Rozchod - TOTÁLNÍ DESTRUKCE

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
BennnyD
Příspěvky: 2
Registrován: 17 čer 2020, 11:47
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Rozchod - TOTÁLNÍ DESTRUKCE

Příspěvek od BennnyD »

Čau chlapi, ačkoliv každý asi jasně napíše to co myslím, že napíše, ale stejně bych rád zda by byl někdo ochotný poradit popřípadě nasměrovat.

Po 6ti letech jsem se rozešel s ženskou já 27 ona 23 máme spolu dvě malé děti.

Rozchod jsem inicializoval já, ale oba jsme se na tom shodli.

Šlo o to, že jsem byl poslední dva roky totálně frustrovanej z nedostatku sexu frekvence 1x za 3mesice, který jsem si následně i vynucoval a ponížil se do pozice kdy jsem ji to dennodenně připomínal. V našem vztahu už došlo k vzájemnému nadávání si , neúctě, z její strany k ponižování, vyčítání atd... Každý den hádky na denním pořádku když neustále svalovala něco na mě poslední dobou mě nasrala každá blbost, kterou věděla, že mě dostane... V poslední době i začal značnej nezájem skoro žádná pusa, objetí cokoliv úplně jako by tam něco vyhořelo. Při hádkách byla dost agresivní a vyčítala mi, že jsem k hovnu, že jí nepřitahuju atd. Začalo to v období kdy se narodil první syn .. pomohla mi dát se do kupy z chlastu a gamblu. Poté se narodil druhý a já začal makat za lepší peníze v Německu poté to bylo stále málo a seznámila se s nějakou maminou přes kterou mi u jeho manžela zařídila práci v Německu, ale o 400km dál tak jsme se přestěhovali přes celou republiku s tím, že jsem věděl do čeho jdeme a že budeme frustrovaný, protože tam půjdem do neznáma bez známých, rodiny, naše matky za náma nebou jezdit často... Došlo na má slova a po roce se chtěla vrátit, ale nebxlo to možný, protože jsem dělal za dobrý prachy od té doby se mi točil jeden kolotoč domov/práce... Nemám žádné kamarády,se kterýma bych někam vypadl dal kafe, drink cokoliv. Ve své podstatě na mě přestala žárlit a dávala to i najevo. Naši rodiče nás zřídka navštěvujou takže jsme nebyli spolu ani nikde společně na večeři, na welnessu nebo cokoliv. Posledni dobou už to stálo doma fakt za prd celkově chlapi po ní vždy koukali a ona to věděla a na tom si nastavila nové ego tím všechny její aspekty šli nahoru byla více veselá šťastná se všemi se smála za tímco u mě šlo vše jak z kopce. Začala se hodně povyšovat, začala říkat, že je v tom a tom lepší, že nebejt jí z chlastu atd... Se nedostanu a skončím jako troska . Celkově furt říkala, že pokud mi něco vadí, že se rozejdem absolutně tomu nedávala váha, vše jí bylo jedno.Že se zamnou otočila, ženská absolutní nezájem úplně. Při klidné konverzaci jasně řekla, že se odstěhuje zpátky... Jediné co nechápu, že v posledních dnech ha mnou kolikrát chodila a chtěla mě objímat a celkově po tělesné stránce se ke mě měla v tu chvíli jsem byl tak zhnusenej tím vším co řekla atd. Že jsem jí odpálil, ale říkala, že to nemění nic na tom, že semnou bejt nechce, že ten vztah bx se nikdy nedal do kupy. Prostě bez boje. Jde o to, že už pár dní nespím mám těžko na prsách a vůbec cítím hroznou úzkost chápu, že to je tím, že jsem se dostal do těžké bety.

Dost těžký je pro mě to, že budu odloučenej od dětí, že bude doma taková samota.. Mám stavy, že se z toho mohu posrat a ona vesele streamuje na Tiktoku s borcema a po práci mi o tom ještě vypráví, že jí tam borci nabalovali a říkali něco, že si udělají děti a když absolutně nereaguju ignor řekne na to no jo ty užárlenej.celkove, že se semnou cítí uzavřena svázaná, jak pták v kleci, že se mi nelíbí, že si dělá tohle. Ještě dříve jsem jí říkal jak by se jí líbilo kdybych takhle já streamoval s buchtama a ona, že to je úplně v klidu, že na co žárlím, že si jen streamuje s chlapama a že je to normální...

