Onlyfans a podobně

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
BaličMichal
Udělil poděkování: 75 x
Obdržel poděkování: 107 x

Onlyfans a podobně

Příspěvek od BaličMichal »

Čau, zajímá mě jaký názor máte na to, pokud holka fotí na Onlyfans, případně přidává na instagram/snapchat svoje polonahý fotky? Je vám to jedno nebo u vás tímto klesá její hodnota? šly by jste do vztahu s takovou holkou? Zajímá mě, jak na toto téma, které je poslední dobou hodně trendy, nahlíží streetgame.

Princ
Udělil poděkování: 563 x
Obdržel poděkování: 2458 x

Onlyfans a podobně

Příspěvek od Princ »

Hlavní je si OnlyFans neplatit :) Některým klukům připadá, že když za to té holce pravidelně posílají peníze, vzniká mezi nimi nějaké vztahové pouto, a to už je fakt nehezké. Připomíná to takové to "pravidelně chodím k jedné prostitutce a ta mi říká, že mě miluje".

Když holka natáčí na OnlyFans, mě osobně to morálně nepohoršuje. Spát s ní klidně můžu, dokud nekandiduju na prezidenta, kde by mě mohlo stát hlasy, že to pohoršuje někoho jiného :) A to si musí řešit i ona: jestli někdy možná chce být konzervativní senátorkou, jestli někdy možná chce být profesorkou, jestli někdy možná chce učit na střední, jestli se možná někdy chce vdát za politika...

Co se týče svlečených holek na sociálních sítích, záleží PROČ je žena postuje. Někdy je to byznys plán (modelka, zpěvačka, trenérka...), někdy umělecký pokus, někdy ji to vzrušuje, někdy chce přimět přítele žárlit, někde jde o touhu po pozornosti v kombinaci s nižší sociální inteligencí...

Riziko pro ty holky je klasické riziko sociálních sítí: ona může pravidelně pracovat na sexy fotkách a nikdy z toho nic nemít, jen spoustu lajků a pochvalných komentářů, tedy návykové validace, která může zahrnovat i klasickou ztrátu zájmu o jiné věci, abstinenční příznaky... Může získat falešný pocit, že něco buduje, že roste, že ji teď čekají světlé zítřky... asi jako by si šňupla kokain. I nevydělávajícím sexy Instagramem si může hledat partnera, ale je to asi overkill. My sexy holku poznáme, i když není téměř nahá, že jo :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek (spolu 2):
martin123 (03 srp 2022, 13:48) • Skylake (03 srp 2022, 13:55)
Hodnocení: 5.7%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Princ
Udělil poděkování: 563 x
Obdržel poděkování: 2458 x

Onlyfans a podobně

Příspěvek od Princ »

Jinak debata o OnlyFans je velice předvídatelná, protože probíhá hlavně mezi konzervativní pravicí (volný trh, regulovaná sexualita) a liberální levicí (regulovaný trh, volná sexualita). Některé holky dokonce provoz OnlyFans prezentují jako politický akt :)

Jako libertariána (volný trh, volná sexualita) mě tato debata nechává chladným. Připomíná mi všechny ostatní etatistické debaty o tom, kdo by měl vládnout, do čeho by měl stát dát peníze, co by se nově mělo zakázat nebo povolit... Tyto debaty tedy nejsou samozřejmé - aby je někdo mohl vést, už musí být etatistou.

Mnohem zajímavější pro mě je, které politické názory jsou pro ženy více sexy :) Zdůrazňuji: nikoli s čím bude nejvíce žen souhlasit, ale jaké názory ve vaší hlavě vám ve výsledku zvednou přitažlivost, i když je nahlas neformulujete. Přitažlivost totiž nestojí na politickém souhlasu. Víme ale, že politický názor je ovlivněn temperamentem, hladinou testosteronu, citlivostí vůči neurotransmiterům, traumaty... To vše rozhodne, jak moc si přejete svobody versus ochrany atd. A to samé ovlivňuje i pasivní přitažlivost.

U přitažlivosti můžeme najít ideální temperament (vysoká otevřenost, vysoká extroverze, vysoká pracovitost, milost lehce pod průměrem, neurotismus nízký), hladinu testosteronu (vysokou) i traumata (člověk ideálně traumatizovaný hodně, ale už se mu povedlo vše vyléčit a nyní je ještě silnější než ti, kdo traumatizovaní ani nebyli). Ale co nám o tom řekne ten politický názor?

Zajímalo by mě, jestli třeba konzervativní pravičák více zaboduje souzněním se svým mužstvím, kde liberální levičák může mít více myšlenek typu: "My muži už jsme toho řekli dost, teď je čas dát prostor ženám. Co když právě pošlapávám něčí práva, co když teď někoho obtěžuju? Nechovám se teď moc bíle?" Taky by mě zajímalo, jestli třeba liberální levičák více zaboduje větší expresivitou a lepší integrací své ženské stránky, kdy se například nebude stydět navléct si odvážnější outfit, zajít si na pedikůru nebo nějakou plastiku, při vystoupení na pódiu použít makeup (což všechno získává body mnohým umělcům), nebude ženu soudit za množství jejích sexuálních zkušeností...

Pak tu máme ty libertariány, kteří by mohli využít výhody obojího, jenže v praxi se zase často nacházejí na autistickém spektru :D

A tím nechci říct ani, že každý politický názor přináší ve svádění podobné množství výhod a nevýhod. Třeba některý převažuje. Já to nevím, každopádně je zajímavé nad tím přemýšlet.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek (spolu 3):
martin123 (11 srp 2022, 00:06) • andrew_d (11 srp 2022, 11:18) • Regyman (26 zář 2022, 14:39)
Hodnocení: 8.6%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
martin123
Udělil poděkování: 496 x
Obdržel poděkování: 328 x

Onlyfans a podobně

Příspěvek od martin123 »

A nebo můžeš být libertarián i právě proto, že si přeješ lepší ochranu :D

Intuitivně mi přijde, že z ženského pohledu bude libertariánství (resp argumenty pro něj a tedy lidi, co na ně spíš slyší) dost nesexy nerdské :D Názor libertariánů na volnou sexualitu bude podle mě vycházet většinou z logiky než z pocitů :)
FreyaH
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 3 x

Onlyfans a podobně

Příspěvek od FreyaH »

Souhlasím s prvním Princovým příspěvkem, jen za sebe doplním – když už peníze posílat (prostě si Pčko platit), tak si stanovit maximální měsíční výši (ideálně v řádek stokorun, ne tisíců) a nad tu nejít.

A hlavně mít pořád na paměti, že ta holka je prostě obchodnice, která by zpravidla neměla morální ani jakýkoliv jiný problém poskytnout za adekvátní (!) fin. částku sex. Neposílat žádné dárky, nesnažit se jí nijak uhánět, nezamilovávat se! (toto může dopadout opravdu nedobře – osobně znám týpka, co v době livechatů utratil s jednou slečnou za večer v konečných fázích třeba 20k), nevěřit, pokud ti bude tvrdit, že tě má ze všech fans nejradši apod.

Ty pravidla jsou tam v podstatě stejné, jako ve „vztahu“ s prostitutkou. I když se většina OF holek snaží o nějakou „girlfriend xperience“, je to prostě pouze a jenom obchod.
Tito uživatelé poděkovali autorovi FreyaH za příspěvek:
Neolick (11 srp 2022, 17:21)
Hodnocení: 2.9%
Odpovědět