Dobrý první rande, slabá text game. Co dál?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
thomas33
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od thomas33 »

Ahoj,

vyměnil jsem si v baru číslo s jednou holkou, napsali jsme si a šli jsme na první rande. Rande šlo skvěle, dlouho jsme si povídali, docela se poznali, vyměňovali komplimenty, smála se, ... Po tom, co jsme vylezli z restaurace byla nějaká líbačka, pokračovali jsme do klubu, tam pokračovala. Když jsem jí řekl, že si tohle rád zvopáknu, tak mi sama od sebe řekla, že jako jo, ale že by se mnou chtěla víc než jenom chodit na drink (v kontextu našich debat = spát). Ten večer jsme se ale shodli na tom, že budeme hodný, zavolal jsem jí tágo, odjela domu. Pocitově hodně dobrý první rande.

Den na to jsem jí napsal, byla v odepisování dost aktivní, ale snažil jsem se jí nezavalovat zprávama hned jak odepsala. Po dvou dnech psaní, kde každá moje druhá zpráva dostala srdíčko uprostřed konverzace přestala odepisovat a neodepsala 3 dny. To be fair, ve zprávách jsem s ní nijak neflirtoval, neeskaloval, prostě jsme se bavili o normálních věcech, plánech na víkend, apod. Říkal jsem si, aspoň trochu se normálně pobavit, než to začnu eskalovat. Né, že bych si to teď nevyčítal, ale říkal jsem si, že pár normálních zpráv nikomu neublíží :D

Z toho, že ztratila zájem (alespoň odepisovat) se nijak nehroutím, je to fakt hezká holka co je čerstvě single a vím, že jí určitě nahání hromada kluků (který maj určitě lepší text game než já :D ), ale na druhou stranu to nechci vůbec zahazovat. Akorát teď moc nevím, co dál. Přijde mi, že když budu moct hrr, tak to můžu podělat, ale zároveň když budu moc málo hrr, tak to taky můžu podělat. Vidím 3 možnosti:

- Smířit se s tim, že ztratila na nějakou dobu zájem (tzn. objevil se nějakej lepší hřebec :D ), nevnucovat se a napsat jí třeba až za týden s tim, že to bude "fresh start"
- Pozvat jí zase někam ven, to je takový hodně safe řešení, ze kterýho může zase něco kápnout, nebo to můžeme rovnou posunout během toho večera příjemnějším směrem ... akorát se bojím, aby to nebylo moc safe řešení a neztratila prostě zájem
- Naplánovat něco společnýho u mě/u ní s vínem a filmem. Během večera zmiňovala častokrát, že je ráda vyvalená u Netflixu, tak by se to dalo i snadno napasovat. Akorát mi to zase přijde jako docela hrr řešení z čista jasna po tom, co neodepsala tam vypálit hned "Jdu k tobě/jdeš ty ke mně", což se v podstatě překládá na to, že spolu budeme spát.

Co myslíte?
Díky za názor,
Tom.

surfernamare
Udělil poděkování: 175 x
Obdržel poděkování: 368 x

Příspěvek od surfernamare »

Cau, asi to nie je to co chces pocut, ale hlavne musis zmenit svoj pristup k holkam. Nemozes mat takto moc v hlave nejaku, s ktorou si este ani nespal, mysliet si ze je "tvoja" a ze si ju "stratil".
tak mi sama od sebe řekla, že jako jo, ale že by se mnou chtěla víc než jenom chodit na drink
Ked ti povie ze ju mas vyšukat, tak ju proste mas vyšukat :D
V tomto momente jedine co si mal vyriesit bola logistika, to od nej necakaj
Říkal jsem si, aspoň trochu se normálně pobavit, než to začnu eskalovat
Ani nie, toto skôr vyzera, ze po libani nevies co mas robit a iba natahujes cas. Je to velmi typicke, furt sa mi to stava/lo :D

Riesenim je zmenit svoj mindset natolko, aby si sa do takychto situacii nedostaval
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek:
Satch (24 kvě 2022, 14:18)
Hodnocení: 2.9%
thomas33
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od thomas33 »

To já si tu kritiku naopak rád poslechnu, všechny vztahy co jsem kdy měl byly vždycky z nějaký delší známosti/kamarádství, v balení z nuly jsem úplnej nováček, takže jenom do mě :D

A máš pravdu, že jsem se asi snažil natahovat čas, z nějakýho neznámýho důvodu. Dělám to vždycky. Mám vždycky trochu strach, abych nebyl moc hrr a na tu holku nějak netlačil a pak to končí tak, že jsem odsunutej na druhou kolej. Ale tahle mě fakt mrzí, v podstatě jsem dostal jasnej návod toho, co chce (kdy se to u holky povede :D ) a stejně jsem nebyl schopnej ho splnit.

Každopádně jo, chybama se člověk učí, budou další. Díky za odpověď!

Btw, myslíš, že má cenu se třeba za 2-3 měsíce zkusit ozvat s něčim víc přímočarym, nebo jí mám prostě úplně nechat být?
surfernamare
Udělil poděkování: 175 x
Obdržel poděkování: 368 x

Příspěvek od surfernamare »

Mozes sa kludne ozvat aj po 2 dnoch, ony to vôbec neriesia takto moc, ze komu kedy neodpisali
Ale cim mas mensi "skill", tym budes mat proste mensiu pravdepodobnost uspechu
Odpovědět