První dotyky - bariéry

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
Dap
Obdržel poděkování: 1 krát

První dotyky - bariéry

Příspěvek od Dap » 08 črc 2019, 09:37

Čau, zeptal bych se na takovou blbost asi pro většinu z vás ale když holku oslovím hodí se jí podat ruku, nebo to je zvyk předsedů fabrik? 😀 A mám ji na konci obejmout nebo je příliš brzy? Abych to nezkazil - neztížil si ještě dříve, než bych začal, chápete...
Díky

Dap
Obdržel poděkování: 1 krát

První dotyky - bariéry

Příspěvek od Dap » 08 črc 2019, 09:37

Jo a konkrétně mě zajímá asi situace u holek 16-18.

Drew
Obdržel poděkování: 13 krát

První dotyky - bariéry

Příspěvek od Drew » 08 črc 2019, 14:13

Ahoj,
Doteky jsou důležité a ruka se na první kontakt hodí.
Není ale dobré jí strčit ruku hned na začátku v prvních 5 vteřinách, dá se to dělat, pokud už jsi pokročilý a stačil jsi jenom očním kontaktem nebo hlasem vybudovat instantně přitažlivost. V opačném případě to pro ní bude neosobní formalita.
Já si ale klidně dávám načas, nekdy i několik minut a v okamžiku kdy už je holka in, jí vezmu ruku a představím se, nekteré rusky si jí třeba nechají držet i půl minuty a je to neuvěřitelne silné. A můžeš si je i lehce za ruku k sobě přitáhnout.

Aragorn
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 104 krát

První dotyky - bariéry

Příspěvek od Aragorn » 08 črc 2019, 19:53

Dap píše:
08 črc 2019, 09:37
Čau, zeptal bych se na takovou blbost asi pro většinu z vás ale když holku oslovím hodí se jí podat ruku, nebo to je zvyk předsedů fabrik? 😀 A mám ji na konci obejmout nebo je příliš brzy? Abych to nezkazil - neztížil si ještě dříve, než bych začal, chápete...
Díky
Řekneš ji proč za ní jdeš (Zaujal tě její úsměv, styl chůze), chtěl si ji zpříjemnit den.. Cokoliv nějak otevřeš. Usmíváš se a ona se usmívá taky.
Podáváš ji ruku, řekneš třeba já jsem Petr ahoj. To by si měl zvládnout během prvních 10-15 sekund, aby si měl ice break a prolomil ledy a nebyl si pro ní jen cizí kluk na ulici a aby sis s ní hned tykal.
v 80-90% ti ji podá taky, když to uděláš správně a když ne, tak jdeš rovnou dál. Nemůžeš si dovolit v 5-10 minutových interakcích ztrácet čas.

TristanPRG
Poděkoval: 32 krát
Obdržel poděkování: 36 krát

První dotyky - bariéry

Příspěvek od TristanPRG » 08 črc 2019, 20:04

To je práve dilema, poznám dosť tých čo majú s holkami tiež úspechy a ruku jej pri prvom stetnutí/rande nikdy nepodávajú, veď nejdu na biznis meeting vraj..rovnako ako pusu na tvare..atd. a i bez toho im gradovanie atd ide super. Na jednu stranu to chápem, na druhu neviem či to je zlé/dobre to tak robiť..ono v tomto konkrétnom sa ani nedá povedať, že toto je zlé a toto dobré! :)

Im to funguje skvelo, niekomu nie, atď..takže to neberiem tak, že som to robil celú dobu zle..ale skúsim oboje a uvidím čo bude:)

Princ
Poděkoval: 421 krát
Obdržel poděkování: 995 krát

První dotyky - bariéry

Příspěvek od Princ » 08 črc 2019, 20:20

Nejdřív se naučit dotýkat, pak se dá pracovat se záměrným vynecháním doteků (nevynechávat ale ze strachu).

Podání ruky projde skoro vždy, udělej ho ale romanticko-sexuálním stylem.

Objetí podle situace. Když to jde dobře, často ho dělám. Každopádně ideálně se s ní rozloučíš až po sexu :), nechat ji jít je většinou prohra.

Odpovědět