Seriál Pickupeři

Co se jinam vážně nevejde
Odpovědět
BudSpencer
Udělil poděkování: 8 x
Obdržel poděkování: 3 x

Seriál Pickupeři

Příspěvek od BudSpencer »

Zdar, co říkáte na seriál Pickupeři?
Za mě.
Je to taková sračka až mě to místama baví. Škoda, že nám co oslovujeme na ulici, tenhle seriál škodí. Holka, která uvidí tenhle seriál si týpky, který jí pak osloví na ulici přiřadí k těm dementům ze seriálů. To mě trochu štve. Jinak mě ten seriál baví.
Proč někdo natočil tak blbý seriál? Ty kluci co tam představují baliče, jsou doufám najatý herci, který jen dělali, to co jim přikázal náký lobotom režisér. Ani nechci spekulovat, že to jsou lidi co ty holky reálně oslovují.
Víte o tom víc?
Herecký výkony jsou tak na sílu, že se mi kroutily palce u nohou. Hlášky tak neoriginální, že to až bolí. Autencita mužů na bodu mrazu. Být ta holka, tak hned vycítím o co jde, a vymluvím se, že jsem lesba. No nic. Vlastně ten seriál není pro nikoho. Běžný člověk si řekne ,,co je to za ubožáky". Pickuper si řekne ,,Co je to za ubožáky". Být ,,ubožákem" tak se tímto filmovým výtvorem nechlubím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi BudSpencer za příspěvek:
andrew_d (27 lis 2023, 07:36)
Hodnocení: 2.9%
,,Nikdy bych nechtěl být ten, co bude nakonec sám,
jen protože chtěl tunu fen, pár takových znám"
Princ
Udělil poděkování: 591 x
Obdržel poděkování: 2643 x

Seriál Pickupeři

Příspěvek od Princ »

Režisér účastníky zneužil, záměrně dlouhou dobu uváděl v omyl a pak celou věc misinterpretoval pomocí střihu, voice-overů a dalších technik. Divím se, jak v jeho hlavě mohou být baliči ti zlí, zatímco on něco celé týdny hrál i na kluky se znaky autismu.

Z díla je nicméně snaha za každou cenu škodit (tendenčně misinterpretovat naprosto vše) tak moc patrná, že to podle mě divákům naopak už dojde.

Ony tam totiž nejsou tak strašné baličské výkony. Strašné jsou ty voice overy, které nevynechají jedinou příležitost si do účastníků rýpnout, a to i ve chvílích, kdy téměř není do čeho.

Seriál je tedy vyprávěn z pozice škodolibé tety, která když sedí na bakalářské promoci, hledá chybičky: sako je moc velké, uzel na kravatě by mohl být jiný k tomuhle límci, jeden typ chlebíčků trochu suchý...

Úplně se ignoruje, že kluci na sobě makají, lidé spolu díky tomu zase mluví, seznamují se... Že jsou to hodní, spíše trochu naivní lidé (podlehli režisérovi)... Místo toho se útočí na "sportovní aspekt", ale bez jakékoli, jakékoli etické hloubky.

Člověk se tedy nedozví, jak streetovat lépe nebo etičtěji, nýbrž sleduje mučení lidských bytostí před kamerou (a k tomu musí domýšlet, jaké následky to na ně bude mít první měsíc po zveřejnění).

Zkráceno: neetický není street, ale režisér.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek (spolu 2):
Valmont (26 lis 2023, 03:27) • andrew_d (27 lis 2023, 07:36)
Hodnocení: 5.7%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Professore
Udělil poděkování: 419 x
Obdržel poděkování: 220 x

Seriál Pickupeři

Příspěvek od Professore »

BudSpencer píše: 21 lis 2023, 21:03 Vlastně ten seriál není pro nikoho. Běžný člověk si řekne ,,co je to za ubožáky". Pickuper si řekne ,,Co je to za ubožáky". Být ,,ubožákem" tak se tímto filmovým výtvorem nechlubím.
Seriál som nevidel, no domnievam sa, že môže ísť aj o požiadavku niekoho, komu nejaký pickuper vyfukol babu.
A samozrejme ako správny beta, ich odsudi, že im ide iba o sex, babu zneužiju a odkopnu a chudák holke je ublizene.
Dosť možné že sa k tomu pridala nejaká tetka, čo si pár rokov nevrzla, či ju chlapi nepovažujú za atraktívnu.
Alebo to bola pani, ktorá zažila takýto úlet, no po peknom zážitku sa zamilovala po usi a chýba jej ten pickuper.

