Oslovení a sbalení holky v MHD

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Mirek9
Poděkoval: 2 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Příspěvek od Mirek9 » 02 úno 2019, 14:38

Ahoj, je mi 18. Poslední dobou, když jdu do školy, potkávám jednu krásnou holku. Vysoká, štíhlá, krásný hnědý oči a vlasy… A myslím, že je tak max. o rok mladší.

Jezdí stejným trolejbusem jako já. Ona vystupuje čtvrtou zastávku a hned tam má školu. Já můžu vystoupit buď třetí nebo čtvrtou,(protože někde vprostřed těch zastávek jdu na další spoj).
Jednou jsem vystoupil na té třetí a ona také – to jsem si jí poprvé všilm. Tak jsem šel na tu další zastávku a čekal jsem, že tam půjde taky, ale ona šla dál – k té další zastávce, kde asi normálně vystupuje a má tam tu školu. To stejné se stalo i druhý den, zase jsem vystoupil na třetí zastávce. Neviděl jsem ji však v trolejbuse, všiml jsem si jí až venku. Zase šla dál ke škole…
Další den byla sněhová vánice, takže se tvořily kolony a trolejbusy měly dost zpoždění a zastávky byly přeplněné. Čekal jsem v čekárně. Když ona přišla, stoupla si vedle mě. Po nějaké době přijel trolejbus a ona nastoupila a já šel hned za ní, sice se lidi do dveří tlačili zleva i zprava, ale já se nedal předběhnout a stáli jsme vedle sebe. Když bus zrychloval nebo zpomaloval tak se ke mně přitiskla – ramenem se mi dotkla hrudi (škoda že ne naopak ;) ).Nakonec jsem vystoupil až na čtvrté zastávce, protože jsem s ní chtěl jet déle.

Další den, když jsem stál na zastávce, přicházela z protějšího chodníku a mířila jakoby přímo ke mně, pak si ale stoupla o kousek dál. V buse se na mě moc nedívala. Když jsem vystupoval, ještě jsem se otočil a ona se na mě podívala a měl jsem pocit, že se usmála.
Toď můj příběh. Řekl bych, že u ní mám celkem velkou šanci…. na těch zastávkách asi nevystupovala protože by měla za úkol změřit, kolik to bude kroků. Jinak i když sebechvála není dobrá, tak myslím, že jsem celkem hezkej kluk :)

Rád bych se tedy zeptal, jak ji mám oslovit, jak začít, když ji vůbec neznám. Cesta trvá asi 8 minut a většinou je bus přeplněný a taky tam jsou často lidi, kteří chodí na její školu nebo na školu ke mně – což nejsou úplně ideální podmínky, ale lepší než nic :)

A druhá věc: až se s ní začnu bavit, chtělo by to, abych ji nějak rozesmál, aby se se mnou cítila dobře, takže budu rád za vaše doporučení. Jen vynechte prosím rady typu „Prosím nemáte provázek….“ apod.¨
Potom vám napíšu, jak to dopadlo.
Díky moc

Princ
Poděkoval: 330 krát
Obdržel poděkování: 674 krát

Příspěvek od Princ » 02 úno 2019, 17:59

Hlavně to pořádně natrénuj na neznámých holkách. Dokud nesbalíš žádnou náhodnou, těžko sbalíš nějakou konkrétní.

Mirek9

Příspěvek od Mirek9 » 02 úno 2019, 20:13

To jo, nějaké zkušenosti samozřejmě mám, ale to na příhodnějších místech... Nedal byste ještě nějakou konkrétnější radu? :geek:

Azimir
Poděkoval: 46 krát
Obdržel poděkování: 47 krát

Příspěvek od Azimir » 02 úno 2019, 23:18

Mirek9 píše:
02 úno 2019, 20:13
To jo, nějaké zkušenosti samozřejmě mám, ale to na příhodnějších místech... Nedal byste ještě nějakou konkrétnější radu? :geek:
Lepší radu už ani dostat nemůžeš :D
I když o tom ženy nebudou nikdy mluvit a pravděpodobně si to ani uvědomovat, všechny si hluboko uvnitř upřímně přejí patřit nějakému mocnému muži!

