jak jí to říct

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
NouMen
Příspěvky: 26
Registrován: 16 říj 2022, 16:33
Bydliště: jižní Morava
Udělil poděkování: 8 x
Obdržel poděkování: 2 x

jak jí to říct

Příspěvek od NouMen »

surfernamare píše: 02 lis 2022, 10:22 A to naco potrebujes vediet?
No abych měl aspoň nějakou představu o progresu.


NouMen
Příspěvky: 26
Registrován: 16 říj 2022, 16:33
Bydliště: jižní Morava
Udělil poděkování: 8 x
Obdržel poděkování: 2 x

jak jí to říct

Příspěvek od NouMen »

křesťan píše: 02 lis 2022, 00:22 Ahoj Kandrdas,

To je otázka spíše pro Prince. Ale můžu ti říct nějaké časy i podle mě. Od puberty, to je asi od 13 - 14 let, jsem byl zalezlý jen doma, s nikým jsem se nebavil, neuměl jsem mluvit a s žádnou holkou jsem nikdy nepromluvil. Neuměl jsem dokonce říct ani ahoj, třeba spolužákům ve škole. Když jsem šel po ulici, tak jsem přecházel na druhou stranu, když někdo šel, bál jsem se lidí a byl jsem strašně méněcenný. Už jsem ti to tady jednou psal. Je to tady, ať to nemusím opakovat:
viewtopic.php?f=7&t=5272&start=15#p42825

Hlavně ty časy ti napíšu. Protože jsem nevěděl, jak na ženský, tak jsem zkoušel různé inzeráty v inzertních novinách, tehdy před třiceti lety. První jsem si dával inzeráty na normální seznámení. Asi za měsíc se mi ozvala docela pěkná a sympatická holka. Nemohla najít nikoho hlavně kvůli její velké výšce, ale já mám přes 190cm, tak mi odpověděla. Jezdil jsem za ní pár měsíců do jednoho menšího městečka. Přestože jsem si připadal tak méněcenný, tak jsem se jí líbil - to si uvědomuju až teď z dnešního pohledu. A taky její matce - vzpomínám si, jak tu holku za mnou posílala s večeří: "Ty kozo pitomá, aspoň mu to zanes!" :D Ta holka mi tehdy koupila toho nejdražšího nanuka, kterého měli v obchodě apod. S ní jsem se naučil trochu mluvit s holkami. Pak jsem s ní po oslavě jejích osmnáctých narozenin mohl sexovat, protože jsem spal u nich, ale nestálo mi péro. Asi kvůli alkoholu. Kvůli tomu jsem se s ní už nikdy neviděl.

Takže po měsíci snažení se s inzerátami jsem se seznámil s holkou, která měla o mě zájem a po pár měsících chtěla se mnou i sex. Taky jsem se s ní trochu naučil mluvit s holkami.

Až jsem se z toho vzpamatoval, tak jsem si začal dávat inzeráty už přímo na sex a kdo zaučí panice. Trvalo mi to vždy asi tak 1 - 2 měsíce, než jsem našel přes inzeráty nějakou ženu na sex - bylo to hlavně protože to tehdy dlouho trvalo, než ten inzerát vyšel a než jsme se dopisy domluvili :shock: Teď by to mohlo být přes internet mnohem rychlejší. Viz tady kolega, který balil přes inzeráty starší ženy na sex:
viewtopic.php?t=5362

Takto jsem si našel postupně tři ženy na inzerát, kdo zaučí panice. S první mi nestálo péro, s druhou taky ne a až s třetí se mi to povedlo. Podrobnosti viz odkaz výše na můj předchozí příspěvek. Za tou třetí jsem pak jezdil asi rok - pořádně jsem si s ní zasouložil a přestal se trochu žen bát. Pak už to šlo s ženami trochu snadněji.

