Challenge - získat holku zpět

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
lovec2
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od lovec2 »

Ahoj,

před 2 měsíci se se mnou holka rozešla. Udělal jsem spoustu chyb. Byla mladá (19) a byl jsem její první. Chtěl bych zkusit takovou challenge a to - získat jí zpět. Problém byl, že když jsme se potkali a začali spolu chodit (cca 2 měsíce vztahu), tak jsem byl beta. Hrozně jsem se na ní upnul. Třeba 4x s ní volal, odpovídal dříve než ona, sledoval kdy je aktivní a podobně. A od té doby to šlo z kopce. Nechápu, jak jsem takový mohl být. Jak mi řekla, že je konec, tak já kretén začal s argumenty, proč by to šlo zvrátit. Neúspěšně. Od té doby jsem jí nepsal, po 14 dnech se ozvala, zavolala - řekla, že mi to chce vysvětlit a vlastně jsem se nic nedozvěděl. Typicky se chtěla vypovídat. Od té doby jsem jí nechal, nepsal, nevolal - nic. I když je mladá a vím, že to znovu nemusí vyjít, tak bych to chtěl s ní zkusit ještě jednou. Ale tentokrát správně. Co bych tedy případně měl dělat, nebo máte zkušenosti, že je ještě šance? Díky!

surfernamare
Udělil poděkování: 146 x
Obdržel poděkování: 343 x

Příspěvek od surfernamare »

Vies, ono je to nieco podobne ako:
Challenge - chcem sa dostat na olympiadu v snowboardingu
Siel som na sutaz v snowboardingu, ale spravil som vela chyb, nabil som si hubu na tretej branke a dolamal som si nohy. Chcel by som skusit taku challenge - dostat sa na olympiadu. Co by som mal spravit?
No predsa - zlepsit sa v tom natolko, az budes namiesto lamania kosti vyhravat
křesťan
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 14 x

Příspěvek od křesťan »

lovec2 píše: 19 lis 2021, 13:27 Ahoj,

před 2 měsíci se se mnou holka rozešla. Udělal jsem spoustu chyb. Byla mladá (19) a byl jsem její první. Chtěl bych zkusit takovou challenge a to - získat jí zpět. Problém byl, že když jsme se potkali a začali spolu chodit (cca 2 měsíce vztahu), tak jsem byl beta. Hrozně jsem se na ní upnul. Třeba 4x s ní volal, odpovídal dříve než ona, sledoval kdy je aktivní a podobně. A od té doby to šlo z kopce. Nechápu, jak jsem takový mohl být. Jak mi řekla, že je konec, tak já kretén začal s argumenty, proč by to šlo zvrátit. Neúspěšně. Od té doby jsem jí nepsal, po 14 dnech se ozvala, zavolala - řekla, že mi to chce vysvětlit a vlastně jsem se nic nedozvěděl. Typicky se chtěla vypovídat. Od té doby jsem jí nechal, nepsal, nevolal - nic. I když je mladá a vím, že to znovu nemusí vyjít, tak bych to chtěl s ní zkusit ještě jednou. Ale tentokrát správně. Co bych tedy případně měl dělat, nebo máte zkušenosti, že je ještě šance? Díky!
Když se naučíš chovat jako alfa samec, tedy silný dominantní chlap, tak by to mohlo jít. Ta holka se ti může vrátit a můžete spolu šťastně žít až do smrti.

Můj příklad, jak se dá vztah obnovit a opravit:
Před čtyřmi roky jsem hrozně zbačkorovatěl a zbetovatěl. Manželka na mě tehdy začala ječet a řvát jak kráva. Nakonec ji banda zločinců zblbla a ona zmizela i s dětmi. Od soudu mi pak přišly papíry, že ženu ani děti už nikdy neuvidím. A ještě na mě podali trestní oznámení, chtěli mě zlikvidovat a za vylhaný domací násilí mi hrozilo až osm let vězení. Tak přesně tímto způsobem dopadne klasická beta.

Začal jsem se tehdy proto chovat jako pořádný chlap. Žena se pak po pár měsících vrátila. A za všechno se omluvila. Jen to řvaní byl ještě nějakou dobu problém, ale to jsem postupně taky už téměř vyřešil. Dnes večer jsme si tady společně se ženou příjemně pokecali, protože nemáme doma děti a před chvílí jsme si pak ještě příjemněji zasouložili. Místo řvaní se teď žena na mě usmívá a v sexu se začala chovat velice submisivně a proto mi z ní teď stojí péro skoro v padesáti letech zase jako za mlada ;) Taková pohodička po deseti společných letech ;)

