Zklamání

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
VeeJay
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 2 x

Zklamání

Příspěvek od VeeJay »

Dobrej den všem chlapi

Potýkám se pár dní s jedním problémem a to takovým že jsem zklamal svoji holku. Stalo se to tak, že jsem ji nenapsal když jsem ji zrovna měl napsat na to jestli se k ní stavím nebo ne. Stalo se mi to už víckrát jenže jsem to tolik neřešil a jen jsem ji napsal že mě to teda mrzí. Neumím řešit takove problemy. Za mne to byla uplna blbost. A posledně co jsme se viděli tak byla víc uzavřená a stranou. Davala mi tím nejspíš najevo ze jsem to posral :lol: . A tedka jsem v takove fazi že nevim jak to resit a popripade jak se usmířit a napravit to. Plus dál bych se chtěl časem naučit chovat jako správnej alfa/G, být dominantní a časem pro ni být i víc duležitější a atraktivnější. A aby se se mnou hlavně citila v bezpečí, šťastná a užívala si svoji femininní energii. Budu moc rad kdyz mi napisete nejaky tipy a rady jak toho docílit.
surfernamare
Udělil poděkování: 248 x
Obdržel poděkování: 456 x

Zklamání

Příspěvek od surfernamare »

Precitaj si vsetky clanky na webe, lebo momentalne si od "alfy" na mile vzdialeny, ak realne riesis taketo veci
A tu holku posli do pice, ked sa sprava takto, tak nech si jej femininnu energiu uziva radsej niekto iny
Princ
Udělil poděkování: 595 x
Obdržel poděkování: 2667 x

Zklamání

Příspěvek od Princ »

Jsem člověk a dělám chyby. Dobře o tom vím. Pokud mi žena každou mou chybičku redundantně zdůrazňuje, nudí mě to a můj zájem klesá :)

Je to jako by furt říkala: "Nebe je modré. Nebe je modré. Nebe je modré..." :D Že jsem nedokonalý vím a rozhodně za to neočekávám ještě nějaké "tresty". Trestat ve vztahu ostatně může jen ten, kdo má velkou převahu.

Kluk, na jehož emoce má obrovský vliv, by ji brzo znudil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek:
VeeJay (20 kvě 2024, 18:28)
Hodnocení: 2.9%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
VeeJay
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 2 x

Zklamání

Příspěvek od VeeJay »

Jasne diky chlapy, oba jste mi pomohli ;) .
Tito uživatelé poděkovali autorovi VeeJay za příspěvek (spolu 2):
Princ (20 kvě 2024, 19:54) • surfernamare (21 kvě 2024, 10:09)
Hodnocení: 5.7%
Odpovědět