Rozchod jako test

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Nucky
Poděkoval: 13 krát
Obdržel poděkování: 15 krát

Rozchod jako test

Příspěvek od Nucky » 08 črc 2019, 03:47

Rozchod jako test.

Můj pohled na přítelkyni (18)
Cítím z ní nějaký emoční blok, nějaké nevyřešené zážitky z dětství.
Vlastně jsem první kluk kvůli kterému kdy brečela. A být tak zamilovaná jak je, je pro ní novinka.
A má z toho i strach - říká mi o pocitech slabosti, ze jsem její slabina a říká to ve smyslu že jí vadí že to tak je.

Následně využívá sebesabotazni techniky jako: vyplní si kalendář tak aby jsme nemohli spolu trávit tolik času, hází na sebe pretářku ze se o mě tolik nezajímá....

Úvod:
Poprvé když jsem viděl že se něco děje a najednou dělá všechno možné jen není semnou a následně přestávalo reagovat na moje emoční zprávy - odpovídala bezemočně.

V ten moment jsem se ihned rozešel a efekt byl 3 hodin brečení do telefonu kdy mi sama přiznala její emoční blok, že vždycky když je vztah vážný tak ho potom sebesabotuje, ze to neumí ovládat a deje se tak automaticky. Potom mi slíbila ze se bude snazit a bylo jsme spolu dále.

Rozchod jako test:
Druhý rozchod přišel z její strany, hned jak jsem viděl nějaké náznaky o rozchodu, ze opět vytváří sebesabotaz - okamžitě jsem ji napsal ať už nic nepíše a proste přijede.

Přijela a byla hodně odtažitá. Pomocí technik z výcviku aktivní přitažlivosti (zájem nezájem “miluju te, Škoda že už to končí”, “pojďme se naposledy líbat”) jsem vygradoval emoce až tak že brečela, pokračoval jsem v technikách až se začala i samim brecenim třást. Nakonec jsem ji svedl a v posteli jsem využil rady a techniky z knihy “sex god method”.
A probudil jsem tak silné emoce jak v ni tak v sobě, které jsem ještě nezažil. Hned po tom co splnila jeden z příkazu rict ze by pro mě zemřela, přebrala iniciativu a začala mi sama od sebe říkat, že by “kvůli mě i zabíjela” a tak vrstveni 3 hodin emocí nakonec rekla ze se rozejít nechce.

Rozchod jako test poslední.

No a tedka se stala opět stejná situace začala si kalendář upravovat jsk jsem psal nahoře, a zase ubýval zájem.

Z predeslich zkušenosti jsem se snažil vyvolat emoce tím ze mě ztratí ale asi to už mělo víc negativ než užitku a převzala otěže s rozchodem a začala ho protlačovat.
Rozhodl jsem se s ni potkat a tady nastala další moje chyba - nepotkal jsem se s ni někde kde bych ji mohl svést. Vyvolával jsem silné emoce ale nestačilo to hodinu a půl se semnou rozchazela a u toho jsme se objimali a líbali.

Logistika:
Zařídil jsem si logistiku, že mi přiveze ve středu dopoledne moje věci, abych si pojistil ze bude mít víc času a ze půjdeme k nám domu tak jsem se s ni domluvil ze mi rovnou ukaze rehabilitacni cviky na zada, která zrovna studuje.
U mě ji potom plánují svést a postupovat jak predtim - vyvolávat silné emoce.

Momentum:
Pro dobre momentum jdu v pondeli a v utery na street + fitko a ledová sprcha samozřejmostí.
Ledovou sprchu dam i těsně než přijede.

Náboje:
A taky mi přijde že mám dost “vystrilene náboje” že techniky které mi fungovali už po druhé tolik fungovat nebudou...

Proč to sem píšu:
1. vypsat své pocity
2. Třeba budete mít někdo pohled na situaci který mi pomuze.
3. Jak projít testem?
4. Jiný postup při řešení než který mám já?

TristanPRG
Poděkoval: 35 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

Rozchod jako test

Příspěvek od TristanPRG » 08 črc 2019, 16:35

Zaujímavý príspevok, prečitam si ho detailnješie po práci ale nedá mi a udrelo mi do očí:
reagovat na moje emoční zprávy - odpovídala bezemočně.

V ten moment jsem se ihned rozešel a efekt byl
Takže ona odpovedá menej emočne na správy a tvoja automatická reakcia je hneď rozchod? Ako sorry, ale to mi príde za A ako emočne vydieranie holky z vypočítania, alebo ako detské. Si predsa chlap ste vo vzťahu a tam sa problémy riešia a nie tým štýlom, že "Hmm neodpisuješ ako predtým tak rozchod čau"..ani náznak snahy s tým pracovat..to potom znamená, že si ju nevážiš a je ti ukradnutá. Ak som si to vyslovil z napísaného zle tak sorry a oprav ma;)

Na druhej strane je fajn, že pre to niečo chceš urobiť! Ale za seba si myslím, že keď si v nej vzbudil silné emócie pozitívne/negatívne a zrazu s tebou chcela byť..a potom zrazu nie znamená, že keď to z nej letmo vyprchalo, tak racionálne s tebou byť nechcela a teda "problém" si nevyriešil, len oddialil.. a funguje vám to len na polovicu. Skôr sa snažiť prísť na to, kde nastal ten "problém" vo vašom vzťahu a iniciovať nápravu príčiny, pre ktorú nechce pokračovať aj keď nemá zrovna emočný výbuch :)

Odpovědět