Prostě je potřeba se chovat jako dominantní chlap, kterýho nic nerozhodí. Doporučuju si tady k tomu prostudovat nějaký články nebo diskuze.
Tito uživatelé poděkovali autorovi křesťan za příspěvek:
Skylake (22 lis 2021, 19:00)
Hodnocení: 2.9%
lovec2

Příspěvek od lovec2 »

Ano, právě o to se snažím a dělám na tom, včetně praxe. Křesťan - gratuluji, taky bych toho chtěl docílit.. :)

Jelikož se se mnou rozešla ona, chtěl bych docílit, aby ona měla zájem a případně se vrátila. Ale jelikož nejsme ze stejného města, tak šance na osobní potkání je nulová. Můžu jí tedy až budu cítit, že to zvládnu a budu alfa jí napsat a pozvat někam ven na kafe. A tam jí začít balit znovu a postupně eskalovat až k sexu. Ale nejspíše ten první krok bude jí sám napsat. Jen si tak podvědomě říkám, zda to nebude už moc beta, když ona sama mě poslala pryč a pak se vtírám tím, že jí píšu. Jak v tomto byste doporučili poté pokračovat?

Díky
křesťan

Příspěvek od křesťan »

lovec2 píše: 22 lis 2021, 15:46 Ano, právě o to se snažím a dělám na tom, včetně praxe. Křesťan - gratuluji, taky bych toho chtěl docílit.. :)

Jelikož se se mnou rozešla ona, chtěl bych docílit, aby ona měla zájem a případně se vrátila. Ale jelikož nejsme ze stejného města, tak šance na osobní potkání je nulová. Můžu jí tedy až budu cítit, že to zvládnu a budu alfa jí napsat a pozvat někam ven na kafe. A tam jí začít balit znovu a postupně eskalovat až k sexu. Ale nejspíše ten první krok bude jí sám napsat. Jen si tak podvědomě říkám, zda to nebude už moc beta, když ona sama mě poslala pryč a pak se vtírám tím, že jí píšu. Jak v tomto byste doporučili poté pokračovat?

Díky
Už je to dávno, přesně si to nepamatuju, jak jsem to udělal. A taky jsem neznal všechny ty věci, jak správně na ženský. Ale pamatuju si, že:
- jsem zásadně neškemral, aby se vrátila.
- bavil jsem se s ní úplně v pohodě, jak jsem se kdysi před lety s ní nejlíp bavil, jako kdyby se nic nestalo. A s dětma taky srandičky, jako kdyby se nic nedělo.
- a měl jsem pravidlo - jen jednou za dva týdny jí říct co udělala špatně, postupně od nejhorších věcí a zločinů.

Byla někde na opačném konci republiky, schovali ji tam lháři z Bílého kruhu bezpečí a mé bývalé církve. Po nějaké době jsem na ni získal telefonní číslo, občas jsem ji tedy mohl zavolat, přestože mě můj advokát varoval, že to může být sledovaný kriminálkou. Po pár měsících se odstěhovala do vedlejší vesnice a tam jsem za ní už jezdil osobně.

Až mi třikrát řekla, že by se už chtěla vrátit, tak jsem je konečně přestěhoval zpět domů ;)

Doporučil bych ti rozhodnout se a začít se chovat jako alfa samec a tady s tou ženou si to vyzkoušet, aby se vrátila, je to dobrý trénink.
MindMess
Udělil poděkování: 19 x
Obdržel poděkování: 46 x

Příspěvek od MindMess »

Potřebuješ kompletní změnu a to nebude za týden, ani za měsíc (aspoň dva). Pokud chceš mít šanci, tak ten člověk, kterého uvidí musí být někdo úplně jiný, než s kým se rozešla. Jak na sobě pracovat, toho je plné fórum nebo zainvestuj Autentické charisma. Prostě udělej absolutní upgrade, nejen vzhledový, ale především charakterový. Pokud jste nepřetrhali všechny vazby, tak nejlépe aby ona Tvoji změnu viděla (soc. sítě) nebo aby se jí o tom někdo trošku zmínil (společní přátelé). Horší varianta je, že ji budeš sám kontaktovat, ale taky se dá. Když se budu ptát na ten váš bývalý vztah nebo upozorní, že jste se rozešli, tak zůstaň v pohodě. Neobviňuj ji a ani se sám neshazuj, že chápeš proč Ti dala kopačky. Používej takové ty klišé kecy jako "Oba jsme udělali nějaké chyby", "Nebyli jsme připravení", atd. a víc se v tom nešťourej. Postupně obnov kontakt na kamarádské bázi, ukaž jí své "nové já" a když bude ochotná se sejít, tak čas "zazářit". Ale doporučuji se z toho "neposr*t", když náhodou po Tobě hned vyjede. Buď trošku v pohodě a nespadni hned do stejné pasti. Samozřejmě to chce i streetovat, abys měl jiné možnosti a neupnul se hned na tuhle EX. Na místě je pak i zamyšlení se, jestli ji budeš chtít zpátky, když najednou uvidíš jiné možnosti s holkami, se kterými nemáš negativní minulost. :)
lovec2

Příspěvek od lovec2 »

Díky za komentáře. Vazby jsme nepřetrhali v tom, že se vzájemně na sociálních sítích sledujeme. Jak v tomhle kontextu dávat příspěvky? Jako, že se bavím a jsem ve společnosti i jiných lidí? Nebo že cvičím a pod.? Společné přátele bohužel nemáme, takže tam to nejde.

