Jak pokračovat

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Qnder
Příspěvky: 10
Registrován: 17 říj 2021, 16:51
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Jak pokračovat

Příspěvek od Qnder »

Hoj po delší době,

Včera mě s sebou vzal kamarád do Polska, kam jel pro své kamarády na letiště, byli jsme tam 5h předem, protože "jsme chtěli" se podívat po městě, můj záměr byl oslovovat holky, to jsem mu neřekl předtím :D. No hned jak jsme dojeli, tak jsem viděl jednu holku jak si čte knížku pod stromkem, tak jsem za ní zašel řekl jí že vypadá hezky, co to čte atd... žádný záměr jsem u ní neměl, jen prostě dostat se trošku do momentu.

Pak jsme zašli na zmrzku do mekáče. Jak jsem jí dojedl, tak jsem zahlédl další holku, byla před námi, tak jsem se rozběhl, trošku z boku ji obešel, zase jsem jí řekl že je pěkná atd..., mimochodem s těmi holkami jsem furt mluvil anglicky, polsky se mi prostě špatně rozumí... no zeptal jsem se jí kam jde, ona řekla že za svým "friend", nevěděl jsem jestli to je holka/kluk, řekl jsem jí že tu jsem s kamarádem a chceme se podívat po městě. No šli jsme s ní teda, zastavili se kde měla potkat svého frienda, ale pak jsme odtamtud odešli, že nás dojede tramvají. Po 5 minutách jsme se zase vrátili na to místo a stála tam další totální kočka. Ona byla zmatená, ta, kterou jsem na začátku oslovil jí něco říkala v polštině. No prostě to skončilo tak, že jsme tam pak 3h chodili ještě s němi, byla, protože jsem jí oslovil cca v 20:00. Jak jsme spolu byli tak se ty holky určitě bavili, furt se smály ony taky byly super, fakt toho nelituju že jsem jel a jsem extrémně rád že to dopadlo takhle. Já jsem celou dobu šel tak spíše po té kterou jsem na začátku oslovil, ale nebylo to určitě nijak moc znát, protože jsme se tak celkově všichni bavili, nejvíce byla aktivní ta druhá holka, na kterou jsme čekali, ta se prostě řechtala furt :D, aji nás vedla kam půjdem, šli jsme do nějakého lesíka, kde jsme údajně měli potkat divoká prasata :D..

No ten lesík byl tak konec naší cesty, a zase jsme se vraceli tam kde jsme se potkali. Už v tom lesíku jsme se ale spíše tak oddělili a já se mohl bavit s tou svou. Bylo mi s ní fajn, ale nechtěl jsem něco podělat tak jsem to moc nepushoval, sice jsem se jí párkrát dotkl ale nic zásadní. Za ruku jsem jí vzal, když jsme přeběhli přes červenou... Na konci jsme se s němi vyfotili, vyměnili facebooky, objali a rozloučili.

Tak a teď otázka na vás, jak by jste po tomto pokračovali? Já té mojí říkal ať mi pak pošle ty fotky co jsme fotili, ty už mi poslala ten večer a omluvila se za kvalitu, já jsem jí na to nic neodpověděl. Takže od té doby žádná komunikace. Problém je ten, že to město je cca hodina a čtvrt cesty autem, takže jsme od sebe prostě fakt daleko, ony tam studují vš. Chci je ještě vidět, myslím že když jí napíšu že bychom zase přijeli, tak by byly rády. Ale nechce se mi tam jet hned zítra...

Je lepší si s ní teď třeba psát, nebo vůbec nebýt aktivní? Nejdříve by se mi tam chtělo tak za týden - 14 dní, někam bychom je vzali třeba. Ale jde teď o ten čas co se nevidíme.

Když se vám něco takového stalo, že jste se s holkou, kterou jste oslovili dali na instatní rande, bylo lepší, když jste jí kontaktovali po nějaké delší době, nebo hned druhý den?

dík
surfernamare
Příspěvky: 765
Registrován: 07 lis 2019, 14:52
Udělil poděkování: 248 x
Obdržel poděkování: 456 x

Jak pokračovat

Příspěvek od surfernamare »

Vôbec nerozumiem, co tu riesis popravde :D
"Holka mi napisala, ale ja som jej neodpisal, vlastne je daleko, ale chci ji videt, ale nie zajtra, asi za 9 dni a vlastne mam jej odpisat ci nemam"
andrew_d
Příspěvky: 796
Registrován: 22 úno 2022, 13:16
Udělil poděkování: 119 x
Obdržel poděkování: 78 x

Jak pokračovat

Příspěvek od andrew_d »

Když pominu to, že celé toto pravděpodobně nebude mít nějaký větší smysl, tak jí rozhodně kontaktuj další den. Není nutné čekat 3 nebo dokonce 9 dní, abych jakože nebyl needy. Alespoň uvidíš, na čem jsi. Nejspíš na 99% to nepovede nikam :D
Qnder
Příspěvky: 10
Registrován: 17 říj 2021, 16:51
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Jak pokračovat

Příspěvek od Qnder »

Když se zpětně na to dívám, tak se stydím :D. No byl jsem z situace až moc udělaný. Psali jsme si druhý den, ale jen krátké věty a pár zpráv. Když jsem ji napsal ať mi dá číslo, odepsala why a moji vysvětlovací zprávu že ji chci zavolat si už ani nepřečetla :x . Skočím z okna :lol: .

Ne už to přešlo tak pohoda, jede se dál, musím říct že toto bylo poprvé co jsem oslovil v cizím městě a v cizině. První holce
co jsem tam v polsku oslovil si myslím že kdybych jí řekl že jdem na zmrzku tak ani necekne a půjde, no a pak jsem oslovil druhou a dopadlo to taky tak, že si to nedokážete ani představit co se jen z oslovení může stát :D.

Doufám že v brzké době zase někam pojedu :D
surfernamare
Příspěvky: 765
Registrován: 07 lis 2019, 14:52
Udělil poděkování: 248 x
Obdržel poděkování: 456 x

Jak pokračovat

Příspěvek od surfernamare »

Haha, v pohode :D
Bal nejake baby aj doma, aby si potom nebol udelany z kazdej holky ktoru niekde oslovis. Takych este bude
Odpovědět