Jak vidíš mohl jsem mít sex už po pár měsících, od doby, když jsem začal s těmi inzeráty. Nakonec se mi to podařilo asi za 6 měsíců. Ale i těch 6 měsíců snažení bylo velice užitečných, aspoň jsem se trochu naučil s ženami bavit nebo spíš vlastně psát dopisy ;)

Bohužel jsem tehdy nevěděl jak na ženy. Dnes to máš mnohem snazší - spousta článků tady, jak na to, diskuze a Princovi kurzy.
Díky za reakci, bohužel ale s dnešního pohledu a v době internetu a soc. sítí si myslím že tohle bohužel už nefunguje. Nemám problém se bavit se ženami. Můj problém je v tom že nevím jak s nimi mluvit tak abych v nich vyvolal přitažlivost ke mě. Můj rozhovor s nimi je vždy jak to říct takový povrchní a o běžných věcech.
křesťan
Příspěvky: 73
Registrován: 08 lis 2020, 21:57
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 27 x
Obdržel poděkování: 45 x

jak jí to říct

Příspěvek od křesťan »

Kandrdas píše: 02 lis 2022, 17:50 Díky za reakci, bohužel ale s dnešního pohledu a v době internetu a soc. sítí si myslím že tohle bohužel už nefunguje. Nemám problém se bavit se ženami. Můj problém je v tom že nevím jak s nimi mluvit tak abych v nich vyvolal přitažlivost ke mě. Můj rozhovor s nimi je vždy jak to říct takový povrchní a o běžných věcech.
Tak když nemáš problém mluvit s ženami, tak se s nimi domluv na sex a je to ;)

Jak se máš bavit se ženami? Jsem ti to psal v tom mém prvním příspěvku:

Prostudovat si tady články, jak se má chovat správný muž. Zjednodušeně takto: má vždy dobrou náladu, vůbec nic ho nerozhodí a je dominantní. Samozřejmě je taky dobré ukázat ženě, že jsi z ní nadržený a jak tě vzrušuje.

To výše uvedené je velice důležité a přitom to stačí na to aby jsi měl spoustu ženských. Já jsem bohužel ještě nedávno nevěděl o té dominanci a tom sebeovládání, ale tu dobrou náladu jsem se snažil vždy vytvářet. Všichni se chtějí bavit, i ženy. Když jsem si podával ty inzeráty, tak jsem tam psal vždy že mám smysl pro humor. Zkoušel jsem pak o mnoho let později samozřejmě i inzeráty na internetu a ženských se dalo najít spousta rychle a snadno. To jsem dělal třeba, než měla odjet přítelkyně do zahraničí. Dobře si vzpomínám na jednu mladou vdovu kolem 30 let, které dlouho umíral manžel na rakovinu. Za to že jsem ji rozveseloval, tak mi s radostí vždy podržela a vařila spousty vynikajících jídel 8-)

Sbalit ženský je úplně jednoduchý, protože ony ten sex taky chtějí nebo ti dokonce jen s radostí podrží, třeba jako tato vdova.

Co bych ti doporučil?
1) Přestat se sabotovat a házet si sobě klacky pod nohy, třeba tím, že si předem říkáš, že něco nefunguje a ani jsi to nevyzkoušel, viz toto tvoje:
bohužel ale s dnešního pohledu a v době internetu a soc. sítí si myslím že tohle bohužel už nefunguje
Nevím, co tím přesně myslíš, co nefunguje, ale chlap takto nesmí mluvit! A už vůbec ne myslet. Víš co je na chlapech to, co ženy přitahuje? To že vítězíš. Musíš pravidelně vítězit, vítězit a vítězit. Každý samec je tak nastavený - vyhraješ a zapíše se to do tebe. Prohraješ a taky se to do tebe zapíše a ženy nebo obecně všechny samice to pak poznají. Nemůžeš na ně nic hrát. To jsou ty souboje samců v přírodě a ten který vyhraje je alfa samec a patří mu všechny samice. Po každé výhře nám například okamžitě, za pár sekund stoupne testosteron a po prohře naopak klesne. Když pak pravidelně vítězíš, tak máš výrazně vyšší hladinu testosteronu. Tím jsi pak pro ženy mnohem přitažlivější.
Co může být ta výhra? Například, když přepereš spolužáka; když dáš gól; když se překonáš při cvičení a uděláš cvik navíc, když už nemůžeš; když zvládneš test od ženy; když dostaneš ženu do postele; když se odvážíš oslovit ženu na ulici; když uděláš maturitu; když si budeš intenzivně představovat, jak si se ženou děláš při sexu co chceš atd.

