Jak manipulovat

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
Dirk

Jak manipulovat

Příspěvek od Dirk » 12 úno 2019, 21:10

Ahoj kluci.

Nechci znít namyšleně už od začátku, ale jsem dost sebevědomí. I když jsem dřív nepřispíval, vaše promyšlený taktiky jsem pročítal téměř denně. Mám nyní otázku. Streetgame se věnuju tak zhruba dva roky, s holkama mi to jde, měl jsem i vztah. Měl jsem samozřejmě pár neúspěchu jako snad všichni tady, ale celkově mi to jde. Umím holky donutit, aby ze mě byly fakt hotový. O co jde ale v mým příspěvku. Zajímalo by mě, zda street využíváte občas i k manipulaci (i mužů) k tomu, aby vám vyhověli, v čem chcete? Třeba i vyšší pozice, šéfové, učitelé.... hezký úsměv, naučené fráze a milý jednání. Máte nějaký tipy co delate, abyste byli automaticky pro všechny, nejen pro hezký holky sympatický? Občas se mi stává, že mi nějaká holka po nějaký době řekne, že působím na lidi docela nesympaticky. Jak dosáhnout díky street toho, čeho chci a to téměř vždy? Počítám samozřejmě s odmítnutím jako u holek. Díky

Princ
Poděkoval: 330 krát
Obdržel poděkování: 674 krát

Jak manipulovat

Příspěvek od Princ » 12 úno 2019, 22:19

Rozhodně existují charisma triky a komunikační techniky, kterou jsou skvěle přenositelné i mimo svádění, do zbytku života jako je kariéra...

Neříkal bych tomu ani manipulace, ti lidi tím obvykle také získávají, mají dobrý pocit a podobně...

martin123
Poděkoval: 256 krát
Obdržel poděkování: 111 krát

Jak manipulovat

Příspěvek od martin123 » 12 úno 2019, 22:41

Promyšlené taktiky :D Proč se vlastně nahlíží na manipulaci jako na něco negativního? I pokud mají dobrý pocit, je to manipulace, přeci.
Tak streetem získáš celkově ty komunikační skills (více zkušeností navíc s širokou škálou lidí) a nějakou schopnost lépe číst v lidech a odhadnout, co by mohli chtít (intuice?), díky kterým pak můžeš manipulovat. Taky ty holky samotné by ti mohly zvednout status u mužů- když tě kolegyně budou milovat a budeš furt obklopenej holkama....lepší status, lepší podmínky pro manipulaci. Sociopatie :D

Simply
Poděkoval: 10 krát
Obdržel poděkování: 13 krát

Jak manipulovat

Příspěvek od Simply » 13 úno 2019, 11:05

Úsměv a oční kontakt, nejdůležitější pro mě. :)
Udělat velkou životní změnu může být docela děsivé,
ale víte co může být ještě děsivější...?
Litovat toho, že jsme něco mohli udělat a neudělali.

Warrior
Poděkoval: 93 krát
Obdržel poděkování: 23 krát

Jak manipulovat

Příspěvek od Warrior » 13 úno 2019, 20:24

Úsměv, pevnej stisk, OČNÍ KONTAKT, držení těla, vedení => lidi pak dělají co chceš, vlastně o tom ani nevědí, a ve výsledku si tím ještě upevňují vztah k tobě.

Můžeš začít "poroučet" maličkostmi, jako uprav mi tohle, podej mi támhleto. Později přejít na skoč mi pro, dojdi mi na... a podobně...
Když budeš vytrvalý, můžeš se dostat až na "slizej to hovno svině".
Nikdy se necítíš tak živý, jako když můžeš každým okamžikem zemřít.

BlackSin
Obdržel poděkování: 18 krát

Jak manipulovat

Příspěvek od BlackSin » 15 úno 2019, 12:24

Gloria Beck - Zakazaná rétorika
Willst du bis der Tod euch scheidet
Treue ihr sein für alle Tage?

Nein!

Odpovědět