Už i extra hezká holka (9/10) z nedostatku oslovuje kluky...

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
El-Maestro
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od El-Maestro »

Jestli jsem někdy pochyboval nad tím, co se byť i výběrovým top borkám honí hlavou, tak mám tady pro vás přiznání, že i ony mají nouzi o sex, o kvalitního kluka (z našich řad) a vysloveně je SERE, že kluci málo oslovují (streetujou). A to, jak říkal Princ teď v sobotu, je NAŠE konkurenční výhoda. Dívejte se na tuhle zkušenost, ohledně které mi prostě budete muset věřit, že je od holky s číslem cca 9/10 (rozhodně ne méně).

Je to moje kámoška a zahlédl jsem ji náhodou nově na Tinderu (pamatuju si, že měla dlouhý vztah). Položil jsem jí (jinde než na tinderu) tento dotaz: "Hele tebe jako kluci neoslovujou na ulici s tím, že chtějí pokecat+seznámit se? Jsou měkcí? "

Její odpovědi - všechno její text krom toho v závorkách:
Jsou měkcí
Takže oslovuju já
Docela běžně jdu za typkem a ptám se zda má holku a pokud ne jestli jde ven.
Zatím měli všichni holku sakra
Ale teď se s někým vídám
A je to moc fajn (já na to: Šukej to asap)
Už bylo - o víkendu.
V pátek bylo rande a nějak jsme se od sebe nehli do neděle
Já měla kamose na tyhle věci
Ale jinak po 2 dnech (šuk)
Po prvním rande
Já to moc neřeším
Nějaké čekání
(na dotaz, zda holky chtějí být oslovovány) Chtějí! Akorát to musí přijít slušně a mile
Ne že borec přijde a koc můžu tě vymrdat?
(reakce na sdělení, že streetuju, tedy bez nějakého bližšího upřesnění/prozrazení) To je správný přístup k životu
Kdo se moc bojí nesmí do lesa

Takže pokud tady ještě někomu něco není jasné, tak:
OSLOVOVAT
ČEKAJÍ NA TO
CHCOU TO
CHCOU HO TAM
BUĎ TO BUDE OD TEBE, NEBO OD JINÉHO
KOHO SI MOŽNÁ I SAMY OSLOVÍ ZE ZOUFALOSTI
BEZ OHLEDU NA TO, JESTLI TO JE 10/10
ŠUKEJ TO FEST
NEČEKEJ NA NIC

Začal jsem s plnohodnotným streetem teď v sobotu ale velmi rychle mi docvaklo, jak to doopravdy maj v hlavě a potvrzuje se mi to ze všech stran. Streetuj dokud si mladý a šukej dokud ti stojí.
Chceš se mnou streetovat? Kdekoliv, kdykoliv.
Nocleh v Olomouci pořešíme - přímo v centru.
Chceš se prostě jen tak sbalit a letět do jiné země streetovat?
Co tomuhle brání?
Mně absolutně nic.
andrew_d
Udělil poděkování: 117 x
Obdržel poděkování: 77 x

Příspěvek od andrew_d »

To je tragickej language, tý holce je tak 18? Ano u těchhle mladých je situace taková, že ty holky občas samy napíšou nebo i musí oslovovat, protože jejich generace je naprosto marná. Setkal jsem se s tím už několikrát u mladších kamarádů, kteří mi o tom vyprávěli nebo mi to ukazovali. Divil jsem se, že k tomu přišli jak slepí k houslím :D

Ale pokud se jedná o holku 30-40, tohle se nikdy na ulici nestane, to prostě nemá zažité. Určitě ne holka 9/10. Leda pokud je extra napitá v klubu a je to ten typ, ale i tak hodně málokdy 8-)
Princ
Udělil poděkování: 595 x
Obdržel poděkování: 2667 x

Příspěvek od Princ »

andrew_d píše: 09 dub 2024, 07:49 holku 30-40 (...) 9/10
To neexistuje, ne? :)

Jinak ano, většina GenZ kluků nepředstavuje žádnou konkurenci :)
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
El-Maestro
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od El-Maestro »

Ta holka je vystudovaná právnička co jede na advokátku, lehce pod 30, byla střízlivá a je prostě kost :)

K takové mluvě jsem ji částečně vyhecoval, protože jsem se s ní takhle bavil jako první 😄
Chceš se mnou streetovat? Kdekoliv, kdykoliv.
Nocleh v Olomouci pořešíme - přímo v centru.
Chceš se prostě jen tak sbalit a letět do jiné země streetovat?
Co tomuhle brání?
Mně absolutně nic.
andrew_d

Příspěvek od andrew_d »

Jasně, že existuje. Upřímně, většina těch 18-22 holek, na které se programově zaměřuje většina baličů nesplňuje ani náhodou parametry, které mě nějak extra rajcujou a většinou to jsou hubené holky v cargo kalhotech jak přes kopírák a váží tak 45-50 kg.

