Irsko

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Watterr
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 3 x

Irsko

Příspěvek od Watterr »

Zdravím, má někdo zkušenosti s oslovováním v Dublinu?

Už jsem oslovil několik holek, ale oproti Praze mám mnohem menší úspěšnost. Většina holek je vystrašená a odchází pryč (v Praze se mi stalo jen jednou, že holka odešla pryč z oslovení, ale tu jsem špatně oslovil). Také v Praze jsem neměl problém dostat kontakt skoro na každou holku kterou jsem oslovil v Irsku jsem dostal jen pár kontaktů a většinou na holky které nejsou z Irska.

Ani Irové kluci/holky jsou méně hezcí než v ČR, takže bych čekal že budu mít větší úspěšnost. Také jsem několikrát slyšel že Irové jsou přátelští a rádi si povídají, ale zatím mi to tak nepřijde.

Máte tedy někdo dobrou radu jak na Irské holky? Na internetu jsem se dočetl, že toto řeší další cizinci kteří přicestují do Irska..

Vyřešením problému vznikne další problém.
kubicekkk
Obdržel poděkování: 5 x

Irsko

Příspěvek od kubicekkk »

Watterr píše: 01 črc 2022, 22:45 Zdravím, má někdo zkušenosti s oslovováním v Dublinu?

Už jsem oslovil několik holek, ale oproti Praze mám mnohem menší úspěšnost. Většina holek je vystrašená a odchází pryč (v Praze se mi stalo jen jednou, že holka odešla pryč z oslovení, ale tu jsem špatně oslovil). Také v Praze jsem neměl problém dostat kontakt skoro na každou holku kterou jsem oslovil v Irsku jsem dostal jen pár kontaktů a většinou na holky které nejsou z Irska.

Ani Irové kluci/holky jsou méně hezcí než v ČR, takže bych čekal že budu mít větší úspěšnost. Také jsem několikrát slyšel že Irové jsou přátelští a rádi si povídají, ale zatím mi to tak nepřijde.

Máte tedy někdo dobrou radu jak na Irské holky? Na internetu jsem se dočetl, že toto řeší další cizinci kteří přicestují do Irska..

v zapadu je mnohem tezsi sbalit holku, naopak odmena za to ze ji sbalis je mnohonasobne vyssi nez v cesku nebo celkove ve vychodni evrope. zapadni holky casto vydelavaji vice nez kluci, jsou vice verni rodine, jsou chytrejsi a znaji svoji hodnotu. Tudiz pokud se ti ji podari sbalit, sance ze zaroven picha s jinym klukem je mnohem mensi, a taky se muze stat ze te bude “sponzorovat” respektive platit hodne veci, jelikoz na to ma finance. Celkove lidi ze zapadu se ridi pravidlem “pracuj tvrde, utracej malo, šetři hodne”

+ takove info: prumerny vek ztraty panenstvi v cesku je 17.2 let, a v irsku 17.3, coz je brutalni, skoro stejne ale zaroven je baleni na ulici xkrat tezsi. Neco na tom bude, podle me je tu skryta cesta jak balit tyhle vzdelane holky, ale jak kazdy rika jak je baleni holek na zapade tezke, nikdo to ani nezkusi a vsichni jedou radsi do polska, pripadne na balkan. Takze tu cestu zatim nikdo neobjevil.
kubicekkk
Obdržel poděkování: 5 x

Irsko

Příspěvek od kubicekkk »

Watterr píše: 01 črc 2022, 22:45 Zdravím, má někdo zkušenosti s oslovováním v Dublinu?

5% iru ma na bank. uctu alespon 1mil$ (22 mil kc), to je overena statistika, a co ja bych odhadl, tak treba 3 miliony kc (samozrejme v jejich měně) ma tak 20% lidi. tudiz ano, je to mnohem tezsi, ale za to kdyz uz se ti to podari, tak mas jako odmenu hodne vzdelanou, a casto bohatou holku. da se toho vyuzit ;)
surfernamare
Udělil poděkování: 178 x
Obdržel poděkování: 371 x

Irsko

Příspěvek od surfernamare »

Ja som pocul, ze v puboch je to velmi lahke, v podstate sa mozes so vsetkymi bavit akoby to bol tvoj socialny kruh
Co samozrejme mozes aj v Cesku :D ale tam to nie je tak out of comfort zone
Princ
Udělil poděkování: 563 x
Obdržel poděkování: 2447 x

Irsko

Příspěvek od Princ »

kubicekkk píše: 04 črc 2022, 15:38jak kazdy rika jak je baleni holek na zapade tezke, nikdo to ani nezkusi a vsichni jedou radsi do polska, pripadne na balkan. Takze tu cestu zatim nikdo neobjevil.
Umím balit zápaďačky, jen mě to většinou tolik neláká. Není to vyloženě těžší, člověk jen musí pochopit (celým srdcem) ty rozdíly.
kubicekkk píše: 04 črc 2022, 15:38 v zapadu je mnohem tezsi sbalit holku, naopak odmena za to ze ji sbalis je mnohonasobne vyssi nez v cesku nebo celkove ve vychodni evrope. zapadni holky casto vydelavaji vice nez kluci, jsou vice verni rodine, jsou chytrejsi a znaji svoji hodnotu. Tudiz pokud se ti ji podari sbalit, sance ze zaroven picha s jinym klukem je mnohem mensi, a taky se muze stat ze te bude “sponzorovat” respektive platit hodne veci, jelikoz na to ma finance. Celkove lidi ze zapadu se ridi pravidlem “pracuj tvrde, utracej malo, šetři hodne”
Fakt tě láká mít strašně úspěšnou kariéristku? Osobně spíš chci, aby holka měla čas, kdy chci, zbylo jí dost síly mi uklidit a udělat masáž... :) Já mám rád roztomilost, nepotřebuju doma druhou ředitelku.

S tou nevěrou je to spíš naopak: u úspěšné maskulinní ředitelky, která si tě vydržuje, se spíše očekává, že má právo i na nějakého toho milence :)
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Odpovědět