martin123
Poděkoval: 256 krát
Obdržel poděkování: 111 krát

Příspěvek od martin123 » 03 úno 2019, 00:16

Přijde mi, že první, co bys měl udělat, je začít streetovat a sbalit tolik holek, nabrat tolik zkušeností, že ti pak 3/4 věcí, co tu řešíš (tvůj vzhled, co říkat, jestli se na tebe podívala nebo ne,...) - to ti bude připadat úplně nepodstatné. Promiň, něco mi říká, že konkrétní holku, na které ti už teď navíc "záleží", momentálně nesbalíš.

martin123

Příspěvek od martin123 » 03 úno 2019, 00:31

Doufám, že to nebudeš brát jako kritiku. Začal bych být tebou prostě od zítra streetovat (času věnovat podle toho, jaká je pro tebe zlepšení se s holkama priorita) a po týdnu se do toho začít zajímat o nějakou teorču (Intruktorskej manuál). (teorča bez akce je k ničemu, odkládat akci je k ničemu)

Scissors
Poděkoval: 89 krát
Obdržel poděkování: 287 krát

Příspěvek od Scissors » 03 úno 2019, 11:54

Kluci ti podle mě radí dobře. Chápu jak to myslí. I přes veškerou úctu, kterou k nim chovám, si ale osobně myslím, že vůbec nebude vadit, když ji oslovíš rovnou. Jistě by bylo fajn si to nejdřív víc natrénovat. Ale podle toho, co tu píšeš, ti ta holka dává úplně jasné pozvánky. Ona prostě CHCE, abys ji oslovil! ;) Řekl bych, že je skoro až tvá morální gentlemanská povinnost jí toto přání splnit a zlepšit jí tím den ;) Když navíc budeš otálet, tak hrozí, že ji v mezičase sbalí někdo jiný. Zvlášť pokud je hezká. A proč si zbytečně kvůli vlastní zdrženlivosti ztěžovat pozici?
Jasně, pokud pravidelně neoslovuješ, tak pak nesmíš být akorát smutný, pokud by ti to nevyšlo. Myslím ale, že je lepší hrát a nevyhrát, než to vůbec nezkusit. Na světě je spousta dalších holek, které budeš moct oslovovat později. Zkušenost s touto ti dá aspoň základ ;)
Mirek9 píše:
02 úno 2019, 14:38
jak ji mám oslovit, jak začít, když ji vůbec neznám
Tohle ve skutečnosti nemusíš až tak moc řešit. Otvírák sám o sobě není až tak podstatný. Uvidíš, že daleko náročnější je udržet s ní potom následnou konverzaci. Nesmíš se pak třeba nechat rozhodit tím, pokud třeba budete během rozhovoru oba nervózní, nebo když tě bude testovat.
Jako velkou výhodu vidím to, že máš možnost vídat se s ní opakovaně. Nemusíš to tak dovést do koncovky hned. Stačí ti se s ní prostě jen seznámit, aby sis otevřel možnosti rovnou se s ní začít nenuceně bavit i v další dny.
Rozumím ale tomu, že chceš konkrétní radu. Tak co takhle těžit ze své situace, prostě k ní normálně přijít a říct jí: "Ahoj, často tě tu vídám. Působíš sympaticky, tak proč si nezkrátit cestu společným rozhovorem, když už jsme v podstatě něco jako "známí" :) Já jsem Mirek." Nebo cokoli jiného. Pak se s ní prostě bav. Určitě pak taky zapojuj různé techniky pro budování přitažlivosti a spojení ;)
Mirek9 píše:
A druhá věc: až se s ní začnu bavit, chtělo by to, abych ji nějak rozesmál, aby se se mnou cítila dobře
Je milé, že by ses jí hned rád zavděčil. Daleko lepší nastavení je ale udělat to tak, aby se ona snažila zavděčit tobě ;)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Kvjat_RB
Poděkoval: 19 krát
Obdržel poděkování: 13 krát