Jakákoliv dospělá žena s dobrou postavou a stylem si s nima vytře :lol:

Jenom protože je holka starší, neznamená, že jí to nějak ubírá body, naopak, mnohdy taková ta určitá ostrost v obličeji a lícních kostech přidá na kráse :lol:
Princ píše: 09 dub 2024, 08:16 To neexistuje, ne? :)

Jinak ano, většina GenZ kluků nepředstavuje žádnou konkurenci :)
Princ

Příspěvek od Princ »

Cargo kalhoty jistě problém jsou :)

Populace ale spíš tloustne, než hubne, ne? Podle mě když jsem před 14 lety se streetgame začínal, životní úroveň ještě nebyla taková a jídla byl oproti dnešku nedostatek :)
Celý recept na úspěch:
3) Tak ob den posilovna
andrew_d

Příspěvek od andrew_d »

Jasně, asi je to moc úzkej vzorek co potkávám po barech a klubech v menším městě, ale co se týče módy a toho, jak holky umí zaujmout tak těch 18-22 opravdu moc se nesnaží a vypadaj všechny stejně, buď cargo nebo široké džíny a nějaké tílko nebo mikina s kapucí, zatímco ty starší jedou overally, saténové topíky, uplé džíny a jehly. A navíc hodně těch mladých holek má katastrofální držení těla. Občas jim to srovnávám, je to dobrá záminka a člověk ukáže jistou direktivitu a otcovství :D
Princ píše: 09 dub 2024, 08:59 Cargo kalhoty jistě problém jsou :)

Populace ale spíš tloustne, než hubne, ne? Podle mě když jsem před 14 lety se streetgame začínal, životní úroveň ještě nebyla taková a jídla byl oproti dnešku nedostatek :)
andrew_d

Příspěvek od andrew_d »

tak to bych si teda netipnul, asi už stárnu :lol:
El-Maestro píše: 09 dub 2024, 08:20 Ta holka je vystudovaná právnička co jede na advokátku, lehce pod 30, byla střízlivá a je prostě kost :)

K takové mluvě jsem ji částečně vyhecoval, protože jsem se s ní takhle bavil jako první 😄
Professore
Udělil poděkování: 448 x
Obdržel poděkování: 224 x

Příspěvek od Professore »

El-Maestro píše: 08 dub 2024, 16:51 i ony mají nouzi o sex, o kvalitního kluka (z našich řad) a vysloveně je SERE, že kluci málo oslovují (streetujou). .
Keď žena povie ze ma nejaký nedostatok tak to nutne nemusí znamenať to isté u chlapa.
Povedzme že máš záujem holku, holka vie o tom, ale i tak pred tebou trepne, že nikto sa o ňu nezaujíma.
Takže to "nikto" nie je absolútny význam, že vôbec nikto, ale znamená to, že nikto z vhodných kandidátov.
Ber to teda s rezervou, lebo ona ti povie, že nikto aj keby ju priamo pred tebou oslovilo desať chlapov.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Professore za příspěvek:
fanfunflan (11 dub 2024, 02:07)
Hodnocení: 2.9%
Lose your mind and come to your senses.
Professore
Udělil poděkování: 448 x
Obdržel poděkování: 224 x

Příspěvek od Professore »

andrew_d píše: 09 dub 2024, 08:40

Jenom protože je holka starší, neznamená, že jí to nějak ubírá body, naopak, mnohdy taková ta určitá ostrost v obličeji a lícních kostech přidá na kráse :lol:
Mne prídu sexi 35-40. Netvrdím ze mladšie nie, ale domnievam sa, že to závisí aj od tvojho veku, lebo s tvojim vekom sa posúva to rozmedzie, aké holky sa ti páčia. Tie okolo 20-25 mi prídu pekné ale deti.
Takže s radosťou prenecham tie mladšie ostatným.
Lose your mind and come to your senses.
Princ