Nakonec ji tedy nejspíše budu muset sám kontaktovat a začít pomalu znovu. Jen si s ní nechci úplně dlouze vypisovat, ale vytáhnout jí co nejdříve ven. Dříve jsem dělal strašnou chybu, že jsem jí vypisoval, volal, tak tohle už znovu dělat nechci. Jen jsem přemýšlel, zda nebude úplně lepší jí napsat něco ve stylu, že příští víkend mám cestu kousek od ní, tak kdyby chtěla, rád jí uvidím a zajdu na kafe. A tam případně můžu normálně v klidu pokecat, nic velkého, ale taky to, jak píšeš = být v pohodě, aby mi to bylo jedno. Netlačit na ni a popovídat jen na kamarádské bázi. Mám se pokusit jí případně dát na konci pusu, nebo to třeba jen zakončit ahoj, obejmutím a že se třeba zase někdy uvidíme a nechat to? Myslím, že po mě úplně asi hned nevyjede i když by to bylo super, co si budeme povídat. Rozešli jsme se na konci září.

Díky
MindMess
Udělil poděkování: 19 x
Obdržel poděkování: 46 x

Příspěvek od MindMess »

Promiň, ale tys moc nepochopil co jsem Ti tu psal já ani Křesťan. :lol: Ty se na ni snažíš něco "zahrát". S kolika jinýma holkama si se zatím viděl? S kolika jinýma holkama si se mezitím líbal? Ty jsi v tom hrozně emočně zainteresovaný a jakmile s ní budeš, tak zase spadneš do té role "obdivovatele" a budeš se ji snažit "odprosit". Když budu hodně tvrdý, tak napíšu: Ta holka se s Tebou rozešla, nechce Tě a možná už spolu nikdy nebudete. Jsi s tímhle okej? Chceš dělat challenge, aby Tě vzala zpátky? Nebo to bereš jako příležitost se změnit a mít hodnotu pro jiné holky? Tahle hra není teoretická, tohle je hra praxe. Jdi na street, potkej nové holky, vyzkoušej si, jak umíš být "v pohodě", vyzkoušej si eskalování. Poznej jaké to je být žádaný. Naplň si kalendář akcemi a to sázej na sociální sítě. Ne jí "na truc", ale proto, že teď ses rozhodl žít kurevsky zábavnej život a v něm se pořád něco děje. Je jedno jestli je to posilka, nové holky, divadlo, přednáška, nové koníčky, cokoliv co není sezení a litování, že Tě Tvoje EX nechala. Odprosti se od toho a pak se s ní jdi potkat. Neznám Tě, takže nemůžu úplně objektivně soudit, ale dle toho co píšeš ještě nejsi ready. Naběhneš za ní, budeš se přetvařovat, pak se nejistě pokusíš ji políbit, ona Ti uhne, ujistí se v tom, že jsi z ní pořád vystříkanej, dostane svůj ego boost a jen si potvrdí, že o nic nepřišla tím, že se s Tebou rozešla. Pak možná bude tak hodná, že Tě bude udržovat na nějaké vedlejší koleji v asexuálním kontaktu.
křesťan

Příspěvek od křesťan »

Jak píše MindMess potřebuješ změnu myšlení, tak se na tu holku nějakou dobu vykašli - třeba 2 týdny nebo měsíc. A začni každý den tady studovat, jak být alfa samec. Taky bych doporučil začít posilovat, ty nejtěžší cviky - hlavně dřepy s činkou apod. - první měsíc na začátek stačí 2 krát týdně celé tělo. Stoupne ti hladina testosteronu a budeš pro každou ženu automaticky mužnější a tím i přitažlivější. Můžeš si koupit i nějaký Princovy knihy nebo teď chystá za pár dnů něco nového.

Hlavní je myslet jako brutálně dominantní muž. Já používám Princovu myšlenku, jako že je manželka moje hodná holčička, kterou si použiju jak potřebuju ke svému sexuálnímu uspokojení. A ona ať mi pěkně podrží a nezlobí. Máme dvě malé holčičky a ty ať zlobí jak chtějí, tak mě nijak nerozhodí a v klidu s nimi blbnu, stejně tak i teď moje třetí holčička - manželka. Takto je potřeba se bavit - s radostí, v klidu, že tě nic nerozhodí. Tady v tomto případě hlavně jí neříkat nic špatného, vždy jen to nejlepší.