Příspěvek od Kvjat_RB » 03 úno 2019, 17:27

Za mě to určitě zkus. Řekni ji třeba něco ve stylu "Ahoj, usměj se" a měj dobré ráno (udělej si pár dřepů/kliků a studenou sprchu, pokud se odvážíš). Když ona nevyjde, tak se budeš akorát později smát a vzpomínat na to, že ses odvážil i přes to, že jezdíte spolu každý den. Rozšíříš si tím komfortní zónu, jednoho dne Ti to pomůže! :)

martin123

Příspěvek od martin123 » 03 úno 2019, 21:12

Já bych řekl, že oslovení jí bude mít úplně stejný efekt jako oslovení jakékoliv random holky na ulici. Jasan, rozšíříš KZ a všechno...to samé by se ale stalo kdekoliv jinde u jakékoliv holky. Poté, co si procházím zaplevelením svého prostředí (die Schule), bych si už dával mnohem větší pozor. Ale někomu to zase nevadí, tak...

Mirek9

Příspěvek od Mirek9 » 03 úno 2019, 21:37

No, pokud mě ona taky chce, což je pravděpodobný, tak to úplně stejný není...

Princ
Poděkoval: 330 krát
Obdržel poděkování: 674 krát

Příspěvek od Princ » 04 úno 2019, 08:52

Mirek9 píše:
03 úno 2019, 21:37
No, pokud mě ona taky chce, což je pravděpodobný, tak to úplně stejný není...

Tak asi stejně tě bude chtít 834875 jiných holek, když budeš mít dobrou náladu, hezkou řeč těla, a budeš se často pohybovat ve velkém městě :)

martin123

Příspěvek od martin123 » 05 úno 2019, 12:04

Tak jestli ji chceš oslovit, tak proč ne... zas tak velkou vědu bych z toho nedělal:D bude to mít podobný efekt jako u jiné, chtit- chce tě každá druhá, zbytek je sebesabotaz:D a teoreticky, pokud to "nevyjde", se budete potkávat často. Nějaký důvod proč ne ale nevidím. "Usmej se" asi fakt nemůže nic zkazit...možná zvládneš i podle reakce kalibrovat další postup. Bude reagovat jako "oo, konečně na mě promluvil." nebo spíš negativní reakce...

Mirek9

Příspěvek od Mirek9 » 05 úno 2019, 21:02

No v PO jstem ji nepotkal a jinak jsme měli jinak hodiny takže jsem šel později... Tak jestě uvidíme.. :idea:
Jinak četl jsem si clánek o těch "pozvánkách" -
https://streetgame.cz/zenske-signaly-za ... -na-dalku/ a tohle tam zrovna nebylo, ale vspoměl jsem si že asi dva krát si na té zastávce překřížila nohy (ve stoje). Někde jsem četl, že překřížené nohy nejsou pro mě kladným signálem. Podle mě to ale může být známka nervozity a nebo se dokonce může chtít ukázat - měla legíny a krásně vyrýsovanou postavičku😚. Co si o tom myslíte vy?
Jinak ve srovnání se všim ostatním co jsem psal je to detail...

Scissors
Poděkoval: 89 krát
Obdržel poděkování: 287 krát

Příspěvek od Scissors » 05 úno 2019, 22:00

Mirek9 píše:
05 úno 2019, 21:02
Jinak četl jsem si clánek o těch "pozvánkách" ... a tohle tam zrovna nebylo, ale vspoměl jsem si že asi dva krát si na té zastávce překřížila nohy (ve stoje). Někde jsem četl, že překřížené nohy nejsou pro mě kladným signálem. Podle mě to ale může být známka nervozity a nebo se dokonce může chtít ukázat - měla legíny a krásně vyrýsovanou postavičku😚. Co si o tom myslíte vy?
Myslím, že to zbytečně moc řešíš ;) Prostě ji oslov a uvidíš ;)
Signály a řeč těla je ale jinak třeba vždy vykládat podle vztahu k aktuálnímu kontextu. Např. složené ruce na hrudi jsou normálně defenzivním a odmítavým postojem. Jestliže je ale chladno, značí to naopak to, že může být holce prostě jen zima...
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