Jsem totálně v prdeli v městě ve kterém budu sám bez kamarádů s pocitem, že se z toho sám snad ani nevylizu. Partnerka to vše má fakt těžce u prdele v pohodě já doma řvu, že mě hlava bolí jak po raně lopatou.A v hlavní řadě bez dětí.

Vím, že je 100% reakcí bude to je shit... Ale je ještě nějaká šance to otočit transformovat se popřípadě nějaký rady, tip?

Chtěl jsem zajít i na nějakou psychoterapii a zkusit to dát do kupy, ale odmítá.

Zatím spolu bydlíme ve stejné domácnosti než si údajně najde podnájem je bez rodicaku celkově bez peněz, děti bych nenechal jít někam do azyláku.

Mockrát díky těm co to dočetli do konce a hodí reakci.


křesťan
Příspěvky: 46
Registrován: 08 lis 2020, 21:57
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 15 x
Obdržel poděkování: 26 x

Rozchod - TOTÁLNÍ DESTRUKCE

Příspěvek od křesťan »

Ahoj Benny,

Četl jsem si tvůj příspěvek, i ten co jsi napsal před dvěma lety. Škoda, že jsi to už neřešil tehdy. Mohl jsi to mít už v pohodě. Ale i teď to se to dá podle mě ještě vyřešit.

1) Takže co je u tebe za problém?
Podle mě jsi totálně zbetovatěl. Takový chlap není pro ženu přitažlivý, na takového jen řve a nadává mu a je pro ní sexuálně naprosto odpudivý.

2) Dá se to vyřešit?
Jasně, jen musíš chtít s tím něco udělat. Tady na webu i v diskuzích máš spoustu návodů, jak být správný chlap. Dá se to za pár dnů prostudovat, promyslet a zavést do praxe. Tak do měsíce to můžeš mít už částečně vyřešený. Dobrý je jít i na nějaký Princův kurz.

3) Jak to vyřešit? Dá se s tím ještě něco dělat?
Stát se pořádným chlapem, alfou nebo jak si to nazveš.
Co to znamená?
a) Staneš se tím nejtvrdším a nejdrsnějším chlapem, kterého vůbec nic nerozhodí. Ani nějaký blbý kecy tvé ženy. Prostě budeš absolutně v klidu a vždy s dobrou náladou.
b) Druhá věc je pak začít se chovat k tvé ženě dominantně.
c) A třetí začít se se ženou bavit normálně, pěkně a s láskou.

4) Abys byl skutečným chlapem, tak je dobré si zvednout i testosteron.
a) Můžeš začít posilovat - stačí na začátek 2 x 45 minut týdně těžké cviky, jako dřepy, mrtvý tah apod.
b) Začneš vítězit nad manželkou - ona se ti začne podřizovat, stane se submisivní a to ti také výrazně zvýší testosteron. Na začátek stačí i představy, jak si ji dominantně používáš ke svému sexuálnímu uspokojení.
c) Pravidelný sex se ženou.

5) Skutečně je to tak jednoduché?
Jo, Princ ženy studuje přes 10 roků a myslím si, že jim už velice dobře rozumí.
Použil jsem jeho rady ke zlepšení několika manželství.

a) Sám jsem na tom byl před pěti lety ještě horší než ty. Úplně totálně jsem zbetovatěl. Manželka na mě ječela a řvala jak kráva, do sexu se jí taky nechtělo a nakonec utekla i s dětmi a mě jako nejhodnější křesťanské betě hrozilo až 8 roků vězení za domácí násilí.
A dnes? Naučil jsem se chovat aspoň trochu jako chlap a žena je jak vyměněná. 95% jejího řvaní zmizelo a místo toho se usmívá a s radostí roztahuje nohy 8-) Přestože je velmi energická, tak se jí líbí moje přehnaně dominantní chování, především v sexu. Používám si ji ke svému uspokojení jak potřebuji a ona je teď velice spokojená.

