Flirtování s holkami v práci/sociálním kruhu

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Ian
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 7 x

Příspěvek od Ian »

Občas se u nás v práci najdou docela hezké holky o některých vím, že mají přítele. Beru je spíš tak jako kolegyně s kterými občas zajdu i na oběd. Jedna se mi, ale hodně líbí. Jednou jsem s ní tak lehce zkusil zaflirtovat. Hluboký oční kontakt a trochu škádlení. A co se nestalo. Ted když jí potkám, tak radši dělá, že mě nevidí :? Nebo takový ten nucený úsměv. Když ji napíšu jestli jde na oběd, tak pokaždé nějaká výmluva. Přitom před tím jsme se normálně bavili. Docela trapná situace. Nechal jsem ji plavat.
Smutný je, že mě tu okukujou jen holky s nadváhou a snaží se sami o nějakou interakci. Aneb holky co se mi líbí zájem nemají a naopak :)

Lucky
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Lucky »

V práci je to riskantní.

Čím je prostorově blíž, a čím častěji se vidíte, tím víc bych se hlídal (stejná kancelář nikdy, jiná budova klidně).

Jedině když člověk ví, že odchází, tak takových čtrnáct dní až měsíc předtím to místo může klidně vypálit do základů (tedy zkusit to každou atraktivní kolegyni).
aldot
Udělil poděkování: 332 x
Obdržel poděkování: 179 x

Příspěvek od aldot »

Ian píše: 06 zář 2022, 14:25
Smutný je, že mě tu okukujou jen holky s nadváhou a snaží se sami o nějakou interakci.
Ja by som to nebral ako smutne. Môžeš mať z nich kamarátky, pri ktorých ukážeš okoliu svoju sociálnu hodnotu. Niečo ako keď balis babu v bare, že nejdeš priamo za tou svojou ale zapajas do hry "pešiačky". V tvojom pripade baculky a pri interakcii s nimi sa "predvedieš" aj tej tvojej. Do úvahy treba brať "klebety" lebo tie plnoštíhle budu určite kamarátky s tou tvojou a pochvalia sa s tebou.

Ty zrejme pri tej, ktorej sa páčiš, si v pohode a potom keď príde tá tvoja, tak si z nej príliš na mäkko. A ukazeješ moc veľký záujem.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
andrew_d
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 11 x

Příspěvek od andrew_d »

Aha, vidíš to mě takhle nikdy nenapadlo, teda jo, ale s tím rozdílem, že já třeba v tom baru nechci, aby se kolem mě motaly UG 1-4, protože to mi sociální hodnotu nijak nezvedne, spíš jsem si vždy říkal, že to je naopak. Jasně, bavím se s každým, v rámci možností, ale když tam jdu po nějaké atraktivní babě a ona to vidí, tak nevím, zda mi pomůže, že mě vidí se zoufalejma holkama. Třeba poslední dvě akce jsem měl špatný, ale do té doby kdykoliv jsem tam i seděl sám v rohu, tak vždycky došly nějaké holky samy. A ti týpci, kteří od začátku rozjížděli třeba srandu a byli hodně sociální, tak za nima nikdo nepřišel nebo je ta holka stejně fákla s tím, že max trošku tanec případně se tihle baviči vždy ožrali a večer končili totálně mimo :twisted:
surfernamare
Udělil poděkování: 180 x
Obdržel poděkování: 379 x

Příspěvek od surfernamare »

Tak jasne ze v bare/klube nechces mat okolo seba nejake terarium.
Ale v praci/socialnom kruhu sa kamaratky a kolegyne spravaju ako set, musis zaujat vsetky, inak ta budu kazišukovat. Plus to pôsobi hrozne, ked sa niekto bavi len s peknymi a skarede ignoruje. Musis byt fakt kvalitny balic, aby si to mohol robit takto natvrdo
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek:
aldot (15 zář 2022, 20:06)
Hodnocení: 2.9%
Princ
Udělil poděkování: 563 x
Obdržel poděkování: 2458 x

Příspěvek od Princ »

andrew_d píše: 14 zář 2022, 13:56 já třeba v tom baru nechci, aby se kolem mě motaly UG 1-4, protože to mi sociální hodnotu nijak nezvedne, spíš jsem si vždy říkal, že to je naopak.
Pro mě jsou všechny ženy krásné :) Mám je prostě rád. Rád se tam rozdám všem milým lidem.

Pro zvážení konverzace je taky důležité, jakou mají povahu. Vznikají tedy různé kombinace: líbí se mi + baví mě to s ní, nelíbí se mi + baví mě to s ní, nelíbí se mi + nebaví mě to s ní...
andrew_d píše: 14 zář 2022, 13:56Třeba poslední dvě akce jsem měl špatný, ale do té doby kdykoliv jsem tam i seděl sám v rohu, tak vždycky došly nějaké holky samy.
Zas tohle je fórum o svádění (proměně té holky co tě nechce v holku co tě chce), ne vyloženě fórum o ženách. Je to jako bys na fórum o podnikání psal, žes hodně peněz zdědil :) Ty výsledky, kde se nepřičiníš, nejsou předmětem. V rámci game zkoumáme tu nadhodnotu, kterou ke své situaci vytvoříš.
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
andrew_d

Příspěvek od andrew_d »

Tady si dovolím nesouhlasit Princi. Jelikož aktivně pracuju i na své pasivní přitažlivosti, tak to, že za mnou holky přijdou, protože mám třeba dobrý styl, tak to je taky výsledkem mé určité snahy a zapadá do mé "metagame". Jasně, vím jak to myslíš.

Dál by byla velice zajímavá polemika ohledně proměny holek, co tě nechtějí, na holky, co tě chtějí. Tady jsem spíš zastáncem knihy Marka Mansona v tom, že proměníš ty holky co tě chtějí nebo jsou neutrální, ale ty co tě z nějakého závažného důvodu prostě nechtějí, neuhraješ. Jasně, tvoje realita může být diametrálně odlišná, než ta moje. Ale taky jsi neuhrál vždy vše :twisted: Určitě to nemyslím tak, že game nefunguje, jen nefunguje vždy a na každou holku, v čemž se asi oba dva shodnem ;)
Princ
Udělil poděkování: 563 x
Obdržel poděkování: 2458 x

Příspěvek od Princ »

Hlavně ať nikdo nesedí v rohu a celý večer nečeká, kdo ho osloví :)
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
andrew_d

Příspěvek od andrew_d »

Jasně, já netvrdím, že to je ideální. Je to spíš výsledek mojí pasivity. Ale to neznamená, že s těmi lidmi kolem nepracuju aspoň očním kontaktem nebo něčím, čemu říká Neil v knize "pawning". Však ty taky oslovuješ beze slov a žena občas za tebou přijde :D
Odpovědět