LoArmistead
Poděkoval: 24 krát
Obdržel poděkování: 54 krát

Příspěvek od LoArmistead » 14 úno 2019, 12:53

Mirek9 píše:
Ahoj, je mi 18. Poslední dobou, když jdu do školy, potkávám jednu krásnou holku. Vysoká, štíhlá, krásný hnědý oči a vlasy… A myslím, že je tak max. o rok mladší.

Jezdí stejným trolejbusem jako já. Ona vystupuje čtvrtou zastávku a hned tam má školu. Já můžu vystoupit buď třetí nebo čtvrtou,(protože někde vprostřed těch zastávek jdu na další spoj).
Jednou jsem vystoupil na té třetí a ona také – to jsem si jí poprvé všilm. Tak jsem šel na tu další zastávku a čekal jsem, že tam půjde taky, ale ona šla dál – k té další zastávce, kde asi normálně vystupuje a má tam tu školu. To stejné se stalo i druhý den, zase jsem vystoupil na třetí zastávce. Neviděl jsem ji však v trolejbuse, všiml jsem si jí až venku. Zase šla dál ke škole…
Další den byla sněhová vánice, takže se tvořily kolony a trolejbusy měly dost zpoždění a zastávky byly přeplněné. Čekal jsem v čekárně. Když ona přišla, stoupla si vedle mě. Po nějaké době přijel trolejbus a ona nastoupila a já šel hned za ní, sice se lidi do dveří tlačili zleva i zprava, ale já se nedal předběhnout a stáli jsme vedle sebe. Když bus zrychloval nebo zpomaloval tak se ke mně přitiskla – ramenem se mi dotkla hrudi (škoda že ne naopak ;) ).Nakonec jsem vystoupil až na čtvrté zastávce, protože jsem s ní chtěl jet déle.

Další den, když jsem stál na zastávce, přicházela z protějšího chodníku a mířila jakoby přímo ke mně, pak si ale stoupla o kousek dál. V buse se na mě moc nedívala. Když jsem vystupoval, ještě jsem se otočil a ona se na mě podívala a měl jsem pocit, že se usmála.
Toď můj příběh. Řekl bych, že u ní mám celkem velkou šanci…. na těch zastávkách asi nevystupovala protože by měla za úkol změřit, kolik to bude kroků. Jinak i když sebechvála není dobrá, tak myslím, že jsem celkem hezkej kluk :)

Rád bych se tedy zeptal, jak ji mám oslovit, jak začít, když ji vůbec neznám. Cesta trvá asi 8 minut a většinou je bus přeplněný a taky tam jsou často lidi, kteří chodí na její školu nebo na školu ke mně – což nejsou úplně ideální podmínky, ale lepší než nic :)

A druhá věc: až se s ní začnu bavit, chtělo by to, abych ji nějak rozesmál, aby se se mnou cítila dobře, takže budu rád za vaše doporučení. Jen vynechte prosím rady typu „Prosím nemáte provázek….“ apod.¨
Potom vám napíšu, jak to dopadlo.
Díky moc
Čau Mirku,
tak jak to dopadlo? Pokud je to ještě aktuální, já bych Ti doporučil jednu věc - buď k ní normálně upřímnej. Klidně jí řekni, že se Ti už nějakou dobu líbí a koukáš po ní, tak bys s ní rád popovídal. Když to takhle upřímně přiznáš ona uvidí, že máš koule jednat s ní upřímně a nehraješ na ní nějaký hry. Navíc ona není Tvůj soupeř v nějaký seznamovací hře, ale spoluhráč, taky se chce seznámit a dost možná právě s Tebou ;) tak hodně štěstí!
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

Odpovědět