Úplně se ignoruje, že kluci na sobě makají, lidé spolu díky tomu zase mluví, seznamují se...
to nikto mimo pickaperov nevidí. Pre spoločnosť budem vždy ten mentálne nevyrovnaný a nevyzretý, ktorému pojde iba o sex, ktorý zneužíva ženy a rozbíja manželstvo/vzťahy. Alebo budem úchyl s neprimerane veľkou chuťou. Alebo pofľakovač, ktorý ženy posexuje len aby ich mohol finančne/mocensky zneužívať. Či budem pre nich egoista, ktorý si bezohľadne uspokojuje svoje chúťky.
Ono je to v podstate jedno akú nálepku človek dostane, vždy budú ľudia hádzať do jedného vreca pickuperov s tými , čo robia bordel skrz sex.

Princ, k tým výhodám pickuperov by som pripisal aj vytváranie pozitívnych vztahov: či už dvaja zostanú kamarátmi, priateľmi, zostanú v duchovnom vzťahu alebo si človek nájde partnerku, stanúsa obchodnými partnermi... Takísto, posexovanim ženy jej darujes lasku, pozitívne emócie, tak ju vlastne lieciš na jej základnej úrovni.a pokiaľ si ty ten správny chlap(muž v silnej mužskej energii) tak najbližších 7 rokov čerpá z tvojej energie. A prakticky, môžeš svojím spôsobom pomôcť tej žene, aby si upevnila svoje manželstvo či jej dodal odvahu odísť z nesprávneho vzťahu.
Správny pickuper je vlastné terapeut žene.
Lose your mind and come to your senses.
Katana7
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

Seriál Pickupeři

Příspěvek od Katana7 »

tak třeba ten frajer, co má doma smetiště, to je taky zmanipulovaný? :-D
Princ

Seriál Pickupeři

Příspěvek od Princ »

Dokonalí podle mě účastníci nejsou. Zároveň nepředpokládám, že by baliči byli v průměru nepořádnější než ostatní :) Například mi nepřijde pravděpodobná hypotéza, že by někoho nepořádek dohnal ke streetu :) nebo že by někomu balení holek sežralo všechen čas na úklid :) Obecně často doporučujeme udržovat byt stále sex-ready, podobně jako nosit všude (VŠUDE) kondomy.
Celý recept na úspěch:
3) Tak ob den posilovna
Katana7

Seriál Pickupeři

Příspěvek od Katana7 »

Tak jsem to nemyslel. Chtěl jsem vyjádřit, že hoši nepůsobí tak jak působí proto, že by je režie manipulovala, ale prostě proto, že mají svůj život a skill v určitém stavu. Jasně voice-overy jsou tam stupidní (protože tak jak protagonisti přistupují k "dvojkám a trojkám" přistupují voice-overy k nim. Ale finální vyznění dokumentu není utvořeno voice-overy, nýbrž tím, co se odehrává na plátně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katana7 za příspěvek:
andrew_d (27 lis 2023, 07:37)
Princ

Konkrétní metody zkreslení

Příspěvek od Princ »

Někteří účastníci byli komparzisti (nevybraní z baličů). Některé scény měli zadány. Režie vystřihovala ta povedenější oslovení, nechávala tam ty nejhorší. Podobně selektivně pracovala s různými vyjádřeními, ze kterých můžeš čerpat dojem o jejich mindsetu a stavu života.
Celý recept na úspěch:
3) Tak ob den posilovna
Professore

Seriál Pickupeři

Hrozne tendencne urobené.
andrew_d
Udělil poděkování: 99 x
Obdržel poděkování: 51 x

Seriál Pickupeři

Příspěvek od andrew_d »

Tohle bylo příšerný. Nevím v jakém vesmíru na sobě tenhle balič pracuje a nabízí holkám nějakou hodnotu. Ostatní taky nic extra na rovinu. Vím, že se to snadno říká a na kameře vše působí trošku jinak nehledě na to, že dost věcí se vystříhá. Ale prezentace těch borců a celkový vibe byly spíš hodně špatné.
Katana7 píše: 26 lis 2023, 10:51 tak třeba ten frajer, co má doma smetiště, to je taky zmanipulovaný? :-D
andrew_d

Seriál Pickupeři

Příspěvek od andrew_d »

Přesně. Něco možná vystříhali, možná i něco co vyzní lépe. Ale vibe prostě nevystřihneš a na mě dost z těch kluků prostě působilo fakt neautenticky, divně a blbě. Být holka, tak zdrhám. Neviděl jsem tu muže, co mají hodnotu a pracují na sobě a rozdávají, ale kluky, kteří nemají v první řadě pořešený svůj život a nějaké základní hodnoty a mindset. Pár z těch kluků, co se tam objevili, znám odsud nebo odjinud. Jasně, možná se mi to říká lehce z pozice 41letého chlapa, na druhé straně tam bylo pár borců, co to dělali už dlouhé roky. I kdybych to hodnotil z pozice člověka, který nikdy nestreetoval nebo nebalil, tak bych řekl, že mi tam něco nesedí a že prostě na mě nepůsobí tak nějak cool.
Katana7 píše: 26 lis 2023, 11:21 Tak jsem to nemyslel. Chtěl jsem vyjádřit, že hoši nepůsobí tak jak působí proto, že by je režie manipulovala, ale prostě proto, že mají svůj život a skill v určitém stavu. Jasně voice-overy jsou tam stupidní (protože tak jak protagonisti přistupují k "dvojkám a trojkám" přistupují voice-overy k nim. Ale finální vyznění dokumentu není utvořeno voice-overy, nýbrž tím, co se odehrává na plátně.
Princ

