Dlouhodobější vztahy

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
5a689bw2
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Dlouhodobější vztahy

Příspěvek od 5a689bw2 »

Ahojte, nedávno jsem začal trávit více času s jednou holkou. Není to tak že bych se uvázal, něco slíbil... Známe se už 2 měsíce a mezi tím jsem měl tak 5 dalších holek, ale poslední dobou prostě jsem rád s ní, protože mi přijde že mi dává víc, je krásná, máme skvělej, máme svůj wmysl pro hůmor, můžeme spolu mluvit úplně o všem a rozebírat do podrobna. Všechno nám klape až na jednu malou věc... Přijde mi že ode mě už automaticky očekává že jí sklamu, jakmile se najde důvod proč by to tak mohlo být tak má tendenci tomu začít věřit. Snaží se taky přebírat zodpovědnost... Například když někde jsme a musíme jednat jako pár. Přemýšlel jsem proč a zjistil jsem že je to nejspíš kvůli tomu jak vyrůstala... Její rodiče jsou sice pořád spolu ale její táta nemá v rodině absolutně žádný slovo, i kdyby s čímkoliv nesouhlasil záleží jen na tom co řekne máma, několikrát jsem toho sám byl svědkem... Její táta prostě nemá žádnej respekt, všichni na něj serou, někdy je prej agresivní a je tak zoufalej že má sklony až k fyzickýmu násilí. Podle toho co mi holka říkala tak je prostě zoufalej, neví co má dělat, neumí to... Takže moje otázka: Jak se mám k takový holce chovat, mám se jí snažit převychovat aby si uvědomila že každej chlap není jako její táta, nebo prostě musím obrat, nebýt tak dominantní a nechat jí aby se cítila že taky vede (i když to je celkem blbost protože to nesnášim a nechci). Ale co se s tím dá prostě dělat...? Případně jestli na to není nějaká dobrá četba a která....?

Jinak promiňte chyby jsem hrozně ve spěchu, snad je to srozumitelný. Je to prostě otázka na to jak se projevuje chování u holek podle dětství a zároveň jak se s tím dá pracovat...

surfernamare
Udělil poděkování: 191 x
Obdržel poděkování: 397 x

Dlouhodobější vztahy

Příspěvek od surfernamare »

Ked nabuduce bude niekde iniciativne jednat za vas oboch, tak jej povedz, ze ta rajcuje ked je taka akcna a poloz jej ruku na tvoj kokot. Pri najblizsej prilezitosti ju potom riadne vykefuj. A nesklam ju pri tom teda :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek:
Satch (07 říj 2022, 19:56)
Hodnocení: 2.9%
Odpovědět