Jak vydělat peníze

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Odpovědět
Majkl
Poděkoval: 53 krát
Obdržel poděkování: 108 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Majkl » 14 úno 2019, 11:05

TristanPRG píše:
12 úno 2019, 18:37
je fajn nadhodiť vysokú cenu, ale zase ak je v ponuke tak 10-20 ďalších tak ak budem jeden z top cenovo, nemusí sa to predať nikdy. Príklad mám tu vedľa seba tiskárnu: HP Deskjet 1510, roky slúžila a slúži dosť dobre, ale cena na bazoši je aktuálne najmenej 300 kč, najviac 1000 kč. a nejaké medzi tým, ak dám cenu nad liter nepredám to, prvý človek čo príde kúpi tú za 300.
Chápu, jak to myslíš. Důležité je tohle - tvoje nabídka musí mít vyšší hodnotu, než všechny ostatní. Musí se odlišovat, být úplně jiná liga.
V článku jsem zmínil 'premium' fotky - už jen tím se výrazně odlišíš od těch ostatních. Tady je pár dalších způsobů:

- Lepší nadpis ( > HP Multifunkční Tiskárna DeskJet 1510 [TOP STAV] < vs. tiskarna hp )
- Super popis (personalizovat to pro typ člověka, který si to bude chtít koupit + zbavit ho všech "strachů" - nežere spousty inkoustu? co když netiskne dobře? - ale přitom znít lidsky, ne moc prodejně - "mám tu tuhle tiskárnu, ale stěhujeme se...")
- Něco zdarma navíc (papíry)
- Vyšší cena (přidá na důvěryhodnosti, hodně lidí se nakonec rozhodne pro rozumější = dražší možnost)
- Topnutí inzerátu (lepší viditelnost. Ne, nevlastním bazoš :D )

Prostě využij všechny možnosti, co máš k dispozici :)

martin123 píše:
12 úno 2019, 17:52
díky holky učitelky :D
Přesně! Je super, kolik znalostí ze streetu se dá použít k vydělávání peněz, a naopak. Každý streetař má parádní předpoklady na to stát se úspěšným v podnikání.

The most dangerous thing you can do in life is play it safe. -Casey Neistat

Nash
Poděkoval: 116 krát
Obdržel poděkování: 43 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Nash » 14 úno 2019, 17:08

“drazsi rovna se kvalitnejsi” nicmene asi to tak nevnimaji vsichni - ale nekteri ano
Žij život tak, aby ti v každém okamžiku dával smysl.

TristanPRG
Poděkoval: 34 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od TristanPRG » 15 úno 2019, 14:00

To chápem, na druhej strane to platí najviac u vecí po ktorých je veľký dopyt celkovo a točí sa to vo veľkom, tj. telefóny. Kde aj možnosť urobiť si prehľad v cenách ťažšie a dlhšie.
Keď tam na nejakú tiskárnu sú 2-3 inzeráty tak potom neštekne ani pes bez ohľadu kvalitu inzerátu :) Dnes si asi len mameluk nevyhľadá, že na alze kúpi za takú cenu akú dávam túto starú, novú lepšiu. Novú by som chcel, ale zrovna na ňu nemám peniaze, takže predaj nebude to by som ju musel dať tak za 2000 :lol: i tak skúsim schválne tam dať vyšperkovaný inzerát, o niečo dosť dražší než je max. inzerát v toho typu, nehovorím, že čakám úspechale som zvedavý, zatiaľ som to robil vždy naopak :D

Warrior
Poděkoval: 100 krát
Obdržel poděkování: 28 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Warrior » 15 úno 2019, 18:13

Co jsem to přečetl, ozývám se na nabidky a nabízím odkup ihned za polovinu. Dam vedet, jak to slo.
Nikdy se necítíš tak živý, jako když můžeš každým okamžikem zemřít.

FairytaleSeducer
Poděkoval: 36 krát
Obdržel poděkování: 54 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od FairytaleSeducer » 16 úno 2019, 01:35

Já například teďka přeprodávám mince, které se vydávalí k 100 letému výročí čsk společně s 100 kč bankovkou. Byl jsem tam 3 dny, dal do jedné sady 160 kč a prodávám jí za 500. Také mám hodně peněz v kryptoměnách - v létě to bude 2 roky od první investice.

Každopádně od té doby co mám ty mince mě chytla numismatika :D

Za 2 týdny mám schůzku s kámošem, který je smluvní partner ČNB, mě ta numismatika a kámoše zase baví notafilie. Přemýšlíme nad e-shopem.:)
Vše kolem nás je jen iluze. :)

Princ
Poděkoval: 430 krát
Obdržel poděkování: 1050 krát

Jak zlepšit svět kupováním levně a prodáváním dráž

Příspěvek od Princ » 21 úno 2019, 14:23

Napíšu sem ještě trochu ekonomie, aby každý věděl, že kupovat levně a prodávat dráž není amorální a přináší to ostatním hodnotu. Trh totiž není hra s nulovým součtem - nemusíte bohatnout na úkor druhých, obvykle díky obchodování bohatnou všichni společně (dělají obchod dobrovolně, aby si polepšili).

Když něco koupíte levně a chystáte se to prodat dráž:

1) Dáváte původnímu prodejci rychlé peníze a sami na sebe berete riziko, že věc neprodáte, nebo ji prodáte až za dlouho. Poskytujete mu svým způsobem půjčku (dlouhodobě ztratí část peněz, ale za to je dostane hned, když je potřebuje).

Zkrátka kdo má přebytek, může investovat (koupit levně a čekat na další prodej), kdo zrovna peníze potřebuje, může prodat za menší cenu nebo si půjčit...

