tohoto začátku je, ale do budoucna problém s hodnotou.
1) Ty se omlouváš, že vyrušuješ (Přijde mi zbytečné se omlouvat, že ji přinášíš hodnotu)
2) Říkáš ji moc ti to sluší, jsi moc krásná (Dáváš ji vysokou hodnotu, pokud takhle silně začneš, tak potom už by si neměl dávat žádné velké komplimenty)
Můžeš jinak působit jako, že nemáš moc velkou hodnotu, jako třeba vidlák a ona je královna a princezna.
Mělo by to být tak, že i když je ta holka fakt pěkná, tak jste na stejno, případně jsi trošku nad ní.
Včera jsem četl teorie od M.ysteryho a on nedoporučuje na začátku komplimenty používat vůbec (i když podle mě drobný nenápadný kompliment nic nezkazí). Ta holka by tě neměla mít jistého a měla by o tebe bojovat. Většinou, když holka touží po něčem, co nemá jisté,
tak o to bojuje, svádí. Takhle se ji vydáš hned na začátku a postupem času tam bude chybět ten náboj.

Pokud to jsou, ale tvoje první oslovení a chceš se nějak dostat do hry, tak je určitě dobré udělat toto, než se ptát kde je nádraží třeba. ;)

Aragorn

Příspěvek od Aragorn » 08 črc 2019, 20:53

Co třeba zkusit takhle: Ahoj, na 1. pohled jsi mě něčím zaujala. Přišel jsem zjistit, jaká jsi. (Dáš najevo zájem a zároveň ještě stále koukáš, jaká je a hodnotíš ji.)

Drew

Příspěvek od Drew » 09 črc 2019, 00:38

Já jsem jenom radil jak začít pokud má problémy s oslovením a asociovat stim spojenou pozitivní reakci (protože tato věta v naproste většine konci win-win situaci) Ptani se na cestu je bez predmetne. Na reálnou game bych ji nepouzil a ani to nebylo mym cílem ji tak prezentovat.

mapa

Příspěvek od mapa » 09 črc 2019, 07:44

Tak zrovna ta první věta mi přijde nejtěžší, je divné říkat, že venku je hezky 😂

Drew

Příspěvek od Drew » 09 črc 2019, 10:54

Aragorn píše:
08 črc 2019, 20:46
Jestli ti to funguje, tak proč ne. U tohoto začátku je, ale do budoucna problém s hodnotou.
1) Ty se omlouváš, že vyrušuješ (Přijde mi zbytečné se omlouvat, že ji přinášíš hodnotu)
2) Říkáš ji moc ti to sluší, jsi moc krásná (Dáváš ji vysokou hodnotu, pokud takhle silně začneš, tak potom už by si neměl dávat žádné velké komplimenty)
Můžeš jinak působit jako, že nemáš moc velkou hodnotu, jako třeba vidlák a ona je královna a princezna.
Mělo by to být tak, že i když je ta holka fakt pěkná, tak jste na stejno, případně jsi trošku nad ní.
Včera jsem četl teorie od M.ysteryho a on nedoporučuje na začátku komplimenty používat vůbec (i když podle mě drobný nenápadný kompliment nic nezkazí). Ta holka by tě neměla mít jistého a měla by o tebe bojovat. Většinou, když holka touží po něčem, co nemá jisté,
tak o to bojuje, svádí. Takhle se ji vydáš hned na začátku a postupem času tam bude chybět ten náboj.

Pokud to jsou, ale tvoje první oslovení a chceš se nějak dostat do hry, tak je určitě dobré udělat toto, než se ptát kde je nádraží třeba. ;)
1) Nejde až zas tak oto, že bys jses omlouval, jako spíš ukázat socialní cítění / kalibraci, že chápeš, že jsi jí mohl v něčem také vyrušit. Né každé holce přinášíš automaticky hodnotu, to je naivní představa. Pokud je holka krásná 8-9, tak jí v centru prahy oslovuje, když se snaží někam dojít a něco si vyřídit každých 5 minut jeden streetař. Večer mi pak moje holky vyprávějí kolik kluků jim dnes skočilo do cesty a otravovalo je, je to fakt creepy a z patra jsou mi schopné říct víc pick up hlášek než znám já: 'zaujala mě tvoje chůze, máš zajímavý náhrdelník, všim jsem si že jdeš moc pomalu, moc rychle asi jsi něco ukradla a honi te, vypadáš moc hezky ale jsi i zajímavá? ' fakt znaj všechno, takže od nich se učím co nepoužívat :)

2) Ano, nádherné holky moc dobře vedí, že jsou nádherné a pořád jim to někdo řiká takže tam je lepší to vůbec nezminovat a spíš je jenom lehce popichovat a pak už hrát jenom uplně friendly game, prostě tam jenom být a vydržet.

Odpovědět