2) Denně můžeš věnovat balení ženských třeba hodinu, například:
2 x týdně posilovna
2 x týdně oslovovat ženy na ulici
2 x týdně psát inzeráty
1 x týdně tady studovat, jak být správný chlap, alfa samec + později sledovat nějaký videa, třeba na youtube streetgame, Arnolda Schwarzeneggera, Bruse Willise, Jamese Bonda a další drsný chlapy, ať víš jak se správně bavit se ženami. Samozřejmě, že nejlepší na to je kurz od Prince.

3) Připrav se psychicky na úspěch u žen. Tedy co s ní pak budeš dělat, až ti řekne že chce taky sex. Klidně to může být hned první žena a hned zítra ;) Zase nevěříš, že jo. K tomu ti napíšu, že je to možné. Mám to z vlastní zkušenosti.

Když jsem byl na vojně, asi před 25 lety, tak mi zemřela přítelkyně. Občas jsem v té době čekal na nádraží, když jsem jel do kasáren a několikrát mě tam oslovili a balili homosexuálové na sex. Mám 193 cm + podpatky 3 cm na kanadách a baret na hlavě, tak jsem byl dost velký a oni samí prcci a proto se se mnou bavili úplně v klidu. Tehdy mě napadlo, že bych stejně oslovil nějakou ženu. Tak jsem to poprvé v životě udělal - oslovil jsem cizí ženu na ulici. Uviděl jsem na tom nádraží docela sympatickou o trochu starší ženu a zeptal jsem se jí jestli by si se mnou chtěla zasouložit. Ona na to, že jestli jí něco neudělám. Jsem ji s úsměvem a v klidu, jak jsem se naučil od těch homosexuálů odpověděl: "Neboj, maximálně z tebe budou chlupy lítat." Ona na to, že jestli můžeme koupit flašku vína. Tak jsme šli koupit víno a hned k ní domů. Poprvé jsem oslovil ženu na ulici na sex a hned za pár minut jsme šli k ní domů. Stačilo jen trochu odvahy, jedna otázka a jedna vtipná odpověď. Rozvedená ženská se chtěla pobavit a rozveselit a já jsem přišel zrovna v tu správnou chvíli. Pak jsem za ní jezdil asi 4 měsíce, až do konce vojny. Jo, takto je to snadný, když si to v hlavě nesabotuješ.
Tito uživatelé poděkovali autorovi křesťan za příspěvek:
Reginald (03 lis 2022, 09:45)
Hodnocení: 2.9%
NouMen
Příspěvky: 26
Registrován: 16 říj 2022, 16:33
Bydliště: jižní Morava
Udělil poděkování: 8 x
Obdržel poděkování: 2 x

jak jí to říct

Příspěvek od NouMen »

NouMen píše: 02 lis 2022, 17:50 Díky za reakci, bohužel ale s dnešního pohledu a v době internetu a soc. sítí si myslím že tohle bohužel už nefunguje. Nemám problém se bavit se ženami. Můj problém je v tom že nevím jak s nimi mluvit tak abych v nich vyvolal přitažlivost ke mě. Můj rozhovor s nimi je vždy jak to říct takový povrchní a o běžných věcech.
Mám na internetové seznamce štěstí inzerát přes rok a žádná odpověď. Tindr asi taky rok a 1 rande hned ze začátku pak už nic. Badoo taky nic a seznamka na Facebooku to samé. Dokonce nám i na jedné sex seznamce inzerát že hledám kamarádku s výhodami, a stejně odpověď 0. Takže v dnešní době jsou internetové seznamky ve strašném nepoměru, s valnou převahou mužů. Zkus si založit někde profil jako žena a sám uvidíš. Na to abych oslovil ženu na ulici za účelem sexu si myslím nejsem dostatečné sebevědomý a za druhé zde hraje velkou roli i vzhledv. Jako můžu to vyzkoušet a pak ti napíšu jak to dopadlo.
Uživatelský avatar
Princ
Příspěvky: 5561
Registrován: 19 srp 2015, 20:05
Bydliště: Praha, ale na kurzy po celé Evropě
Udělil poděkování: 579 x
Obdržel poděkování: 2565 x

jak jí to říct

Příspěvek od Princ »

