Až moc velká láska

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Vala
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 7 x

Až moc velká láska

Příspěvek od Vala »

Zdravím všechny mám takový dotaz před 2 týdny jsem sbalil opravdu super holku(chytrá, hezká a vtipná) za ty 2 týdny jsme měli 5 schůzek a hned na té první jsme měli sex a potom to pokračovalo stejně skvěle ale před 2 dny jsem si vlastně uvědomil byla by se mnou ona šťastná? A odpověď zněla asi ne protože já osobně jsem strašný manipulátor a mám strašně málo času se jí věnovat plus nejsem vůbec emoční člověk i když dokážu lidem pomoct když jim je nejhůř tak já sám emoce vůbec nedávám najevo a tak jsem dospěl k závěru že by se se mnou trápila a tak jí mám v plánu napsat že už s ní nechci být ale ještě předtím se chci zeptat vás jestli se vám tohle taky někdy stalo a jestli to prostě není jenom nějaká fáze která přejde protože já jí opravdu mám rád a chtěl bych s ní být ale také chci aby se měla co nejlépe.

Princ
Udělil poděkování: 560 x
Obdržel poděkování: 2427 x

Až moc velká láska

Příspěvek od Princ »

Potřebuješ spíš trauma práci, která ti umožní cítit se okolo sebe dobře a nemít tyhle pocity viny. Webinář o nastavení hlavy nebo skype se mnou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek:
surfernamare (27 čer 2022, 16:53)
Hodnocení: 2.9%
7.7. Letní bootcamp svádění v Moldavě

Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Mistr Yoda
Udělil poděkování: 15 x
Obdržel poděkování: 14 x

Až moc velká láska

Příspěvek od Mistr Yoda »

Proč se ptáš tady. Normálně ji to řekni, tak jako tady. Ale myslím si, že když ti na ni takhle záleží, tak proč by to neklapalo. Moc to hrotíš podle mě. Ta holka, z mých zkušeností, ještě nebude přemýšlet jako ty, tak pozor aby si ji nevystrašil .Taky záleží jak jste každý vytížený, když budete hodně tak klidně jednou za týden vidět se stačí.
Princ
Udělil poděkování: 560 x
Obdržel poděkování: 2427 x

Až moc velká láska

Příspěvek od Princ »

Problém je, že tohle se může opakovat ve všech vztazích, pokaždé když Vala narazí na super holku a dostane pocity viny, že s ním by strádala.

Proto nestačí řešit, co prakticky udělat v tomto jednom případě, ale je třeba jít do hloubky a vyřešit ty vnitřní věci.
Vala píše: 23 čer 2022, 13:41byla by se mnou ona šťastná?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek:
martin123 (28 čer 2022, 16:35)
Hodnocení: 2.9%
7.7. Letní bootcamp svádění v Moldavě

Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Odpovědět