Seriál Pickupeři

Příspěvek od Princ »

Vyváženější výběr účastníků udělat mohli. Kdyby měli jakoukoli snahu o "objektivitu". Cílem ale bylo od začátku natočit něco trapného.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek:
Professore (27 lis 2023, 08:50)
Celý recept na úspěch:
3) Tak ob den posilovna
IamErik

Seriál Pickupeři

Příspěvek od IamErik »

Působí to na mě jako reality show (např. výměna manželek). Zkrátka vybrali a ukázali ten největší bizár, co se jim povedlo najít. Ukazování totálního bordelu doma u jednoho z "herců", snaha o zesměšňování visionboardu dalšího z nich. Přitom minimálně ten visionboard mi přišel víc než fajn, málo kdo v dnešní době ví co chce a kam vlastně jdou.
kubicekkk
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 7 x

Seriál Pickupeři

Příspěvek od kubicekkk »

andrew_d píše: 27 lis 2023, 07:34 Tohle bylo příšerný. Nevím v jakém vesmíru na sobě tenhle balič pracuje a nabízí holkám nějakou hodnotu. Ostatní taky nic extra na rovinu. Vím, že se to snadno říká a na kameře vše působí trošku jinak nehledě na to, že dost věcí se vystříhá. Ale prezentace těch borců a celkový vibe byly spíš hodně špatné.
Cílem režiséra bylo, aby všechno bylo trapné, aby co nejvíc pošpinil pickupery. Myslíš, že by tam vybral dobré baliče, nebo se naopak snažil vybrat ty horší? Od začátku byl záměr street jako aktivitu co nejvíc shodit.

Mimochodem, jak jsi psal, že na tebe ti baliči ve videu působili špatně, podle mě to i bylo kvůli tomu, že si uvědomili, co podepsali a jak je teď musí poslouchat na slovo a kvůli tomu nebyli šťastní.

Co myslíš?
Professore

Seriál Pickupeři

kubicekkk píše: 03 pro 2023, 22:57 Cílem režiséra bylo, aby všechno bylo trapné, aby co nejvíc pošpinil pickupery. Myslíš, že by tam vybral dobré baliče, nebo se naopak snažil vybrat ty horší? Od začátku byl záměr street jako aktivitu co nejvíc shodit.
Ono vôbec nikto neriešil kvôli čomu vlastne chodíme do ulíc, že ten sex nie je až taká prioritná motivácia ako sa to na prvý pohľad zdá. A všetko to išlo po povrchu. Niekedy skôr nad povrchom.

V podstate street by sa dal odborne označiť ako druh kognitivno-behavorialnej terapie. A keď sa to tak vezme, drvivá väčšina skončí v spolocensky normálnom vzťahu a street je len spôsob ako to človeka do neho pripraví. Takže street je z tohoto pohľadu spoločensky prospešná činnosť.
andrew_d

Seriál Pickupeři

Příspěvek od andrew_d »

Nemyslím, přece ti kluci jsou svéprávní a měli by chápat, do čeho jdou. Navíc jak je všude zmiňováno, někteří tam byli herci a všichni měli v tom seriálu nějakou agendu a spousta z toho bylo vystřiženo.

Nicméně si nemyslím, že kdybych viděl zbytek, respektive třeba i nějaký podařený oslovení, tak nějak radikálně změním názor ohledně vibu, stylu a toho, jak na mě ti borci působili. Určitě ne jako někdo, kdo to dělá dýl, přináší nějakou extra hodnotu oproti mužům, co nestreetují a tak dál. Musím ale ocenit schopnost kluků jít do akce, to asi jako jediné.
kubicekkk píše: 03 pro 2023, 22:57 Cílem režiséra bylo, aby všechno bylo trapné, aby co nejvíc pošpinil pickupery. Myslíš, že by tam vybral dobré baliče, nebo se naopak snažil vybrat ty horší? Od začátku byl záměr street jako aktivitu co nejvíc shodit.

Mimochodem, jak jsi psal, že na tebe ti baliči ve videu působili špatně, podle mě to i bylo kvůli tomu, že si uvědomili, co podepsali a jak je teď musí poslouchat na slovo a kvůli tomu nebyli šťastní.

Co myslíš?
Tito uživatelé poděkovali autorovi andrew_d za příspěvek:
Professore (04 pro 2023, 14:16)
Odpovědět