b) Pomohl jsem jednomu borcovi, kterému po šestnácti letech manželství odešla manželka za jiným chlapem a že se už nikdy nevrátí, že si to nenechá vzít a už s ním zkoušela mít dítě. Tak jsem mu vysvětlil to co tobě v bodě 3) Pořádně si to přes víkend prostudoval a začal se tak chovat. Ještě si tady prostudoval nějaký články k tomu, hlavně jak nemá škemrat jako zoufalec aby se mu žena vrátila. Asi za tři týdny po odchodu se měla tato žena sejít s manželem a svými rodiči, aby jim to všem oficiálně oznámila, že od manžela odchází. Borec se na to připravil a na setkání byl ve velice dobré náladě, všechny tam bavil - tchýni, tchána a i manželku. Ta z toho byla tak hotová, že manžela takto nikdy neznala a za týden už byla doma - zatím jen u maminky. Pak se brzy vrátila i k manželovi. U toho cizího borce byla jen měsíc. Jak se ten její manžel začal chovat jako chlap, tak se mu pravděpodobně zlepšila i plodnost a jeho žena teď konečně po 16 letech manželství otěhotněla. Je teď ve třetím měsíci. A s manželem je teď velice spokojená.

6) Zlepšení erekce
Když se začneš chovat k tvojí ženě dominantně a ona submisivně, výrazně ti to taky zvýší testosteron a mohlo by ti to zlepšit i erekci. Funguje to tak, že muž když zvítězí, tak se mu zvýší okamžitě testosteron v krvi. Když pravidelně vítězí, tak má testosteron dlouhodobě zvýšený a naopak, když pravidelně prohráváš se svou ženou, když tě neposlouchá nebo s tebou nechce souložit, tak ti testosteron postupně klesá a klesá, až tě žena nakonec takto vykastruje. Proto pro ni nejsi už přitažlivý, protože jsi ji nechal nad tebou vítězit a tímto i vykastrovat.
andrew_d
Příspěvky: 104
Registrován: 22 úno 2022, 13:16
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 11 x

Rozchod - TOTÁLNÍ DESTRUKCE

Příspěvek od andrew_d »

Zdar, nic moc situace popravdě, neříkám, že by to zázračně nešlo slepit, ale podle mně to fakt nemá cenu, odstřihni se od ní co nejrychleji to jde a zachovej kontakt jen na nejnutnější bázi kvůi dětem, takováhle toxická ženská tě jen stahuje dolů a ničí. Nemá smysl tohle lepit, u ní jsi absolutně s atraktivitou a úctou na nule, nevím, co k tomu všemu vedlo a analyzovat mi to nepřísluší, ale vím, že pokud v tomhle budeš setrvávat, zabije tě to zevnitř a budeš z toho mít ještě horší psychosomatické následky, které povedou k radikálnímu zhoršení zdraví a tvé situace celkově.

Prostě tohle odpískej a nastav si v hlavě, že nový začátek bude lepší. Najdi si v práci nějaké kamarády a začni s nima chodit někam do společnosti, začni chodit do fitka nebo zkus nějaký jiný sport. Musíš si najít nějakou transformující aktivitu. Začni oslovovat holky na ulici, pomůže ti to psychicky. Promluv si s někým kdo tě zná a vypovídej se, je to stejné, jako terapie. Důležitá je rovnováha, abys nežil teď jen prací, ale vybalancoval to s těmi novými koníčky, zážitky, případně novýma holkama. Problém to nevyřeší, ale získáš trošku sebedůvěry. Dokud budete žít spolu, měj jí uplně v piči, nežárli, nebuď reaktivní, neřeš jí, zabývej se svýma věcma, popřípadě jí ukaž, že máš nějakou hojnost. Co já vím, piš si před ní s jinýma holkama, telefonuj, nic jí nevysvětluj. Tenhle vztah ve své hlavě pohřbi hodně hluboko.
andrew_d
Příspěvky: 104
Registrován: 22 úno 2022, 13:16
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 11 x