NouMen píše: 02 lis 2022, 17:50 Můj problém je v tom že nevím jak s nimi mluvit tak abych v nich vyvolal přitažlivost ke mě. Můj rozhovor s nimi je vždy jak to říct takový povrchní a o běžných věcech.
Tento měsíc je úplně dokonale jedinkrát v roce Výcvik Aktivní přitažlivosti
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Uživatelský avatar
Princ
Příspěvky: 5561
Registrován: 19 srp 2015, 20:05
Bydliště: Praha, ale na kurzy po celé Evropě
Udělil poděkování: 579 x
Obdržel poděkování: 2565 x

jak jí to říct

Příspěvek od Princ »

andrew_d píše: 01 lis 2022, 08:14 říkám přece, aby udělal obojí, současně šel na kurz a současně zkusil i toto.
Joo určitě dobře, že se debatuje

S hodně lidmi jsem se shodl, že než s někým spát znova, radši jdeme na street sbalit novou. Stojí se na nás řada, ty holky se k nám samy zvou, často je to spíš altruistická výpomoc kámošce… Proto si sám neumím představit, jak bych za sex platil nějaké paní, která drtí několik čísel denně, a jsem rád, že se k tomu vyjadřují ostatní :)

Svádění vůbec není obtížné, to už je jak platit si vzduch :) Jedině si umím představit svést k sexu za peníze holku, která to ještě nikdy nedělala - aspoň na půl lov :)
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
NouMen
Příspěvky: 26
Registrován: 16 říj 2022, 16:33
Bydliště: jižní Morava
Udělil poděkování: 8 x
Obdržel poděkování: 2 x

jak jí to říct

Příspěvek od NouMen »

Princ píše: 03 lis 2022, 16:52 Joo určitě dobře, že se debatuje

S hodně lidmi jsem se shodl, že než s někým spát znova, radši jdeme na street sbalit novou. Stojí se na nás řada, ty holky se k nám samy zvou, často je to spíš altruistická výpomoc kámošce… Proto si sám neumím představit, jak bych za sex platil nějaké paní, která drtí několik čísel denně, a jsem rád, že se k tomu vyjadřují ostatní :)

Svádění vůbec není obtížné, to už je jak platit si vzduch :) Jedině si umím představit svést k sexu za peníze holku, která to ještě nikdy nedělala - aspoň na půl lov :)
Proč nebrat sex za peníze jako zážitkovou jízdu v super sportu. Taky v něm sedelo X zadků a jede pořád stejně 🤣.
Uživatelský avatar
Princ
Příspěvky: 5561
Registrován: 19 srp 2015, 20:05
Bydliště: Praha, ale na kurzy po celé Evropě
Udělil poděkování: 579 x
Obdržel poděkování: 2565 x

jak jí to říct

Příspěvek od Princ »

No ona je to spíš taková tramvaj :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek:
surfernamare (04 lis 2022, 12:30)
Hodnocení: 2.9%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
křesťan
Příspěvky: 73
Registrován: 08 lis 2020, 21:57
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 27 x
Obdržel poděkování: 45 x

jak jí to říct

Příspěvek od křesťan »

NouMen píše: 03 lis 2022, 17:06 Proč nebrat sex za peníze jako zážitkovou jízdu v super sportu. Taky v něm sedelo X zadků a jede pořád stejně 🤣.
Myslím si, že to máš velice špatné přirovnání, protože prostitutku si nepronajímáš celou, pronajmeš si jen její vaginu aby sis v ní zamasturboval pod jejím nezúčastněným a přísným dohledem, protože to nejsi ty kdo určuje jak si tu předraženou masturbační pomůcku použiješ, ale ta prostitutka.

