Vzájemná konkurence

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
BigPapa
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Vzájemná konkurence

Příspěvek od BigPapa »

Ahoj,
zajímá mě váš názor, jak zahrát situace, kdy jste ve skupině třeba s jedním nebo více kamarády a všem se líbí jedna holka.

Např.:
Jdu za holkou jako první, udělám otvírák, bavím se s ní a pak najednou přijdou další kamarádi, kteří se vkládají do rozehrané hry. V tu chvíli je vnímám jako konkurenci. Dá se sice použít styl nezájem a ignorace, ale to nemusí fungovat (líbí se jí víc někdo jiný ve skupině nebo si může opravdu myslet, že o ní nakonec zájem nemám).

Takže otázka je, jak být tím, kterého si při vzájemné konkurenci více mužů ona vybere?
Předem díky za názory.

Princ
Udělil poděkování: 563 x
Obdržel poděkování: 2458 x

Vzájemná konkurence

Příspěvek od Princ »

Ve více lidech bych 1 neznámou holku nikdy neoslovoval. Dal bych jim všem odkaz na streetgame.cz, ať se naučí tyhle základy :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek:
surfernamare (15 zář 2022, 11:46)
Hodnocení: 2.9%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Lucky
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x

Vzájemná konkurence

Příspěvek od Lucky »

Je to jednoduché - být z celé skupiny nejatraktivnější :)

Ale vážně, oslovování ve více lidech je riskantnější, protože balič udělá tu nejtěžší práci - oslovení a začátek konverzace.
"Kamarádi" pak přijdou k hotovému, a někteří schválně hru kazí,případně zkoušejí holku balit sami.
Někdy nemusejí dělat nic aktivně, stačí když tam jsou a více jí líbí.

Ale naopak, když máš kamarády, kteří hře rozumějí, sami do holky nevrkají, a naopak tě podpoří, tak je to zlato, a těch se drž.
Já bych oslovoval děvčata ve skupině jedině s takovou partou.

V přítomnosti "normálů" nemá smysl ohrožovat jejich ego tím, že děláš něco, co oni neumí.
Dej si ten večer pohov od bab, cucej svoje pivo, a bav se s nimi o fotbale.
surfernamare
Udělil poděkování: 180 x
Obdržel poděkování: 379 x

Vzájemná konkurence

Příspěvek od surfernamare »

Nie je nic horsie, ako ked sa za holkou nahrnie skupina chlapov a zacnu sa predvadzat.
Ukazujete tym, ze nie ste medzi sebou lojalni a ze pre jednu prcinu ste schopni zahodit kamaratov. Z takej skupiny sa stane akurat tak spolok šašov.
Ja by som v takom pripade zacal iniciativne vsetkych predstavovat v dobrom svetle, napr. toto je Jozo, ma uspesny eshop. Toto je Jano, juniorsky majster sveta v kajakovani... Ukazat lojalitu a sebavedomie
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek:
andrew_d (16 zář 2022, 10:24)
Hodnocení: 2.9%
andrew_d
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 11 x

Vzájemná konkurence

Příspěvek od andrew_d »

Tohle se mi stalo právě nedávno, ale naopak. Byli jsme tam asi tři kluci z fitka a kámoš viděl, že jdu po té jedné babě, tak mě začal vychvalovat a když ta holka začla, že ten kámoš má větší svaly na vršku, tak on mě začal úplně zbytečně vychvalovat a tím mi jen "uškodil". Tohle dost často dělají lidé nepolíbení streetgame a naprosto se to míjí účinkem :D Připadal jsem si tam úplně trapně, jeho chválu jsem fakt nepotřeboval a on tam o mě začal pomalu básnit, jako kdyby měl referát na prvním stupni :D
aldot
Udělil poděkování: 332 x
Obdržel poděkování: 179 x

Vzájemná konkurence

Příspěvek od aldot »

BigPapa píše: 06 zář 2022, 14:45 Ahoj,
(líbí se jí víc někdo jiný ve skupině nebo si může opravdu myslet, že o ní nakonec zájem nemám).

Toto by som rozhodne neriešil. Pri balení predpokladáš jéj záujem o teba, je úplne jedno čo si myslí holka, ty nie si závislý na nej.
Keď tak, rieš pasívnu príťažlivosť alebo ako Princ, bal bez slov.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
surfernamare
Udělil poděkování: 180 x
Obdržel poděkování: 379 x

Vzájemná konkurence

Příspěvek od surfernamare »

andrew_d píše: 16 zář 2022, 10:27 Tohle se mi stalo právě nedávno, ale naopak. Byli jsme tam asi tři kluci z fitka a kámoš viděl, že jdu po té jedné babě, tak mě začal vychvalovat a když ta holka začla, že ten kámoš má větší svaly na vršku, tak on mě začal úplně zbytečně vychvalovat a tím mi jen "uškodil". Tohle dost často dělají lidé nepolíbení streetgame a naprosto se to míjí účinkem :D Připadal jsem si tam úplně trapně, jeho chválu jsem fakt nepotřeboval a on tam o mě začal pomalu básnit, jako kdyby měl referát na prvním stupni :D
Jasne, zase musi to byt autenticke. Ked som si predstavil tuto situaciu, tak som sa musel zasmiat :D
Odpovědět