Ignor od holky?

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
pohoda
Poděkoval: 3 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Ignor od holky?

Příspěvek od pohoda » 13 čer 2019, 10:59

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak poznám v této situaci jestli má o mě zájem nebo ne. Začne to tak nějak dobře a buduju u ní přitažlivost. Byli jsme i na rande a vše šlo dobře. Pak ale u ní nastane nějakej zlom a nejeví potom vůbec zájem? Neodpovídá na zprávy, moc se nebaví atd. Je to nějaký test nebo to mám nechat být?
Díky za odpověď.

pohoda
Poděkoval: 3 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Ignor od holky?

Příspěvek od pohoda » 13 čer 2019, 11:08

Samozřejmě že ji nespamuju zprávama- když mě prostě ignoruje nechhám to bejt a bavím se sni třeba až další den..

Made
Poděkoval: 31 krát
Obdržel poděkování: 33 krát

Ignor od holky?

Příspěvek od Made » 13 čer 2019, 14:43

Neviem či je to úplne správna taktika, ale mna keď holka ignoruje tak ju mám pass. Občas, keď ona odpovie veľmi sucho, nudne, jednoslovne atd, pozriem si to a nepodpíšem jej. Ak má záujem, napíše ti sama ďalšiu správu. Ak nemá záujem, vykašle sa na to. Rovnako je to aj naopak.

Ty jej napíšeš - ona to pozrie, nejaký čas nepodpíše ( pravdepodobne to má pass ). Ak jej napíšeš znova ďalšiu správu, ona uvidí že máš záujem, a podľa toho čo sa udeje uvidis :

Odpíše - má záujem, len chcela vidieť či sa budeš snažiť
Nepodpíše - má to pass
“Life Is Like Riding a Bicycle. To Keep Your Balance You Must Keep Moving“

Albert Einstein

Aragorn
Poděkoval: 12 krát
Obdržel poděkování: 118 krát

Ignor od holky?

Příspěvek od Aragorn » 14 čer 2019, 08:15

pohoda píše:
13 čer 2019, 10:59
Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak poznám v této situaci jestli má o mě zájem nebo ne. Začne to tak nějak dobře a buduju u ní přitažlivost. Byli jsme i na rande a vše šlo dobře. Pak ale u ní nastane nějakej zlom a nejeví potom vůbec zájem? Neodpovídá na zprávy, moc se nebaví atd. Je to nějaký test nebo to mám nechat být?
Díky za odpověď.
Kámo, pokud nemá zájem, tak nejlepší taktika je vyrazit do ulic a streetovat, jako kdyby byl zítra konec světa. :)
Tvůj čas je přeci drahý, aby si ho ztrácel nad jednou zbloudilou duší, která si hraje na nedostupnou.
Když jí chceš dát ještě šanci, zkus jí psát nějaké zprávy, na které bude lehčí odpovědět, než neodpovědět. Třeba: tváříš se vždycky tak nevyzpytatelně a praštěně? 8-) Když jí napíšeš ahoj jak se máš, tak pravděpodobně nenapíše nikdy. Mám tajemství, které ti musím nutně říct...

Odpovědět