Podle mě tím nic nezískáš a ani ta zkušenost zastrčení penisu do opravdové vagíny ti k ničemu nebude, protože je to největší zoufalost a prohra, když jsi nedokázal sbalit ženu, takže ještě více zbetovatíš. Bude z tebe ještě větší ubožák a zoufalec, než před návštěvou prostitutky. A ženy tě nebudou už vůbec chtít. Ony to moc dobře vycítí tu tvoji strašnou zoufalost a prohru. Když píši slovo "vycítí" tak to znamená, že to ženy skutečně poznají i nosem, podle tvého pachu - po takovéto prohře ti klesne testosteron a stoupnou stresové hormony. Jsou na to vědecké studie.

Prostitutka netouží po tobě, ale jen po tvých penězích a aby ses rychle udělal a už konečně vypadnul a neotravoval a ona se už nemusela kvůli tobě přetvařovat. Jak to vypadá doopravdy popisuje dobře fanfunflan tady:
viewtopic.php?p=42885#p42885
surfernamare
Příspěvky: 686
Registrován: 07 lis 2019, 14:52
Udělil poděkování: 214 x
Obdržel poděkování: 425 x

jak jí to říct

Příspěvek od surfernamare »

NouMen píše: 03 lis 2022, 17:06 Proč nebrat sex za peníze jako zážitkovou jízdu v super sportu. Taky v něm sedelo X zadků a jede pořád stejně 🤣.
Preco si tolko muzov mysli, ze suloz s prostitutkou je nejaky etalon sexu? Na to by si si musel zaplatit pornoherecku
andrew_d
Příspěvky: 177
Registrován: 22 úno 2022, 13:16
Udělil poděkování: 59 x
Obdržel poděkování: 21 x

jak jí to říct

Příspěvek od andrew_d »

Přesně. Tohle je dost dobrý přirovnání a je dobrý si to uvědomit. Výborně napsaný a je v tom víc moudrosti, než se na první pohled zdá.
surfernamare píše: 01 lis 2022, 10:20 Ber to tak, ze su to ludia, ktori patria k spicke. Ked v Lige majstrov pozeras na Neymara, tiez nemas mindraky z toho, ze ty nehras za PSG.
Tito uživatelé poděkovali autorovi andrew_d za příspěvek:
surfernamare (09 lis 2022, 16:15)
Hodnocení: 2.9%
andrew_d
Příspěvky: 177
Registrován: 22 úno 2022, 13:16
Udělil poděkování: 59 x
Obdržel poděkování: 21 x

jak jí to říct

Příspěvek od andrew_d »

Tohle nikdo netvrdí. Teda já ne. Ta prostitutka je tu omílaná prostě jen z toho důvodu, aby o to rychle přišel a aby získal představu, o čem je pohlavní styk. Záměrně neříkám sex. Prostě to samé, jako když jdeš na rychlé první oslovení, aby ses zbavil strachu. Přijde o to na 100% a klidně ten samý den může jít na kurz a zkoušet to na holky na ulici. Hlavně jen, ať nemá představu, že jeden kurz z něho udělá sebevědomého alfu nebo sigmu a že na něj holky budou stát frontu, protože tak to prostě není. Bude to jen část skládačky. Je to dlouhodobý proces a bude trvat nejspíše roky. Nicméně první progres může přijít klidně po pár dnech či týdnech. Mě třeba tohle trvá pomaleji a nestreetuju zatím pravidelně, nicméně pravidelně s menší frekvencí chodím do klubů, každý den jedu online (tady můžeš udělat obrovské výsledky) a téměř každý den chodím do fitka.

surfernamare píše: 04 lis 2022, 12:32 Preco si tolko muzov mysli, ze suloz s prostitutkou je nejaky etalon sexu? Na to by si si musel zaplatit pornoherecku
surfernamare
Příspěvky: 686
Registrován: 07 lis 2019, 14:52
Udělil poděkování: 214 x
Obdržel poděkování: 425 x

jak jí to říct

Příspěvek od surfernamare »

