Smajlíky v digigame

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Bismarck
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 3 krát

Smajlíky v digigame

Příspěvek od Bismarck » 16 kvě 2019, 12:39

Ahoj lidi,
jaký máte názor na užívání smajlíků v digigame? Je dost článků, kde se říká, že je lepší se jich vyvarovat, že kvůli nim člověk působí infantilně nebo dětsky, ale zároveň jsem se setkal s názory, že někdo zve holku ven třeba po jejím 5. smajlíku nebo viz dnešní Princův příspěvek v Epoše SuperSvůdců. Osobně mi zprávy s (rozumným) využitím smajlíků příjdou živější a osobnější, tak bych je neeliminoval. Případně, co je podle vás přiměřené používání smajlíků?

Princ
Poděkoval: 423 krát
Obdržel poděkování: 1002 krát

Smajlíky v digigame

Příspěvek od Princ » 16 kvě 2019, 12:42

1) ne více než holka

2) kreativně emoji, ne těch samých 5 dokola

Scissors
Poděkoval: 103 krát
Obdržel poděkování: 383 krát

Smajlíky v digigame

Příspěvek od Scissors » 16 kvě 2019, 15:00

Já je používám. Člověk tím podle mě prostě ukazuje emoce. Taky se tím daleko líp vyjádří třeba ironie (bez emotikonu prostě chybí kontext). Ale je třeba zachovávat míru a nepřehánět to.
Snad se na toto téma dělaly i nějaké výzkumy. Vyplynulo z nich, že kluci, kteří emotikony používají, mají potom více sexu než ti, kteří je do konverzace vůbec nevkládají.
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Nash
Poděkoval: 107 krát
Obdržel poděkování: 42 krát

Smajlíky v digigame

Příspěvek od Nash » 16 kvě 2019, 16:00

ja pouzivam taky jak se pise tady ale pokud ona vubec, tak je taky nepouzivam - to ma slouzit k navozeni spojeni a toho “ jsme si podobni” - ovsem pokud je treba ho navazovat
Žij život tak, aby ti v každém okamžiku dával smysl.

Odpovědět