Oslovenie je tá najjednoduchšia časť

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
Thomas
Poděkoval: 6 krát
Obdržel poděkování: 10 krát

Příspěvek od Thomas » 16 kvě 2019, 00:21

Uvedomil som si že oslovenie ženy na ulici je tá najjednoduchšia časť zvádzania. Problém však u mňa nastáva potom. Dievčatá sú aj očividne rady, dostanem kontakt. Minule som dievča dostal na instant, cítil som že bola za to rada, bavila sa ja som bol vo výbornej nálade ( boli tam dotyky, eskalávcia) . Napriek tomu ju mám problém dostať znovu von (prešli už dva týždne). ( Fakt to bolo dobré oslovenie veľakrát ich aj dojebem ale v tomto som cítil že bolo super, nechcem sa nejako rozpisovať, kto to bude čítať potom :D ) To sa mi vlastne stáva viackrát. Ked som bol ešte v úpných začiatkoch tak som s tým mal trpezlivosť ( jednu babu som dostal do postele po siedmich mesiacoch od toho čo som ju oslovil, ale teraž už toľko rozhodne čakať nechcem). Aku máte v tomto úspešnosť vy ako často sa vám podarí dostať babu o streetgame na rande? Minule v klube to isté. Zoznámil som sa s babou, kecal eskaloval potom sme sa bozkávali aj si ma pridala za priatela na prvú správu ešte odpísala no potom sa odmlčala.Nejaké skúsenosti, či rady. Vdaka

martin123
Poděkoval: 403 krát
Obdržel poděkování: 241 krát

Příspěvek od martin123 » 16 kvě 2019, 03:21

Kdyz uz s tebou jde na rande, pocita s moznosti, ze bude sex. Takze nenechavat na druhy rande...opichat hned. Zvlast, kdyz si rozumite...
A mit rozjeto vic holek, aby te jedna neodpovidajici nerozhodila.

martin123
Poděkoval: 403 krát
Obdržel poděkování: 241 krát

Příspěvek od martin123 » 16 kvě 2019, 03:38

(to bylo jen k tomu "po sedmi mesicich"). Je to hlavne podle toho, kolik jsi toho stihl vybudovat (pokud nekdo z vas zachranoval svet a tudiz jsi si musel vzit jen kontakt a nesel na instantko) a navic dalsich spousta promennych. proto je takovej nesmysl si brat jen kontakty. Pokud ji chces pichat, tak ji pichej hned.
Rotace zajisti, ze si pomalu ani nevsimnes, ze nejaka prestala odpovidat.
Zraloci instinkt a hojnost.

Made
Poděkoval: 28 krát
Obdržel poděkování: 26 krát

Příspěvek od Made » 16 kvě 2019, 07:17

Tak ako píše martin123, keď osloviš ďalšiu holku, a píšeš si / voláš s ďalšími 10timi, ani si nevsimneš že tá jedna nepodpísala :D tiež mám občas mega oslovenie, na prvú správu odpíše hneď a pozitívne, a potom zrazu nič. U mna je to napríklad tak že som moc friendly ( som v jej očiach iba kamarát ), a zrejme preto už nepodpíše - pretože to hneď do toho idem štýlom dáme rande atd. Možno je to u teba rovnako. Kľudne sa jej opýtaj, či nepodpísala z tohto dôvodu. Aj tak ju zrejme už nikdy neuvidiš, a dostaneš aspoň feedback.
“Life Is Like Riding a Bicycle. To Keep Your Balance You Must Keep Moving“

Albert Einstein

Odpovědět