psycho studentka 21

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Nucky
Poděkoval: 10 krát
Obdržel poděkování: 7 krát

psycho studentka 21

Příspěvek od Nucky » 12 úno 2019, 10:05

kdy jsem se zamiloval do jedné psychopatky ("její slova a možná má/měla pravdu).

Začalo to tak, že jsme spolu začali chodit do posilovny a ona se postupně rozcházela se svým bývalím přítelem, nechával jsem jí absolutní volnost a pocit a fakt že mi může věřit. Ležela vedle mě a psala si s ním... Ležela vedle mě a psala svým kamarádkám že miluje pořád toho bývalého a jediná moje reakce byla, že jsem jí řekl, já tě chápu máš tolik času kolik potřebuješ si vyřešit své vztahy apod...

Takhle to šlo asi 3 týdny,než v neděli mi řekla, že se s ním vyspala a že ten sex stál za nic... Ale já ji už předtím říkal, že jestli to bude chtít tak ať to udělá takže jsem jí to nevyčítal ale samozřejmě mě to psychicky dostalo, nevěděl jsem co teď mám dělat ta holka leží vedle mě, řekne mi tohle....

Byl jsem tak zoufalý že jsem napsal @princ že nevím co mám dělat, ten mi okamžitě zavolal, tohle jsem nečekal.... Odešel jsem tedy do jiné místnosti a probrali jsme to spolu celý hovor trval asi 6 minut. A s tou přítelkyní jsme měli dohodnuté že i já můžu s někým jiným spát a tak a vypadalo to že mě ta holka miluje princ mi pomohl, já se vybrečel a vrátil se zpět k ní.

Teď je nutné podotknout, že toho ex celou dobu jenom tahala nalhávala mu že my spolu nic nemáme, že jsme kamarádi. Což jsem nevěděl, že dělá.

Odjeli jsme spolu za mými známým a jeho přítelkyní, po cestě jsem zjistil, že vlastně mu vážně lže a dělá z toho bývalého noumu, a já už jsem to chtěl mít taky vyřešené, zastavil jsem tedy a povídám.

Jestli ho miluješ v pořádku řekni mi to a já tě za ním odvezu a pojedu za známíma sám. Do toho mi ale napsal ten její bývalí abych mu řekl jak to doopravdy je a poslal mi svoje číslo. Tak jsem se té holky zeptal znovu, a ona mi řekla že je rozhodnutá, že ho nechce a chce chodit semnou.

Dobrá tedy, zavolal jsem mu řekl jsem mu že celou tu dobu spolu spíme... on tomu nevěřil... tak jsem mu poslal pár pikatních screenu z chatu, aby nežil v nějaké iluzi. Protože ji měl opravdu za princeznu co by nikdy s nikým nic neměla atp...

Přijeli jsme tedy do cíle, parádně jsme se všichni bavili úžasný večer.

Odjíždíme asi o půlnoci vezu ji domů, až příští den měla u mě spát. (studentka 21 takže ještě u rodičů bydlí a musí mít souhlas)
po cestě jsem ji řekl, "jak jsem se bavil o tom tvém klukovi nevěděl jsem jestli tohle bude náš společný poslední den a nebo začátek našich dnů", a ona mi na to řekla: "tohle je začátek našich dní"

Odvezl jsem ji tedy domů a vypnul se mi telefon, přijedu k sobě domů zapnu ho a
tam zprávy, kde mi vyčítá že jsem tomu ex to řekl že spolu spíme, kde mi píše že je psycho a že žije ráda ve sračkách, a že semnou začala chodit aby se mohla dál topit ve sračkách a že jí tenhle život baví, kde neustále něco řeší, kde neustále je na dně ve vztahu atp... No napsala v tomhle stylu mnohem víc věcí...

Teď si mě zablokovala všude, kde to šlo a chodí zase s tím EX přítelem....

Tenhle zvrat nebyl pro mě vůbec jednoduchý, bylo to hrozné, probrečel jsem celou noc.

A ještě tohle, na Valentýna mám na její adresu poslané květiny a moje emoce říkají ať to neruším a nechám ji to tam dojít, moje logika mi říká idiote s ní to nikam nevede...

Samotného mě zajímá jak by potom zareagovala, popřípadě kdyby mi napsala něco hnusného nebo že ji to nezajímá, tak bych se pro tu krabici ve tvaru srdce plnou růží stavil a dal bratrovi aby to dal svojí přítelkyni.

Sybrakos
Poděkoval: 230 krát
Obdržel poděkování: 26 krát

psycho studentka 21

Příspěvek od Sybrakos » 12 úno 2019, 10:28

Vykašli se na ni a streetuj dál. Psychicky nemocným lidem se musíš v životě vyhýbat.
"Vetsina lidi spotrebuje vice energie na mluveni o problemech, nez na jejich reseni." Henry Ford
Carpe diem

