Super objev! Přestaň být slaboch a bačkora nebo utrápíš svoji ženu!

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
křesťan
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 14 x

Příspěvek od křesťan »

Heuréka! Před chvílí jsem přišel na velice zajímavou věc.

Před několika lety na mě žena začala být velice nepříjemná, řvala na mě, ječela a byla rozkazovačná a do sexu se jí vůbec nechtělo. Když jsem se k ženě začal chovat jako pořádný chlap - dominantně, vždy s dobrou náladou a že mě nic nerozhodí, tak jsem si všiml následujících věcí:
- žena se místo řvaní často usmívá
- celý den září spokojeností
- je často nadržená - a to i po deseti společných letech
- je častěji velice příjemná
- přestože je až moc energická, tak se chová velice submisivně, hlavně v sexu
- atd. no prostě nejlepší manželka je teď z ní ;)

To je ale normální, to jsem už četl nejen tady mnohokrát. Objevil jsem totiž další důležitou věc, která se jí zlepšila, o které jsem ale ještě nikdy neslyšel:

Sledujeme manželčin jeden velice nepříjemný zdravotní problém a co by na to mohlo působit - zda třeba nějaký vitamíny, minerály nebo snad nějaká strava apod. Doktoři si s tím neví rady. Dá se to ohodnotit číselně a každý den to žena dlouhodobě zapisuje do kalendáře. Na žádné vitamíny apod. jsme nepřišli, ale všiml jsem si, že se jí zdraví zlepšuje, když se k ní zachovám výrazně dominantně! Dnes jsem se na to díval a zjistil jsem opravdu velice zajímavé věci!

Vážnost toho manželčina zdravotního problému označím čísly. Čím nižší číslo, tím horší je ten problém. Takže -20 je nejtěžší utrpení a 0 znamená, že ji ten den ten problém vůbec netrápil, ale to se stává jen výjimečně, párkrát za rok.

Před třemi roky to bylo asi -20, prostě katastrofa. V té době jsem začal řešit jak se bavit se ženou, začal jsem se chovat více jako chlap a najednou se ten zdravotní problém zlepšil jen asi na -10 a to dlouhodobě, skoro až do dnešních dnů.

Bohužel jsem si ne vždy poznačil, proč se občas manželce ten zdravotní problém výrazně zlepšil. Zjistil jsem ale a dnes jsem to z poznámek odhalil, že čím se k manželce chovám dominantněji a tvrději, tím je nejen spokojenější, ale i zdravější!

Takže vážnost toho jejího zdravotního problému byla za poslední tři roky celou dobu asi -10.

Příklady výrazného zlepšení:

Když jsem šel podruhé na Princův kurz 4.9.2021, tak další 3 dny se jí to zlepšilo jen asi na -2!!! Potom zase zpět na -10.

5.10.2021. jsem manželce něco tvrdě vysvětlil, asi že nemá řvát nebo tak něco a druhý den byla bez toho zdravotního problému - tedy 0!!! Další den pak -1. Pak zase -10.

A nakonec to úplně nejzajímavější. Od té doby, co tady píšu příspěvky do diskuze, tedy od 25.10.2021, tak se manželce výrazně zlepšil ten zdravotní problém. Skoro každý den místo -10, tak jen kolem -3 až -1!

Takže moje dominantní a chlapské chování nejen že zlepšuje všechny ty věci, které jsem popsal výše a její celkovou spokojenost, ale i výrazně zlepšuje její zdravotní problémy.

Mám tedy tu výhodu, že to na ženě okamžitě poznám, že se chovám jako slaboch a bačkora - nejen podle její nespokojenosti a ječení, ale i podle okamžitého zhoršení jejích zdravotních problémů. U většiny žen to s tím zdravím nepůjde poznat, tak jako u té mojí, ale na základě toho co jsem všechno o vlivu psychiky na zdraví prostudoval - studie jako Psychologické charaktery neplodných párů, Změny hladiny testosteronu u hokejistů během zápasu atd. si myslím, že když se chováš jako slabošská bačkora a beta, tak tím ubližuješ ženě nejen psychicky, ale i tělesně a zdravotně - různé nemoci do budoucna, neplodnost atd. Měl bys toho už konečně nechat a přestat jí ubližovat slabošským chováním a stát se proto skutečným mužem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi křesťan za příspěvek (spolu 4):
surfernamare (22 lis 2021, 15:36) • Einherjar (23 lis 2021, 20:34) • Twin (24 lis 2021, 11:45) • Jerry Jerry (05 pro 2021, 10:57)
Hodnocení: 11.4%

Einherjar
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od Einherjar »

Zajímavý experiment! Lidská mysl mě nikdy nepřestane fascinovat. Vnímaní vnějších podnětů v nás vyvolává emoce, které ovlivňují i hormonální systém. Ten je prakticky nejdůležitější řídící systém našeho těla, jelikož upravuje řadu životně důležitých procesů. Pokud nejsou některé hormony v rovnováze, způsobí to velice často zdravotní potíže. Tvé chování tedy může v ženě vyvolávat emocionální reakci, která vyplaví některé hormony, které mohou souviset s jejím zdravotním problémem a díky tomu se jí to zlepšuje.

S tvými poznatky a zkušenostmi z tebe nakonec jednou bude úspěšný manželský poradce! :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Einherjar za příspěvek:
Jerry Jerry (05 pro 2021, 10:57)
Hodnocení: 2.9%
Odpovědět