Divný chování

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
FidelAstro
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Divný chování

Příspěvek od FidelAstro »

Zdravím pánové, po strašně dlouhé době jsem narazil na známou kamarádku z dob kdy nám bylo něco kolem 18-20, chvíli jsme pokecali o životě atd. dal jsem jí na sebe ig, za pár dní mi zavolala, kdy ten hovor trval asi 4 hodiny, do pozdních hodin, prozradila mi, že v té době do mě byla hrozně zamilovaná, a že jsem pořád její typ 😂 ale já jsem tehdy byl takovej zmrd docela a vůbec mě to nezajímalo, nějak jsem tehdy o holky neměl nouzi, ale teď jsem cca půl roku sám po 5ti letým vztahu, a mám pocit jako by se ze mě moje skills vytratily 😂 abych přešel k věci - stalo se z ní totální dělo, a tak jak jsem o ni tehdy zájem neměl, tak teď ho mám 😂 no, pozvala mě na víkend k ní do Prahy, tak jsem si řekl, proč ne, problém je, že z Prahy nejsem a tak jsem se vás chtěl zeptat, nějaký rady, tipy kam ji vzít? Budu s ní celý víkend a aby jsme byli zavření jen doma je o ničem ne? 😄 A pak ještě jedna věc - někdy mám pocit, že po mě jede (z psaní, volání), a jindy je zas jak ledová královna, někdy odepisuje okamžitě, jindy zas odepíše buď až v noci, a nebo až na druhý den, snažím se neodepisovat hned taky, většinou ji to vracím. Občas pošle i nějaký to srdíčko, ale připadá mi jako by si jen hrála a zkoušela co vydržím, nebo mi vrací můj nezájem z mládí. Co váš názor na to? 😂
Princ
Udělil poděkování: 594 x
Obdržel poděkování: 2658 x

Divný chování

Příspěvek od Princ »

Vzít tě někam může ona, když je místní :)

Zprávy by neměly mít žádný vliv na tvé emoce, řešil bych to čistě utilitárně.
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
andrew_d
Udělil poděkování: 112 x
Obdržel poděkování: 62 x

Divný chování

Příspěvek od andrew_d »

Neměly, ale jelikož jsme zde lidé a ne roboti, tak tenhle skill hádám nemá úplně každý :twisted:
Princ píše: 21 bře 2024, 06:57 Vzít tě někam může ona, když je místní :)

Zprávy by neměly mít žádný vliv na tvé emoce, řešil bych to čistě utilitárně.
FidelAstro
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Divný chování

Příspěvek od FidelAstro »

To by jako mohla, ale vždycky jsem měl za to, že je lepší mít něco naplánovaného, nebo aspoň jsem to tak dřív měl 😄 Takže mi je trošku proti srsti aby to celé plánovala ona 😄 ale kdo ví, možná se rád svezu 😂
Princ
Udělil poděkování: 594 x
Obdržel poděkování: 2658 x

Divný chování

Příspěvek od Princ »

andrew_d píše: 21 bře 2024, 07:09 Neměly, ale jelikož jsme zde lidé a ne roboti, tak tenhle skill hádám nemá úplně každý :twisted:
Jo hlavní je o existenci tohoto skillu už vůbec vědět, vědět že je prospěšný, ba velice důležitý, a nějakým způsobem k němu postupně směřovat.

Pro některé lidi je totiž úplně nové, že by nemuseli upravovat své sebevědomí dle reakcí holky před sebou a mohli by se cítit stejně sebejistě nehledě na reakce.

Vem si, když Jiří Korn hraje sebejistého podivína (třeba Hlava mazaná). On se to rozhodne nějak udělat a tak to na tom jevišti udělá. Nedívá se v tu chvíli, jak se to líbí publiku z toho důvodu, aby během čísla své sebevědomí dle reakcí upravoval :) Prostě si to rozhodl předem a to je i základní grif baliče.

Člověk toho ani nemusí dosáhnout na sto procent, stačí se v tom rok co rok trochu zlepšit.
andrew_d píše: 21 bře 2024, 07:09 jsme zde lidé a ne roboti
Člověk právě toto umí, podle okolí se řídí zvíře :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek (spolu 2):
andrew_d (21 bře 2024, 07:31) • křesťan (21 bře 2024, 10:48)
Hodnocení: 5.7%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
andrew_d

Divný chování

Příspěvek od andrew_d »

Hele pokud víš, kde přesně bydlí, tak není na škodu mrknout do mapy, na net na něco zajímavého v okolí a mít alespoň nějakou hrubou představu a pár variant, kam bys ji chtěl vzít. Mít tour guide je fajn, ale leading nikdy neuškodí, už nikdy bych neudělal tu chybu, že bych vše nechal na holce. Ony to sice nedaj třeba znát, ale velké většině se fakt líbí, když to vymyslíš za ně a máš nějaké nápady. Nemusíš to samozřejmě protlačovat agresivně jako jedinou možnost, ten tvůj plán. Už několikrát se mi stalo, že mi holka v minulosti vyčetla to, že žádný plán nemám a naopak to, že jsem byl přímo pochválen za to, že nejsem laxní a mám nějaký plán. Dokonce mi i holka jednou naznačila, že jsem měl lépe plánovat a odvést si ji domů :twisted:
FidelAstro píše: 21 bře 2024, 07:10 To by jako mohla, ale vždycky jsem měl za to, že je lepší mít něco naplánovaného, nebo aspoň jsem to tak dřív měl 😄 Takže mi je trošku proti srsti aby to celé plánovala ona 😄 ale kdo ví, možná se rád svezu 😂
andrew_d

Divný chování

Příspěvek od andrew_d »

Asi tak, ono to totiž nelze pojmout a pobrat najednou, ale pouze se zlepšovat postupně na základě svých zkušeností.
A opravdu to trvá roky, aby si to člověk moc nepřipouštěl. Třeba jednotlivá oslovení ve dne mi sebevědomí nějak extra neovlivní, ale vím, že taková textgame s holkou, která se nechová podle mého frameu a nespolupracuje, tak to mě dokáže nahlodat. Stejně tak občas nějaké ty podivné interakce v baru. Ale zas už vím, že to nemá co do činění s mojí fyzickou atraktivitou, takže tady jsem safe. Před 10 lety bych si vše bral osobně a myslel si, že nejsem dostatečně hezký :D
Princ píše: 21 bře 2024, 07:25 Jo hlavní je o existenci tohoto skillu už vůbec vědět, vědět že je prospěšný, ba velice důležitý, a nějakým způsobem k němu postupně směřovat.

Pro některé lidi je totiž úplně nové, že by nemuseli upravovat své sebevědomí dle reakcí holky před sebou a mohli by se cítit stejně sebejistě nehledě na reakce.

Vem si, když Jiří Korn hraje sebejistého podivína (třeba Hlava mazaná). On se to rozhodne nějak udělat a tak to na tom jevišti udělá. Nedívá se v tu chvíli, jak se to líbí publiku z toho důvodu, aby během čísla své sebevědomí dle reakcí upravoval :) Prostě si to rozhodl předem a to je i základní grif baliče.

Člověk toho ani nemusí dosáhnout na sto procent, stačí se v tom rok co rok trochu zlepšit.

Člověk právě toto umí, podle okolí se řídí zvíře :)
Odpovědět