Oslovování holek v posilovně

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
fil
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od fil »

Mám otázku, jedna z hodně důležitých věcí, co chci, aby moje budoucí přítelkyně dělala, je chodila do fitka.

Problém je, že můj vzhled je průměrný, takže přes tindr, badoo a jiné seznamky nemám velký úspěch, přestože jsem věnoval až moc úsilí, peněz a času do toho, abych nafotil ty nejlepší fotky, co jsem mohl.

Takže chození na street je lepší cesta pro mě. Problém je, že na streetu nepotkám dostatečné množství borek, co se mi fakt líbí + co vypadají že chodí do fitka. Aktuálně ještě není nejlepší počasí, takže často borky chodí v kabátech, a tak nic moc nepoznám. Do klubů teď úplně chodit nemůžu, protože není čas. Takže mě napadlo, že bych začal oslovovat slečny v posilovně.

Jestli tu někdo s tím už má zkušenosti, tak bych rád slyšel jeho názor. Jestli je to dobrý nápad, nebo popřípadě nějaké alternativy pro moji konkrétní situaci.
Professore
Udělil poděkování: 437 x
Obdržel poděkování: 223 x

Příspěvek od Professore »

Oslovuj holky rad radom na ulici bez ohľadunatočisa ti páči a uč sa tak s nimi komunikovať. Na ulici nerieš či chodí do fitka, vrámci oslovenia sa na to môžeš spýtať a "odskúšať" aké ma svaly.

Potom ti oslovovanie holiek vo fitku nepríde nič zvláštne a samého ťa napadne ako na to.
Lose your mind and come to your senses.
andrew_d
Udělil poděkování: 112 x
Obdržel poděkování: 62 x

Příspěvek od andrew_d »

Ano, mám s tím zkušeností dost.

Ve fitku si dej bacha na to, že se tam fakt nechceš provařit, jelikož tam budeš chodit dýl a potkávat se s těma lidma. Proto doporučuju oslovovat spíš situačně, nepřímo a tak nějak sociálně se bavit a sledovat, jak má holka zájem a až pak trošku přitvrdit.

Nechceš bejt ten týpek, co to tam zkoušel stejným direktem na všechny. Ale můžeš bejt ten sociální týpek, co se tam bavil se všema.

BTW až zvýšíš nadrženost, bude se ti líbit skoro každá borka, její borec a občas i pes. Přeháním samozřejmě, ale rozumíš, jak to myslím.
Pokud se bereš jako že jsi průměrný, doporučuju s tím začít něco dělat, právě v tom fitku a looksmaxing, abys měl otevřených víc dveří. Ty nejlepší holky ve fitku většinou nemají žádné průměrňáky :!:
fil píše: 25 bře 2024, 12:57 Mám otázku, jedna z hodně důležitých věcí, co chci, aby moje budoucí přítelkyně dělala, je chodila do fitka.

Problém je, že můj vzhled je průměrný, takže přes tindr, badoo a jiné seznamky nemám velký úspěch, přestože jsem věnoval až moc úsilí, peněz a času do toho, abych nafotil ty nejlepší fotky, co jsem mohl.

Takže chození na street je lepší cesta pro mě. Problém je, že na streetu nepotkám dostatečné množství borek, co se mi fakt líbí + co vypadají že chodí do fitka. Aktuálně ještě není nejlepší počasí, takže často borky chodí v kabátech, a tak nic moc nepoznám. Do klubů teď úplně chodit nemůžu, protože není čas. Takže mě napadlo, že bych začal oslovovat slečny v posilovně.

Jestli tu někdo s tím už má zkušenosti, tak bych rád slyšel jeho názor. Jestli je to dobrý nápad, nebo popřípadě nějaké alternativy pro moji konkrétní situaci.
Odpovědět