Příspěvek od Princ »

andrew_d píše: 09 dub 2024, 11:00 těch 18-22 opravdu moc se nesnaží a vypadaj všechny stejně, buď cargo nebo široké džíny a nějaké tílko nebo mikina s kapucí
Kámo ono je to horší: ony se snaží, a to přesně právě o tenhle look :D

Jim to nevypadne náhodou, prostě přišla taková nešťastná móda. Vlasy schválně zubaté, takové to líčení "na čarodějnici", barvy vlasů dle různých žab (Wella kvákalka, Wella rosnička...)...

Furt jich ale nacházím i tuny krásných.
Celý recept na úspěch:
3) Tak ob den posilovna
andrew_d

Příspěvek od andrew_d »

Ano, to jsem napsal nepřesně - nesnaží se zaujmout MNE, ale snaží se, aby vypadaly přesně takhle. Já si myslím, že spoustě holek tenhle baggy look přijde vhod, protože dřív když byly ty skinny jeans, tak oplácaná holka bez boků nebo rovná holka vypadala blbě, dneska si ten spodek uměle dotvoří tím, že navlíknou široké kalhoty :D
Princ píše: 09 dub 2024, 21:31 Kámo ono je to horší: ony se snaží, a to přesně právě o tenhle look :D

Jim to nevypadne náhodou, prostě přišla taková nešťastná móda. Vlasy schválně zubaté, takové to líčení "na čarodějnici", barvy vlasů dle různých žab (Wella kvákalka, Wella rosnička...)...

Furt jich ale nacházím i tuny krásných.
andrew_d

Příspěvek od andrew_d »

To taky zjišťuju, že se to posouvá. A jsem za to rád. Holek tak nikdy neubývá :D
Professore píše: 09 dub 2024, 12:16 Mne prídu sexi 35-40. Netvrdím ze mladšie nie, ale domnievam sa, že to závisí aj od tvojho veku, lebo s tvojim vekom sa posúva to rozmedzie, aké holky sa ti páčia. Tie okolo 20-25 mi prídu pekné ale deti.
Takže s radosťou prenecham tie mladšie ostatným.
Tito uživatelé poděkovali autorovi andrew_d za příspěvek:
Professore (10 dub 2024, 12:22)
Hodnocení: 2.9%
Princ

Příspěvek od Princ »

Dneska i ty metody údržby se hodně posunuly :)

I chlap kdysi v šedesáti už býval dědeček, dneska může dělat mega koncerty, točit velkofilmy a přepíchat mnohé GenZs :)

Já se až divím a přemýšlím, jestli jednou v šedesáti dokážu být takový frajer, jako ti dnešní. Medicínské pokroky tomu přejí, tak uvidíme, jestli proti nám nebude stát nějaký jiný faktor. Protože mnoho GenZs nejsou frajeři ani ve dvaceti :)

Hlavní je se té změně přizpůsobit. Ono se to nejdřív změní a pak teprve různí lidé si různě rychle zvykají. Sám se snažím to, co přestane fungovat, zahazovat fakt co nejrychleji. Nejde něco dělat blbě jen z nostalgie.
Celý recept na úspěch:
3) Tak ob den posilovna
minlo1
Udělil poděkování: 13 x
Obdržel poděkování: 26 x

Příspěvek od minlo1 »

andrew_d píše: 09 dub 2024, 07:49 To je tragickej language, tý holce je tak 18? Ano u těchhle mladých je situace taková, že ty holky občas samy napíšou nebo i musí oslovovat, protože jejich generace je naprosto marná. Setkal jsem se s tím už několikrát u mladších kamarádů, kteří mi o tom vyprávěli nebo mi to ukazovali. Divil jsem se, že k tomu přišli jak slepí k houslím :D

Ale pokud se jedná o holku 30-40, tohle se nikdy na ulici nestane, to prostě nemá zažité. Určitě ne holka 9/10. Leda pokud je extra napitá v klubu a je to ten typ, ale i tak hodně málokdy 8-)
Mňa holka 6-7 /10 a 30-40 sama oslovila aj s kamoskami na ulici večer ale mala vypite
Oslov ženu v MHD a uvidíš aký svet skutočne je.
Urob to 100x a svet bude taký ako chceš ty.
Odpovědět