Odmítnutí. Test, sebesabotáž nebo nezájem?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Rubín
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od Rubín »

Ahoj, nedávno jsem narazil na jednu zajímavou holku. Šlo o nějaké pracovní schůzky. Je hezká i když ne úplně můj typ. Každopádně jsem si řekl, že to na ni zkusím. Nešlo tak úplně o klasické svádění plné doteků a sexuální atmosféry. (Přeci jen dotýkejte se někoho, když sedí proti vám za stolem a klepe do počítače...). Nicméně jsme se dali do řeči a rozhovor se brzy stočil od práce úplně jinam. Začala si stěžovat, že je po rozchodu a že by hrozně někoho chtěla, že už jí je spousta roků a že by konečně chtěla pořádný vztah, rodinu, děti,... Na tohle jsem se držel docela zpátky a pak se začala "chlubit". Jak chodí pravidelně do fitka, jak má ráda přírodu, kam jede na dovolenou...
No takto jsme se pracovně viděli asi třikrát a měl jsem z toho opravdu silný pocit, že o mě stojí. Na konci poslední schůzky (už jsme se pracovně neměli znovu vidět) jsem jí teda rande navrhl. Už si nepamatuju, jak přesně jsem to podal. Vím, že mě otestovala tím, že mi řekla, že byla před pár dny na rande a že to bylo hrozné... Zachoval jsem klid, začal se smát a vyzvídal proč to bylo hrozné a naoko se toho týpka zastával :-D Každopádně jsem pak prohodil něco jako "A co my dva a nějaké to rande, když už se o tom tak bavíme...?" a ona na to, že nemůže, že jsem klient a že s klienty oni chodit nesmí... Bral jsem to jako test, prohodil s klidným úsměvem něco jako "No tak nic no" rozloučil se a odešel...
No samozřejmě strašná blbost, ale co to znamená? Byl to vážně test nebo se sabotuje a na rande se mnou si nevěří? Samozřejmě je tu i varianta, že zájem skutečně nemá, ale ty signály zájmu byly do očí bijící...
Ptám se hlavně proto, že se situace vyvinula tak, že se s ní budu muset ještě jednou pracovně vidět a nevím moc jak postupovat. Vsadit na sebesabotáž a povzbudit ji tím, že ji pozvu znovu nebo věřit tomu, že šlo skutečně o test, dělat drahoty a nechat ji, ať si to rande zaslouží? Osobně jsem spíš pro druhou variantu, ale zajímaly by mě názory zkušenějších... :-)

Princ
Udělil poděkování: 568 x
Obdržel poděkování: 2498 x

Příspěvek od Princ »

Rubín píše: 03 říj 2022, 16:53 "A co my dva a nějaké to rande, když už se o tom tak bavíme...?"
Lidi nesnažte se o nějakou plynulost tady touhle formou, dělejte pořádné řezy :)
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Odpovědět