Jak se vyrovnat se ztrátou iluzí o holkách.

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
puadin
Poděkoval: 9 krát
Obdržel poděkování: 6 krát

Příspěvek od puadin » 06 črc 2019, 18:27

Vpodstatě stačí přečíst pár článků, zážitků který sem lidi píšou. Holky můžou podvádět kdykoli ,trojky - jako tak nějak chápu že by měly být ale není to internalizovaný . Každopádně pohádky od Walta Disneyho mě na tuhle realitu nepřipravily :D a docela mi to vyjebává s hlavou. Při čtení deníků některých lidí (props) se mi skoro chce brečet. Jak se s tím vyrovnat ?

Aragorn
Poděkoval: 12 krát
Obdržel poděkování: 119 krát

Příspěvek od Aragorn » 06 črc 2019, 18:50

puadin píše:
06 črc 2019, 18:27
Vpodstatě stačí přečíst pár článků, zážitků který sem lidi píšou. Holky můžou podvádět kdykoli ,trojky - jako tak nějak chápu že by měly být ale není to internalizovaný . Každopádně pohádky od Walta Disneyho mě na tuhle realitu nepřipravily :D a docela mi to vyjebává s hlavou. Při čtení deníků některých lidí (props) se mi skoro chce brečet. Jak se s tím vyrovnat ?
Nejlepší je neřešit, co nemůžeš vyřešit a nebo co ti ničemu nepomůže.
Streetgame máš někdy jako box.. občas dostaneš ránu, ale jak se říká no pain, no gain 8-)
Hlavně je to velká zábava a adrenalin a protože je léto, tak si to musíme užít... :)
Chtělo by to nějakou hodně kvalitní holku a udělat s ní přítelkyni, ale musíš si užívat ten proces.

Sorrow
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 93 krát

Příspěvek od Sorrow » 06 črc 2019, 19:31

U mě to třeba přišlo časem :) Začal jsem s iluzemi a postupem je začal ztrácet :) Hodí tě to do úplně jiné sféry. Ono, ze začátku ti to hlava nepobere, budeš mít chaos, ale pokud vydržíš, tak je to jako když se ti otevřou dveře do novýho světa :) A potom si na to zvykneš a příjmeš tu realitu takovou jaká opravdu je :)
Nemusíš být nejlepší kamarád. Stačí, když jsi jen nejlepší.

Jsem jako deset lidí zabalených do jedné osoby.
Tak, roztočte kolo štěstí, z.rdi! :twisted:

Princ
Poděkoval: 445 krát
Obdržel poděkování: 1090 krát

Příspěvek od Princ » 06 črc 2019, 21:12

Ono to není neobvyklé, že se člověk při čtení deníků rozbrečí... Je to zdravý pláč, lepší než před tím utíkat ;)

4 triky, jak zpracovat trauma

Odpovědět