Rozchod - TOTÁLNÍ DESTRUKCE

Příspěvek od andrew_d »

Všude kolem jsou lepší holky, které by byly rády, aby s tebou mohly být. Akorát jsi je zatím nepotkal. Tohle co píšeš, nemáš zapotřebí ;)
křesťan
Příspěvky: 46
Registrován: 08 lis 2020, 21:57
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 15 x
Obdržel poděkování: 26 x

Rozchod - TOTÁLNÍ DESTRUKCE

Příspěvek od křesťan »

andrew_d píše: 22 zář 2022, 07:36 Zdar, nic moc situace popravdě, neříkám, že by to zázračně nešlo slepit, ale podle mně to fakt nemá cenu, odstřihni se od ní co nejrychleji to jde a zachovej kontakt jen na nejnutnější bázi kvůi dětem, takováhle toxická ženská tě jen stahuje dolů a ničí. Nemá smysl tohle lepit, u ní jsi absolutně s atraktivitou a úctou na nule, nevím, co k tomu všemu vedlo a analyzovat mi to nepřísluší, ale vím, že pokud v tomhle budeš setrvávat, zabije tě to zevnitř a budeš z toho mít ještě horší psychosomatické následky, které povedou k radikálnímu zhoršení zdraví a tvé situace celkově.

Prostě tohle odpískej a nastav si v hlavě, že nový začátek bude lepší. ... Tenhle vztah ve své hlavě pohřbi hodně hluboko.
Ahoj andrew,

Ani trochu s tebou nesouhlasím. Nejenže si to Benny může spravit, ale může mít vztah dokonce mnohem lepší, než předtím, v těch nejlepších chvílích. Ani není potřeba zázraky. Stačí se začít chovat jako pořádný chlap, jako alfa. Tak jak to tady popisuje Princ. Testuju to na své ženě už 4,5 roku a funguje to úplně skvěle. A snadno se to mohou naučit i druzí, viz můj příspěvek výše. Ta žena, která odešla od manžela po 16 letech je teď s ním maximálně spokojená. Že si vždy přála přesně takového muže, kterého nic nerozhodí a bude vždy v klidu. Takže to teď mají mnohem lepší, než dříve.

A i my to teď máme se ženou vynikající. Stačí se fakt naučit být v absolutním klidu a nenechat se rozhodit a ženy začnou samy roztahovat nohy 8-) To jsou všechno ty testy, o kterých se tady píše. Prostě cokoliv žena udělá, tak když zůstaneš v klidu a s dobrou náladou, tak jsi ji tím dostal skoro do postele. V době, když na mě ještě žena řvávala a nechtěla moc souložit, jsem se učil na její řev reagovat v klidu a v pohodě a co ona na to? Často pak přišla celá nadržená, že chce sex ;)

Prostě ženy chtějí pořádného chlapa, kterého nic nerozhodí. A skutečně reagují na to jak muž myslí, jak se chová. Zrovna včera jsem si to mohl potisící znovu na ženě vyzkoušet. Před týdnem jsme dostali se ženou koronavirus. A já jsem byl z toho strašně zesláblý a unavený a předvčerem večer mi připadalo, že mám nějaký oslabený myšlenky, ne jako pořádný chlap. A i žena že na mě reaguje nějak trochu podrážděněji. Proto jsem se v noci díval na nějaké Trickovo video s nejdrsnějším Arnoldem. A pak si představoval, jak se mám pořádně tvrdě dominantně bavit se ženou. Potom včera ráno, asi v 11:30 jsme se se ženou probudili. Chvíli jsme kecali a když jsem zjistil, že už nechce dál spát, tak jsem ji přikázal: "Roztáhni nohy!" Ona je roztáhnula, tak jsem jí ho tam hned zepředu vrazil a ona se začala na mě roztomile usmívat, jak nejhodnější holčička a že by to chtěla raději zezadu. Pak jsme spolu obědvali a kecali. Žena byla u toho všeho na mě velice příjemná. O něco příjemnější, než den předtím. Mockrát jsem si toho všiml, že žena reaguje na to jak myslím, ani nemusím nic říct. Když mám teď brutálně dominantní myšlenky, jak si tu moji malou holčičku použiju, tak sama roztahuje nohy a chce mi podržet, abych si s ní mohl dělat co chci. A to před pěti lety nechtěla sex vůbec.
andrew_d
Příspěvky: 104
Registrován: 22 úno 2022, 13:16
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 11 x