andrew_d píše: 07 lis 2022, 08:12 Tohle nikdo netvrdí. Teda já ne. Ta prostitutka je tu omílaná prostě jen z toho důvodu, aby o to rychle přišel a aby získal představu, o čem je pohlavní styk. Záměrně neříkám sex. Prostě to samé, jako když jdeš na rychlé první oslovení, aby ses zbavil strachu. Přijde o to na 100% a klidně ten samý den může jít na kurz a zkoušet to na holky na ulici. Hlavně jen, ať nemá představu, že jeden kurz z něho udělá sebevědomého alfu nebo sigmu a že na něj holky budou stát frontu, protože tak to prostě není. Bude to jen část skládačky. Je to dlouhodobý proces a bude trvat nejspíše roky. Nicméně první progres může přijít klidně po pár dnech či týdnech. Mě třeba tohle trvá pomaleji a nestreetuju zatím pravidelně, nicméně pravidelně s menší frekvencí chodím do klubů, každý den jedu online (tady můžeš udělat obrovské výsledky) a téměř každý den chodím do fitka.
Jasne, len som reagoval na to prirovnanie k supersportu, prislo mi to vtipne :lol:
Qnder
Příspěvky: 9
Registrován: 17 říj 2021, 16:51
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

jak jí to říct

Příspěvek od Qnder »

Nechci kvůli tohoto zakládat nové téma, každopádně tady je co se mi stalo včera:

Šel jsem se projet na kole, vidím hezkou holku se 2 psi, projedu, za 200m se zastavím na 10s, řeknu si tupče otoč se, pomalu vyjíždím. Zastavím ji, sundává si sluchátka. O: Ahoj, J: čau, viděl jsem tě a jsi moc pěkná, tak jsem si řekl, že tě zastavím a zjistím jaká jsi... Ona se jen v ten okamžik smála, jeden pes na mě štěkal, ona mu říkala ať se uklidní a sedne si, ale moc neposlouchal, tak jsem řekl že taky poslouchá na každé páté slovo,.. zase se zasmála. Pak mi hned nabídla messenger, řekl jsem jo když dáš. Podal jsem jí mobil, našla se na fb. Pak říkala že musí jít že spěchá ( o tomto pochybuju, asi jsem zde udělal chybu) a já řekl jo, mě je stejně zima. Celá tato interakce podle mě netrvala dýl než 1-2 minuty. K večeru jí posílám fotku s naším psem a píšu jí, že když je na ty pejsky, tak ať uhodne co je to za plemeno. Napsala Vořech a smajlíka asi za 2 hodiny. (tady si začínám myslet že nemá moc zájem) Pak jsem ji napsal co ještě dělá ráda, krom procházek, napsala mi že trénuje psy a poslouchá hudbu. (opět nic moc) Takže na toto jsem odepsal jen, že bych si už měl taky pořídit kytaru a popřál jsem jí hezký nový rok. To si zobrazila ale už neodepsala. No každopádně jsem s o tom podělil dneska s mým kamarádem a ten si ji našel na instagramu a zjistil jsem že tam má 90 tisíc sledujících :D. Já instagram mám ale nic s tím nedělám, nesleduju to, ani její profil na fb jsem neprojížděl, můj profil na fb je taky starý s fotkou z 15 :D,.. prostě ty soc. sítě používám převážně kvůli messengeru a to mi stačí. Věnuji se pro mě zajímavějším věcem...

Chlapi otázka, mám to ještě na ní nějak zkusit, ikdyž neodepsala minule, nebo to je velký level na mě a píše jí každý druhý?

Normálně uvažuju že si založím deník, protože mi připadá, že v poslední době začínám hodně streetařsky uvažovat a občas se tak chovat venku :twisted:
surfernamare
Příspěvky: 686
Registrován: 07 lis 2019, 14:52
Udělil poděkování: 214 x
Obdržel poděkování: 425 x

jak jí to říct

Příspěvek od surfernamare »

Osobna interakcia nahodou super. Ved ti povedala, specham ale dam ti kontakt, co viac by si chcel?
Textgame sme nevideli. Moment kde si to posral bolo to s tou kytarou. Ved ti povedala ze trenuje psy, tam si mal milion moznosti. Bud sa zaujimat, alebo napisat nieco ako: na to ze trenujes psy, ta ten tvoj moc neposlucha :D
Hlavne tolko nerozmyslaj po kazdom kroku, ci si to posral
Odpovědět