Odmietnutie

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
aldot
Poděkoval: 6 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Odmietnutie

Příspěvek od aldot » 02 kvě 2019, 21:02

Ako reagovať na odmietnutie? Nechcem zvesit hlavu, slusne poďakovať alebo sa nenápadne vytratiť. Ide mi len o rozlúčku.
Odmietnutí sa nebojím. Viem že prídu, viem ze ich bude nepomerne viac na začiatku ale viem že to môže byť takisto test.

martin123
Poděkoval: 369 krát
Obdržel poděkování: 221 krát

Odmietnutie

Příspěvek od martin123 » 02 kvě 2019, 21:11

Test tím pádem ale není odmítnutí. Pravděpodobně se ptáš na věci typu "Nechci se s tebou bavit./jsem zadaná." a přitom tam holka pořád je.
V tomhle případě jedeš monologově techniky na budování přitažlivosti, vtípky (pokud je potřeba uvolnit atmoška), falešné diskvalifikace, empatiké vyjádření (pokud je potřeba) ...až uvidíš, že se na tebe chytá (stojí tam a poslouchá tě), je připravená na udičku. Když se na udičku chytne, odměníš ji (spojením, dotekem).
Sex sex sex.
Svádění? Posouvání se technikami na přitažlivost a spojení po žebříčku doteků na místo sexu.

Pls, milujme SG proces

Chytrej jak rádio. :D

martin123
Poděkoval: 369 krát
Obdržel poděkování: 221 krát

Odmietnutie

Příspěvek od martin123 » 02 kvě 2019, 21:26

Jinak bezprostřední způsoby reakce na ten test jsou různé. Napadá mě např. falešná diskvalifikace "Chápu, já jsem nesympatický....mimochodem"
Důležité je stát pořád na místě, nijak holku nedocházet, nezatarasovat cestu... a pokud bude odcházet, i z několika metrů na ni z toho samého místa mluvit (rybaření).
Sex sex sex.
Svádění? Posouvání se technikami na přitažlivost a spojení po žebříčku doteků na místo sexu.

Pls, milujme SG proces

Chytrej jak rádio. :D

Aragorn
Poděkoval: 4 krát
Obdržel poděkování: 45 krát

Odmietnutie

Příspěvek od Aragorn » 03 kvě 2019, 21:16

Odmítnutí je to, co ona navrhuje jako na zakončení a ty si z toho můžeš vymyslet cokoliv (Tím myslím, když už je jasné, že odejde. Jinak můžeš pokračovat ve svádění širokým arsenálem pick up metod)
Samozřejmě z toho můžeš něco vymlátit. I když nezískáš kontakt, tak aspoň získat momentum pro další oslovení. 8-)
Řekněme, že řekne po minutové konverzaci: "Já už musím běžet, nemám moc času.."
Můžeš buť zareagovat smutným pohledem, slza v očích a jít se zastřelit, protože pick up ti nebyl souzen. :D
A nebo můžeš říct, že: "I já už jsem na odchodu" Mimochodem ty zrzavé vlasy jsou super. Ne nadarmo se říká, že čím rezavější střecha, tím vlhčí sklep. :D Takže je to všechno jedna velká show. Nemusíš být taková extremista a můžeš třeba jen říct: poslední otázka: "Kde bych nalezl dobrou pizzerii?"
Odpoví to musíš támhle 2x rovně a pak doprava atd. Tak řekneš: "super dík za radu, teď už běž... běž"
Možností jak zakončit je asi milion a ten co bych volil jako poslední je být z toho smutný a přemýšlet o tom.
Raduj se z toho, že nejsi v Americe v jisté dangerous lokalitě, podle reportu na jednoho streetaře vytáhli pistoli a druhýmu vyrazili oko.
Takže užívej matky země v čechách a streetuj.. streetuj.. až získáš správné momentum, tak budou lítat kalhotky vzduchem. 8-) :D

nastycunt
Obdržel poděkování: 1 krát

Odmietnutie

Příspěvek od nastycunt » 06 kvě 2019, 19:14

Zachovej chladnou hlavu, prostě řekni okay, čus, nenech se rozhodit.
Always pull the lever.

Marcus55
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 3 krát

Odmietnutie

Příspěvek od Marcus55 » 14 kvě 2019, 15:04

Když to fakt už nejde, tak popřeju hezký zbytek dne, řeknu ahoj a v klidu odejdu. :)

NickBelane
Poděkoval: 1 krát

Odmietnutie

Příspěvek od NickBelane » 16 kvě 2019, 13:17

Dělej tak aby tě neodmítaly. Pokud k tomu přece jen dojde, tak musíš být empatický a rozpoznat, jestli to holka řekla jen proto, že není zvyklá konverzovat s náhodnými kolemjdoucími ale jistý zájem má jen ho nedokázala rozpoznat nebo ví o co jde a nemá zájem, z různých důvodů, pak odejdeš.

Odpovědět