Rozchod - TOTÁLNÍ DESTRUKCE

Příspěvek od andrew_d »

Já jsem věděl, že na to budeš reagovat. V pohodě. Jenže moje škola myšlení je zas úplně jiná. Ne každá holka půjde takhle předělat, jako se to povedlo v tvém úspěšném příběhu s manželkou. A ne každý tohle alfa nereaktivní chování zvládne během krátké doby, tohle je něco, co musíš dostat do krve a trvá to dlouhé roky i pro průměrného chlapa, který navíc není tolik dole a s problémy, jako má Benny.

A co je důležitější - pokud ten vztah došel až sem, tak kdyby se mě tohle stalo osobně, tak já bych si té ženy už nedokázal vážit a otázka je, proč se snažit za každou cenu lepit takovýhle vztah dohromady? Všude kolem běhají nové, lepší holky. To, že tobě za tu práci manželka stála je super a určitě v některých případech to má opodstatnění, ale to neznamená, že to tak musí platit vždy. I kdyby nakrásně tohle dal dohromady, tak to už nikdy nebude z jeho strany takové, jako dřív, on si bude pamatovat to chování té holky a vždy tam bude ta nedůvěra. To, že se narychlo naučí nějaké tríčky, aby to překonal, z něj opravdovou alfu nebo nereaktivního chlapa neudělá. Já osobně bych tohle neměl zapotřebí a uvědomil si svou hodnotu a ukázal ji tím, že dám jasně najevo, že takovéhle chování trpět nebudu a odešel bych. Paradoxně teprve tehdy, až tohle proběhne, tu holku může získat zpátky po nějaké době, ale to už dávno nebude chtít, protože už dávno bude někde jinde 8-)

BTW lehce se to píše, ale v reálu je to samozřejmě daleko těžší. To si prostě člověk musí odžít ty rozchody a zjistit, že jsou situace, kdy už tohle nechce znova prožívat, znovu lepit nefungující soužití a znovu po sobě nechat šlapat.
andrew_d
Příspěvky: 104
Registrován: 22 úno 2022, 13:16
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 11 x

Rozchod - TOTÁLNÍ DESTRUKCE

Příspěvek od andrew_d »

A ještě jedna podstatná myšlenka pro Bennyho. Benny, ty si musíš v hlavě nastavit HOJNOST. Možná ji zatím nemáš technicky, ale alespoň myšlenkově se musíš přepnout na to, že máš možnosti, že jsi super chlap a musíš tohle komunikovat a vyzařovat. Pokud budeš lepit tenhle váš vztah dohromady, tak se tímhle směrem neposuneš a ta baba to stejně vycítí. Připrav se na to o tuhle babu přijít, komunikuj to tak směrem k ní a teprve až nebo pokud ona tohle uvidí, tak máš malou šanci tohle zvrátit zpátky, pokud teda ještě budeš chtít 8-)
surfernamare
Příspěvky: 576
Registrován: 07 lis 2019, 14:52
Udělil poděkování: 180 x
Obdržel poděkování: 379 x

Rozchod - TOTÁLNÍ DESTRUKCE

Příspěvek od surfernamare »

Myslim, ze obaja trpite nedostatkom socialneho zivota a ludovo povedane, riadne vam z toho zadrbalo.
Opakovane pises, ze nemas kamaratov ani iny zivot okrem vasej domacnosti - to je velmi nepritazlive
Ani jej sa to nepaci, kompenzuje si to tym tiktokom, ci co to.
Urcite sa pokuste najst si nejakych priatelov, najlepsie kazdy svojich
Odpovědět