Morální otázka: Jak moc porušovat pravidla?

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Woody
Udělil poděkování: 44 x
Obdržel poděkování: 117 x

Příspěvek od Woody »

Spím s kamarádkou, která má přítele, kterému nevadí, že ona má kamaráda na sex, ale nechce abychom si to dělali pusou.

Při posledním setkání jsme však byli tak vzrušení, že jsem si i párkrat líznul. Viděl jsem, že jí to dělá ultimátně dobře, nechal ji ať mi to oplatí a ona mě začala fakt příjemně kouřit.

Porušila dvě pravidla, co si s přítelem stanovila. Nenechat se lízat jiným klukem a nekouřit jiné kluky.

Hned po tom, co to udělala, jsem z ní vycítil pocit viny. Slíbili jsme si, že si to necháme jako tajemství, a že si to zopakujeme až jí to přítel dovolí nebo až se zase odvážíme.

A teď: Přestože oba dva máme krásné schopnosti dělat to někomu pusou, nechci to dělat. Jejího přítele se nebojím, ale nechci, aby ona měla kvůli tomu špatné svědomí.

Jinak: Porušovat pravidla za cenu potenciálního špatného svědomí na její straně, nebo dodržovat pravidla za cenu toho, že jí právě tenhle typ slasti neposkytnu? Nejde mi jen o můj chtíč, můžu si k ní najít holku, která orální sex zakázaný nemá. Jde mi hlavně o to, aby ONA na tom byla dobře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Woody za příspěvek:
Algol (03 črc 2022, 14:04)
Hodnocení: 2.9%

Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Princ
Udělil poděkování: 563 x
Obdržel poděkování: 2447 x

Příspěvek od Princ »

Moc bych to neřešil, určitě to tak či tak přežije :)
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Woody
Udělil poděkování: 44 x
Obdržel poděkování: 117 x

Příspěvek od Woody »

Je pravda, že ten pocit viny z ní vyzařoval jen chvilku, a pak už byla zase v pohodě. Sice to tak či tak přežije, ale co je pro to vzájemné soužití lepší?
Trocha zakázané slasti a trocha špatného svědomí a obav, že naše soužití bude jejímu příteli vadit, nebo respekt k pravidlům a tím pádem vlastně žádné napětí?
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Professor
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od Professor »

Hlavne respect k sam sebe. Dobre vies ze je to len kratkodoby fun a hladas predsa holku ktora ta chce naplno potesit a neni pritom obmedzovana, idealne ich mat viac. Zvysuj svoju hodnotu a najdi si ine lepsie holky. Toto neni holka na vztah a ocividne neni ani naplno dobra na sex kedze ma obmedzenia.
surfernamare
Udělil poděkování: 178 x
Obdržel poděkování: 371 x

Příspěvek od surfernamare »

Toto neni holka na vztah a ocividne neni ani naplno dobra na sex kedze ma obmedzenia.
Zase nemozes hladat dokonalu holku, ja osobne som taku, ktora nema nejake obmedzenia asi ani nestretol. Do urcitej miery si ju mozes prerobit, hlavne ak su tie obmedzenia skôr socialny tlak
Falcon
Obdržel poděkování: 8 x

Příspěvek od Falcon »

Ten její přítel musí být pěkná Beta, když si nechá svoji holku pravidelně píchat od tebe. Nevíš proč to dělá? Kdyby byl tzv. cuckold, tak nejspíš u toho bude chtít být a dívat se na vás, ale tohle je divné. Ještě me napadlo že ma třeba problémy ji uspokojit (třeba problém s erekcí) a potřebuje někoho kdo to má dole funkční :D? Také nechápu proč mu vadi orální sex, podle mě je celkem jedno jestli dolů jde pták nebo jazyk :D
"Immature love says: 'I love you because I need you. ' Mature love says 'I need you because I love you." Erich Fromm
andrew_d
Udělil poděkování: 29 x
Obdržel poděkování: 5 x

Příspěvek od andrew_d »

Treba je jeji pritel totalni alfa, kterej ma dalsich 5 holek v rotaci, ma to vsechno uplne na haku a je rad, ze vubec stiha a tuhle holku taky nechce omezovat :twisted:
Professor
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od Professor »

Neni ale zaklad tejto diskusie ze sa proste delia o holku? To je furt beta state nech hovoris co chces.
Bez ohladu na kulturu je zaklad sexualnej hodnoty zeny jej excluzivita.
Odpovědět