Logika Holek

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Brnosak
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 0

Logika Holek

Příspěvek od Brnosak »

Zdravim
pujdu rovnou k veci
Seznamil jsem se s holkou
chodili jsme spolu ven ,nejdrive v koletivu, uz pak jen s ni .Libali jsme se vsechno vypadalo dobre.Dalsi den mi rekla ze jde studovat do jineho mesta a ze budeme jen kamaradi.Dal jsem ji soft next a 14 nenapsal
Na narozeniny jsem ji dovezl ruze {Mozna jsem beta ,ale myslel jsem ze zmeni nazor ] ale rekla ze jsem furt kamaradi :D

Muj dotaz zni...co se ji mohlo prebehnout hlavou ze takhle zmenila nazor ?

Dekuji Daniel
andrew_d
Udělil poděkování: 117 x
Obdržel poděkování: 77 x

Logika Holek

Příspěvek od andrew_d »

Kolik ti je?
Hlavně ono se nic změnit nemuselo. Líbání ještě nic neznamená a to, že jste se líbali, prostě nějak proběhlo vlivem situace, třeba dobrého svádění nebo prostě něčeho. Další den proběhla typická racionalizace u holky a bum, jsi kde jsi 8-)

Pokud holka nechce, tak tyhle velké akce většinou nedopadají dobře. Taky mám občas podobné sklony :D
Princ
Udělil poděkování: 595 x
Obdržel poděkování: 2667 x

Logika Holek

Příspěvek od Princ »

"Kamarádi" můžou znamenat různé věci. Já normálně říkám lidem, se kterými spím, "kamarádky" :) Nevylekal jsi ji moc vztahovým stylem? Než se přestěhuje, mohli jste stihnout třeba dva sexy.
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Professore
Udělil poděkování: 448 x
Obdržel poděkování: 224 x

Logika Holek

Příspěvek od Professore »

Že si ju hneď pri tom libani nepretiahol. Ženy majú záujem o sex, aj keď budú mať reči že sa to nepatrí a bla bla bla. Jednoducho, nebola chémia = buď si ju nevzrušoval vôbec alebo nedokazal to dotiahnuť do postele.

Kytky dokiaľ medzi vami nič nie je sa nedávajú.

Vždy je lepšie pokúsiť sa o sex a ukázať ze máš gule ale ťa odmietne ako sa nepokusit o nič a byť pre ňu "slaboch"(=beta). Chémia a iskry znamenajú že ma mokré gaťky z teba.
Lose your mind and come to your senses.
Professore
Udělil poděkování: 448 x
Obdržel poděkování: 224 x

Logika Holek

Příspěvek od Professore »

Princ píše: 15 kvě 2024, 13:36 "Kamarádi" můžou znamenat různé věci. Já normálně říkám lidem, se kterými spím, "kamarádky" :) Nevylekal jsi ji moc vztahovým stylem? Než se přestěhuje, mohli jste stihnout třeba dva sexy.
Ono je rozdiel v kontexte.
Kamaráti(m+ž) bežne chodia na kávu, alebo aj s inými von.
Problém je, že holky pod slovom "kamarát " nemyslia bežné kamaratstvo ako je medzi dvoma mužmi. Väčšinou tak dávajú najavo, že nechcú nič viac(lásku, chodenie, sex) a absolútne to neznamená, že s tebou pôjde len tak na kávu alebo na prechádzku. Ohrozila by tým svoju povesť, aby si pre.ňu atraktívny muž nemyslel, že je zadaná alebo príliš promisluitná. Alebo pred holkami aby nevyzerala pod úroveň.
A ďalší dôvod je aby ťa holka mala k dispozícii, keď bude od teba niečo chcieť alebo sa mala komu vyplakať. A ty v domnení že vidíš príležitosť jej vyhovies.

Takže nie je kamarát ako kamarát.
Lose your mind and come to your senses.
Odpovědět