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 396 krát

psycho studentka 21

Příspěvek od Scissors » 12 úno 2019, 12:00

Přijde mi, že máš potíže s perspektivou. Až příliš snadno dopouštíš, aby ta holka ze svého problému dělala tvůj problém.
V ideálním případě by tě dále nemělo tolik drásat, pokud má někoho dalšího. Naopak by se ona spíš měla zaobírat tím, že ty máš víc holek. Nebo prostě tebou obecně. Vůbec by se asi dalo doporučit snažit se soustředit na vlastní hlubší přerod.
Není navíc možné, že se ti to sebedrásání taky trochu zamlouvá? Působí to tak na mě ze stylu, jakým ten příspěvek píšeš a na co se (ne)ptáš.
Jinak @Sybrakos má pravdu ;)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Nucky

psycho studentka 21

Příspěvek od Nucky » 12 úno 2019, 12:22

Scissors píše:
12 úno 2019, 12:00
Přijde mi, že máš potíže s perspektivou. Až příliš snadno dopouštíš, aby ta holka ze svého problému dělala tvůj problém.
V ideálním případě by tě dále nemělo tolik drásat, pokud má někoho dalšího. Naopak by se ona spíš měla zaobírat tím, že ty máš víc holek. Nebo prostě tebou obecně. Vůbec by se asi dalo doporučit snažit se soustředit na vlastní hlubší přerod.
Není navíc možné, že se ti to sebedrásání taky trochu zamlouvá? Působí to tak na mě ze stylu, jakým ten příspěvek píšeš a na co se (ne)ptáš.
Jinak @Sybrakos má pravdu ;)
Napsal jsi to velmi zajímavě, a je pravda že mám taky rád, když se v životě něco děje, raději drama než nuda ale to už jsem si vyřešil svým life stylem... Ale s holkama mám rád spíš chill,wellnes, posilka, třeba tandem seskok a tak než tyhle dramata... :D

Když nad tím hlouběji přemýšlím, tak ten můj problém myslím vzešel z nedostatku dostatečné hojnosti... To bych potom asi tohle vůbec ani neřešil.

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 396 krát

psycho studentka 21

Příspěvek od Scissors » 12 úno 2019, 12:46

Miguel píše:
12 úno 2019, 12:22
mám taky rád, když se v životě něco děje, raději drama než nuda
To je jasné. Je ale rozhodně lepší dostat se do pozice režiséra takových situací, než být jen jejich aktérem ;)
Miguel píše:
Ale s holkama mám rád spíš chill,wellnes, posilka, třeba tandem seskok a tak než tyhle dramata... :D
Pohodička s ženskou je právě přáním každého chlapa. Jsme prostě oproti holkám daleko emočně stabilnější. Musíš ale počítat s tím, že ony prostě fungují kvůli svému cyklu jinak. Pro svoji spokojenost vyžadují emoční horskou dráhu. Pokud jim ji nedáš, nebudou emočně uspokojené. Je to sice otravné, ale je to realita.
Mně se taky občas stane, že moje přítelkyně trochu prudí. Plánuju zrovna do svého deníku popsat jednu nedávnou událost, a to včetně toho, jak jsem to řešil :)
Miguel píše:
Když nad tím hlouběji přemýšlím, tak ten můj problém myslím vzešel z nedostatku dostatečné hojnosti... To bych potom asi tohle vůbec ani neřešil.
Nedostatek hojnosti je tu poměrně častý problém...
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

TristanPRG
Poděkoval: 34 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

psycho studentka 21

Příspěvek od TristanPRG » 12 úno 2019, 13:47

Ja vidím v tom celom asi jeden problém z môjho pohľadu, nemal si tomu jej ex nič posielať za jej chrbtom, rozhodne nie žiadne screenshoty s konverzáciou od nej smerom k tebe. Nebola to tvoja žiadna povinnosť a ak, tak mu to mala povedať ona neskôr sama, že je s tebou, Ty si ho mal ignorovať, alebo max. teda tú prvú jednu vetu, nie screenshoty.

On jej to samože preposlal a jej reakcia bola asi takáto: čo ten tým kurva sledoval, že preposiela za chrbtom súkromné správy, aby si asi ohúril toho ex.. A už si v tom úplne zbytočne šiel a ona pretočila o 180 stupňov.

Nucky

psycho studentka 21

Příspěvek od Nucky » 12 úno 2019, 14:03

Ona to věděla, že mu to řeknu, ale vím už že jsem nic dělat neměl, neříkat, neřešit to.... byl bych v klidu píchal ji dál a ona by měla svoje drama s ním...

TristanPRG
Poděkoval: 34 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

psycho studentka 21

Příspěvek od TristanPRG » 12 úno 2019, 18:14

To, že vedela, že mu to povieš, neznamená, že si to musel urobiť. Ona by to dosť myslím dosť možno urobila sama :) Ja som sa osobne popálil veľa krát na tomto, nápodobne, keď som nepovedal, že som vonku s jej kamarátkou/spolužiačkou, atď..a potom naivne veril, že správy medzi nami sú len medzi nami, samozrejme, že ich videli pak obe a už som šiel :)

Takže asi poučenie, buď ísť s tým narovinu tj. by si jej priamo povedal, že mu ideš poslať screenshoty tým to dať ako fakt, alebo ich neposlať v takejto forme vôbec, do budúcna :)

Kvjat_RB
Poděkoval: 48 krát
Obdržel poděkování: 18 krát

psycho studentka 21

Příspěvek od Kvjat_RB » 12 úno 2019, 20:47

Chápu, že holka potřebuje cítit nějaké emoce, ale pro mě je nepřitažlivá představa řešit přítelkyni s jejím ex. Dobře, že si Tě zablokovala, věřím, že máš na slečny, které sice taky mají rády emoční kolotoč, ale nemusíš je řešit s ex-přítelem. :lol:

Odpovědět