Prechodovy ritual

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Odpovědět
Curander
Obdržel poděkování: 2 krát

Prechodovy ritual

Příspěvek od Curander » 12 úno 2019, 23:07

Zdravim pratele; jen takova uvaha. Jsou to dva roky co jsem na sve muzske ceste a intenzivne hledam jak v sobe najit a probudit muzske kvality. Tu cestu jsem zacal prave zde, kdyz jsem se zacal zajimat o ziskavani zen. Velmi rychle jsem pochopil ze bude treba nejprve zapracovat na sobe. Netusil jsem tehdy vsak ze tahle cesta bude tak dlouha a hlavne ze pujde do takove hloubky. Postupem casu jsem si zacal uvedomovat deficit prechodoveho ritualu ~ aneb jak se stat z chlapce muzem. Nejprve jsem si myslel ze toho muzu dosahnout prekonanim strachu ze smrti a vyhledavanim adrenalinovych vyzev, pozdeji jsem zase patral ve spiritualnich vysinach, ale at tak ci onak, vzdy me to dovede zpatky k zenam. Zacinam si pomalu myslet ze mym prechodovym ritualem ma byt prekonanim strachu z zen - jelikoz to je asi muj nejvetsi strach.

Citite, nebo mel jste to nekdo podobne?

Pripadne by me zajimalo, co bylo vasim prechodovym ritualem, pokud jste ho nekdo prozili vedome.

Hoďte mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky

Zeph
Poděkoval: 93 krát
Obdržel poděkování: 14 krát

Prechodovy ritual

Příspěvek od Zeph » 13 úno 2019, 08:43

Vyrozuměl jsem že jsi před dvěma lety narazil na streetgame, ale místo oslovování jsi na sobě makal jinak. Jaké jiné adrenalinové výzvy jsi teda podstoupil? Rád bych něco zkusil :)

Streetgame je samozřejmě nejúčinější transformační nástroj. Osobně jsem býval vždy extrémně nejistý a nesebevědomý. Člověk by řekl, že k sebevědomí mu bude stačit překonávat se třeba ve sportu, ale já ho našel, až když jsem se naučil být uvolněný před holkami.

Takový přechodový rituál byl pro mě kurz s Princem, ale fakt nestačí zastreetovat si jeden den.

Princ
Poděkoval: 430 krát
Obdržel poděkování: 1050 krát

Prechodovy ritual

Příspěvek od Princ » 13 úno 2019, 14:07

Nejlepší zkouškou mužství je právě streetgame.

Vždy jsem všude varoval před odkládáním streetgame z důvodu lhaní sám sobě, jako je "nejdřív na sobě musím zapracovat, než začnu streetovat".

Streetovat a rozvíjet se jinak se dá zároveň. Nikde není psáno, že streetování člověku musí jít, a že tedy má začít teprve až bude velká šance, že bude mít výsledky.
19. 9. - Bootcamp v Moskvě

28. 9. - Biohacking 3

28. 9. - Výcvik Řeči těla

martin123
Poděkoval: 415 krát
Obdržel poděkování: 257 krát

Prechodovy ritual

Příspěvek od martin123 » 26 úno 2019, 14:33

Ohledně tohoto tématu čtu teď knihu Železný Jan - hodně dobrá, hodně doporučuju.

Lucas
Poděkoval: 188 krát
Obdržel poděkování: 108 krát
Kontaktovat uživatele:

Prechodovy ritual

Příspěvek od Lucas » 28 úno 2019, 19:17

Princ píše:
13 úno 2019, 14:07
Vždy jsem všude varoval před odkládáním streetgame z důvodu lhaní sám sobě, jako je "nejdřív na sobě musím zapracovat, než začnu streetovat".
Já měl na začátku problém se překonat, když jsem objevil streetgame, tak nebylo lehký "jen tak začít". Měl jsem malou sebedůvěru, malé sebevědomí, hlavně když člověk hodně sedí u počítače, tak ta bariéra strachu z oslovení lidí na ulici je fakt obrovská. Navíc Princi, už jsi tu byl ty, byla možnost jít na kurz. Když jsi začínal ty, tak jsi neměl moc na výběr, a proto si začal žít na ulici a vyplatilo se to. :)
Tímto nechci nic zjednodušovat, jen každý má jiné podmínky a musí se tím vypořádat sám. Třeba mně trvalo jít na kurz dva roky. Během těch dvou let jsem oslovil pouze tři holky na ulici a postupně jsem holky jen zdravil. Bylo to těžký, ale jsem rád, že jsem se dostal dost daleko. Díky tobě Princi. ;)
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

Lucas to nevzdává!

Odpovědět