digi začátečník - co dál

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
michalri
Poděkoval: 27 krát

digi začátečník - co dál

Příspěvek od michalri » 07 črc 2019, 22:19

Nahodil jsem na Tinder tento profil:
Obrázek

A komunikace probíhá takto:
Obrázek

Obrázek

Nevím moc co psát, rovnou si chtít domluvit schůzku? Btw. ty palačinky fakt dělat neumím, proto jsem psal jen lubricate 🤣🤣

Je ok sem občas takto něco zkopírovat? Holek se samozřejmě neptám, jestli s tím jsou ok

Michal

TristanPRG
Poděkoval: 32 krát
Obdržel poděkování: 36 krát

digi začátečník - co dál

Příspěvek od TristanPRG » 07 črc 2019, 22:56

Tak sa ich nauč robiť, je to pomerne jednoduché a do života! :) Ja ich robiť milujem, volám to moja jediná špecialita. Lebo ak s tebou pôjde von a nejak počas kecu zistí, že nemáš páru ako sa robia tak si jej vlastne vedome klamal a to je zlý..

michalri
Poděkoval: 27 krát

digi začátečník - co dál

Příspěvek od michalri » 07 črc 2019, 23:08

TristanPRG píše:
07 črc 2019, 22:56
Tak sa ich nauč robiť, je to pomerne jednoduché a do života! :) Ja ich robiť milujem, volám to moja jediná špecialita. Lebo ak s tebou pôjde von a nejak počas kecu zistí, že nemáš páru ako sa robia tak si jej vlastne vedome klamal a to je zlý..
Tak doma je udělat umím ale zvlášť palačinky jsou jídlo na které máš trochu jinou pánev (ze zkušenosti) a výsledek moc k prezentaci není :D
Michal

TristanPRG
Poděkoval: 32 krát
Obdržel poděkování: 36 krát

digi začátečník - co dál

Příspěvek od TristanPRG » 07 črc 2019, 23:09

Toto ji řekneš až na ne príde?:-))

Aragorn
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 104 krát

digi začátečník - co dál

Příspěvek od Aragorn » 08 črc 2019, 21:02

michalri píše:
07 črc 2019, 22:19
Nahodil jsem na Tinder tento profil:
Obrázek

A komunikace probíhá takto:
Obrázek

Obrázek

Nevím moc co psát, rovnou si chtít domluvit schůzku? Btw. ty palačinky fakt dělat neumím, proto jsem psal jen lubricate 🤣🤣

Je ok sem občas takto něco zkopírovat? Holek se samozřejmě neptám, jestli s tím jsou ok
Přijde mi, že už jsi vzbudil fajn nadšení a zájem, to je super.
Vymyslel bych nějakou záminku a co nejdřív ji pozvat ven, než nadšení opadne a bude to na mrtvém bodě. ;)
Můžeš ji pozvat na procházku ven a když tě zaujme, tak za odměnu ji pozveš domů na palačinky... :)
Nebo s ní můžeš zajít do palačinky do kavárny.
Případně ji můžeš říct, že si s ní dáš doma soutěž, kdo z vás dvou umí lepší palačinky.
Na to jak se vaří palačinky se vykašli..když bude dobrá atmosféra, náboj a líbání tak na palačinky stejně zapomene. :)

aldot
Poděkoval: 17 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

digi začátečník - co dál

Příspěvek od aldot » 14 črc 2019, 10:27

Aragorn píše:
08 črc 2019, 21:02

Na to jak se vaří palačinky se vykašli..když bude dobrá atmosféra, náboj a líbání tak na palačinky stejně zapomene. :)
1. vedieť urobiť palacinky je must have. Sladké jedlo je jeden zo spôsobov ako cez chuťové poháriky urobiť chuť na sex. Samozrejme jednu dve, nie preťažený žalúdok, ale len na rozmlsanie.

2. Môže si spomenúť na palacinky aj po sexe. Resp. jej s tým zduplovať radosť. A v mojom prípade aj napraviť nejaké tie nedostatky pri sexe.

3. Ak urobí dobré palacinky, tak si dievča na neho spomenie aj v 90tke, keď bude jesť palacinky, samozrejme za predpokladu perfektneho sexu. Potom bude za ním chodiť stále, aj na sex aj na palacinky.

Odpovědět