Attraction / Connection

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Rabbit
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 3 x

Attraction / Connection

Příspěvek od Rabbit »

Zdarec z Brna, Klátiči zabijáci.

Mám dotaz na evergreen ve svádění - Jak holku namotat tak, aby chtěla jen sex a nezamilovala se nebo neočekávala závazek?

Tahle dovednost mi chybí! Očekávám, že Princ mě odkáže na jeden z kurzů. Nicméně jelikož žádný až do ledna nebude, chci se zeptat tady. Přece nebudu až do konce roku sedět na prdeli a honit korbáček.

Ptám se z toho důvodu, že už se mi povedlo holky dostat z ulice na rande. Povedlo se mi budovat atmosféru sexu, dotýků, líbání... ale mám dojem, že když s nimi mluvím, zbytečně zabíhám do "vážných" témat. Čím to nahradit? Jak to obejít? Nechci je nechat v očekávání, že se mnou mají počítat, opíchat je a pak jim nezavolat. To mi nepřijde čestné.

Fů. Už abych si mohl koupit členství a Princ mě vyškolil jak prvňáka.

Dík za tipy. Peace!

You could leave life right now. Let that determine what you do and say and think.
surfernamare
Udělil poděkování: 146 x
Obdržel poděkování: 343 x

Attraction / Connection

Příspěvek od surfernamare »

Dostat ta do vztahu budu zeny chciet vzdy, a este k tomu tym viac, cim si vacsi pichac :D
Riesenim je - byt proste niekym, od koho racionalne nemozno ocakavat vztah. Musi byt z teba citit, ze vztah nepripada do uvahy. Oni ta sice budu skusat donho dostat, ale zaroven nebudu tak sklamane, ked ich s tym posles niekam. Lebo to uz predsa vedeli.
Navod na to ti asi nedam, ale ak stale "zabihas do vaznych temat", tak takym chlapom vnutorne este nie si. Taketo myslienky v tebe ani byt nemozu
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek:
Rabbit (27 lis 2021, 21:49)
Hodnocení: 2.9%
Rabbit
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 3 x

Attraction / Connection

Příspěvek od Rabbit »

Hmm. O nastavení vlastní hlavy jsem v tomto neuvažoval. Díky, mám o čem přemýšlet.
You could leave life right now. Let that determine what you do and say and think.
Odpovědět