2) Vaše hodnota je ve výše uvedeném příkladu také v tom, že zlepšujete prezentaci produktu. Pokud to nakupující chtějí ( = funguje to), dlouhodobě tlačíte i ostatní prodejce, aby všechny produkty byly dobře vyfocené a jasně popsané.

Lidé potřebují marketing. Existuje totiž třeba věc, která by jim pomohla, a oni o ní nevědí. Mě lidé často vyloženě vyčítají, že málo propaguju přednášky, protože třeba proběhla nějaká přednáška, kterou potřebovali, už se nebude opakovat, a oni o ní nevěděli.

3) Nakupující z dobře popsaného produktu budou mít lepší pocit, než kdyby to samé koupili na základě škaredých fotek a nudného popisu.

Zejména díky prvnímu bodu jsou lidé, kteří nakupují levně a prodávají dráž (dlouhodobě plánují, co zřejmě bude v budoucnu potřeba, a kupují to od lidí, kteří to nepotřebují a zrovna více potřebují rychlé peníze), pro ekonomiku extrémně prospěšní.
19. 9. - Bootcamp v Moskvě

28. 9. - Biohacking 3

28. 9. - Výcvik Řeči těla

Tygr
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 88 krát
Kontaktovat uživatele:

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Tygr » 21 úno 2019, 15:15

Princ píše:
21 úno 2019, 14:23
Napíšu sem ještě trochu ekonomie...
Ty jsi bůh Princi.

Tohle celé vlákno mě tolik nakoplo, že po cestě ke svojí jsem nahned koupil Samsung Galaxy S9+ 128 GB za 6000.
A prodavam to za 12 000. Hned se našli 3 zájemci, ale nakonec se posrali a odstoupili od toho. To dost nasere. A k tomu mi píše pár dalších lidí, ale prej si to potřebují promyslet, nebo jestli k tomu mám papíry atd. Dneska měl přímo ke mně přijet týpek a vyměnit cash za telefon nahned, ale napsal že nemuze nakonec kvuli praci.
Jeste jsem koupil iPhone 8 za 8 litru. Ten pak prodam za 14.

Ale i tak. Je tohle normální? Fotky mám topové focené na zrcadlovku, pěkné mikro aj makro. Popisek mám též vymazlený s dobrou výmluvou, že jsem to dostal na Vánoce a není to vhodný dárek pro mě.
Dik za radu
Nechci holku....chci jich pět.
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.
Komu se nelení, tomu se zelení.

Swift
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Swift » 21 úno 2019, 16:19

Jestli je normalni ze se ti lidi poserou :D?

No jasne, ja osobne jsem napsal tak stovce inzerujicich a treba i neco rozjednal jen abych pak mohl tlacit nasnizeni ceny, takze ja myslim, ze je to uplnej normal a nakonec - kazdy zbozi ma sveho kupce :D

Swift
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Swift » 21 úno 2019, 16:25

A jedna věc kterou jsem pochytil od kiyosakiho a aplikuju ji a myslim, ze je uzitecna - hledej kupce uz kdyz kupujes. ne az to drzis v ruce. Jde to docela v klidu i v okruhu znamych, muzes hodit do storky v messu nebo na ig. Z těch telefonu jsou všichni vlhký, takže myslim, že to není od věci.

TristanPRG
Poděkoval: 34 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od TristanPRG » 21 úno 2019, 17:04

"jsem nahned koupil Samsung Galaxy S9+ 128 GB za 6000." kde tvl sa ti podarilo kúpiť S9+ za 6000? :shock: Čo som prebehol bazoš atd hore dole, tak ledva o niečo drahšie a spravidla ide o telefóny ktoré majú niečo prasknuté-čo je hneď cena dole, alebo píše, že je len na net a nedá sa z neho volať :D Ktorý ..... predá taký telefón v luxusnom stave za 6k, predpokladám, že dobrom stave keď to predávaš za toľko:)

Tygr
Kontaktovat uživatele:

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Tygr » 21 úno 2019, 18:01

TristanPRG píše:
21 úno 2019, 17:04
"jsem nahned koupil Samsung Galaxy S9+ 128 GB za 6000." kde tvl sa ti podarilo kúpiť S9+ za 6000? :shock: Čo som prebehol bazoš atd hore dole, tak ledva o niečo drahšie a spravidla ide o telefóny ktoré majú niečo prasknuté-čo je hneď cena dole, alebo píše, že je len na net a nedá sa z neho volať :D Ktorý ..... predá taký telefón v luxusnom stave za 6k, predpokladám, že dobrom stave keď to predávaš za toľko:)
Též to nechápu, je v luxusním stavě. Měl jsem asi štěstí :)
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.

Tygr
Kontaktovat uživatele:

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Tygr » 21 úno 2019, 18:03

Ale nemá papíry, takže se to kurva těžko prodává. Ale ten iPhone co jsem koupil ten má papíry a též je v luxusním stavu. Za 8 litrů, nechápu :)
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.

martin123
Poděkoval: 415 krát
Obdržel poděkování: 257 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od martin123 » 21 úno 2019, 19:21

Ono mě to taky až překvapilo, kolik se tam reálně dá denně vydělat. Je to taky i o schopnosti se nesebesabotovat a vážně kupovat všechno 2k+ výdělek i kdyby to mělo být 5 mobilů denně :D

kolumbus77
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 5 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od kolumbus77 » 22 úno 2019, 07:28

Jako vypadá to zajímavě, ale není dost velká šance, že to bude rozbitý a ve finále proděláte?

Nash
Poděkoval: 116 krát
Obdržel poděkování: 43 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Nash » 22 úno 2019, 09:45

muzete prosim doporucit nejake inzerentni servery ?
Žij život tak, aby ti v každém okamžiku dával smysl.

Odpovědět