K těm tvým otázkám:
Netlačit na ni a popovídat jen na kamarádské bázi. Mám se pokusit jí případně dát na konci pusu, nebo to třeba jen zakončit ahoj, obejmutím a že se třeba zase někdy uvidíme a nechat to?
Takto bych vůbec nemyslel. To je myšlení nesmělého bojácného chlapečka! Každý den bych si představoval jak ji tvrdě dominantně přefiknu a jak s ní budu mluvit. A pak bych jí to na rovinu řekl, jak jsem z ní nadržený, ať mi hned roztáhne nohy. Ta žena to pak z tebe vycítí, i když nic neřekneš a s radostí ti ty nohy roztáhne. Je to hlavně protože díky dominantnímu myšlení snadno projdeš všema testama a její detektory jí řeknou správně, že myslíš jako pořádný chlap.

Toto dobře vidím na mojí ženě, protože každý den myslím jinak. Hodně mi ještě moje myšlení kolísá mezi dominantním a bačkorovitým. Podle toho jak myslím ten den nebo v tu chvíli, tak taková je pak moje žena. Chová se podle stavu mojí mysli. Jsem si toho poprvé všiml, kdy jsem přijel z prvního Princova kurzu letos v srpnu. Tady je část recenze na ten kurz:

Včera jsem byl poprvé na kurzu, ale nešel jsem na něj kvůli balení žen. Je mi 48 let, a ženu už mám, ale v posledních letech na mě začala být nepříjemná, uječená a rozkazovačná, bez ochoty pro mě něco udělat. Několikrát jsem se s ní o tom i bavil – ona tak hnusná přitom na mě nechtěla být! Když jsem si proto večer před kurzem četl v emailu nabídku na tento kurz a v něm: “můžeš vytvořit 100% oddanost, kdy pro tebe žena udělá všechno.” Tak jsem si jej na poslední chvíli zaplatil a dobře jsem udělal. Princ perfektně vysvětlil, jak se chovat k ženě jako muž. Na to jsem v poslední době zapomněl, ale uměl jsem to stejně jen tak trochu. Ne tak dobře jako Princ. Takže díky moc za to, jak na to! Po cestě domů jsem si promýšlel jak to budu dělat a probral to ve vlaku i se dvěma kolegy z kurzu – to byl velice užitečný bonus ke kurzu. Když přišla pak žena domů, byla ně mě velice příjemná, udělala vynikající večeři – grilovaný hermelín a krevety. Pěkně jsme si při ní pokecali. A pak v noci nakonec i dobře zasouložili – a to se jí normálně při menstruaci nechce. Teď když to píšu, tak si v kuchyni zpívá :-)

Když jsem se po prvním kurzu začal chovat jako muž, tak je žena jako vyměněná - téměř na mě přestala ječet a místo toho je mnohem veselejší, zábavnější a sexuálnější. Tak díky Princi za tu novou ženu!
surfernamare

příští víkend mám cestu kousek od ní, tak kdyby chtěla, rád jí uvidím a zajdu na kafe
Z tejto vety uplne strieka to, aky si neisty, zamilovany a nedominantny. Musis prejst takou zmenou, aby ta taketo frazy ani len nenapadli
lovec2

Příspěvek od lovec2 »

Díky za názory. Ohledně nových holek - tam s tím problém nemám, ale u téhle jak píšete. Je to ještě tak, že mi není úplně volná a nedokážu se tam zatím dostat do toho módu, že kdybych to viděl, tak abych byl takový, jako s novýma holkama. Líbal i spal. Streetuju, ale challenge je získat tuhle. Do fitka chodím pravidelně, street a seznamovat jsem začal znovu po rozchodu. Zatím jich není moc, 7 oslovených a z toho 2x sex a 1x líbačka. Což beru jako pozitivní výsledek.

Stories a podobně moc nedávám, zkusil bych jí tedy až se dám dohromady pozvat ven. Dám tomu ještě tak 14 dní a pak to zkusím. Fórum také denně studuji a praktikuji. Jen mi není úplně jasné, jak tady s touto holkou na konci eskalovat, nebo zjistit, zda má zájem a zkusit to.
surfernamare

Oslovil si 7 bab, z toho vlastne 3x si zaskoroval a aj tak chces este stale tamtu jednu? :shock:
Bud zvys kvalitu oslovenych holek, alebo ich oslov 70. Neni mozne, aby si pocas toho na hentu nezabudol
Odpovědět