Jaké je nejlepší místo v Brně na šukání? (podnik ,v přírodě, cokoliv)

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Mirek9
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 6 x

Příspěvek od Mirek9 »

Ahoj, mohli byste mi doporučit nějaká místa v Brně blízko centra kde se dá šukat bez toho aniž byste byli v obklíčení mnoha lidí? Ať už nějaký bar kde se neprochází na záchod hned vedle baru s obsluhou nebo park, kam nikdo většinou nechodí a tak.
Díky

Woody
Udělil poděkování: 44 x
Obdržel poděkování: 116 x

Příspěvek od Woody »

Jednou jsem se svojí ex tajně píchal v bazéně na nejmenovaným koupališti, když bylo málo lidí. Nedoporučuji to dělat, pokud ti holka nebere antikoncepci nebo nedejbože ovuluje, protože moc prostoru na nasazení kondomu tam není. Jen si odhrne spodek plavek do strany, ty si vytáhneš péro a hup do ní :) Doporučuju píchat pomalu, pokud chceš vypadat, že se jen mazlíte :)
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Lucas
Udělil poděkování: 285 x
Obdržel poděkování: 175 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucas »

Mirek9 píše: 09 čer 2022, 20:50 Ahoj, mohli byste mi doporučit nějaká místa v Brně blízko centra kde se dá šukat bez toho aniž byste byli v obklíčení mnoha lidí? Ať už nějaký bar kde se neprochází na záchod hned vedle baru s obsluhou nebo park, kam nikdo většinou nechodí a tak.
Díky
Tady v Brně se dá píchat v každém parku. Lužánky zkus klidně. :)
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen
Odpovědět