Hrozne emocni holka

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 22 x

Hrozne emocni holka

Příspěvek od petrpan »

Jsem tady pro radu co delat. Znam holku a je skoro pritelkyne, mame sex atd, vztah to ale plny neni, nerekli jsme si to. Jenze je hrozne moc emocni a vsechno tak strasne proziva. Staci jedno blby slovo (aspon teda pro ni blby) a je z toho drama klidne na tyden :mrgreen: :mrgreen: Urazi se fakt z kazdyho slova. Bavim se se znamym a jsem s ni. Rekne nejakou poznamku a takova blbost treba jako mas peknou prdel, ojel bych ji, kocko pujdeme na rande :lol: a tak nehorazne se nastve a dokaze udelat tak mega scenu ze to je jak telenovela. A ji pak se*e to, ze je to muj kamos a tohle rika a tou dobou by me nejradsi probodla :lol:
Neni to vsechno. O vikendu jsme venku a tak rikam: dneska bych si dal neco zdravyho, lehkyho, treba salat, nejaka ryba k tomu, proste ne nejaky fast food shit a ona se hned urazi a rika jsem teda tlusta? :lol: A dokaze se zase urazit na nekolik dni

Princ
Udělil poděkování: 544 x
Obdržel poděkování: 2353 x

Hrozne emocni holka

Příspěvek od Princ »

Hlavně nenechat se rozhodit, nesnažit se jí to rozmluvit, neomlouvat se za blbosti. Jet si dál svoje, prostě mužská energie.

A rozhodnout se, jestli se ti to líbí a takové holky kolem sebe chceš, nebo najít jiné klidnější.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek:
aldot (25 říj 2021, 10:39)
Hodnocení: 2.9%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 22 x

Hrozne emocni holka

Příspěvek od petrpan »

Diky za rady, Princi. Premyslim o tom. Holka je ve vsem uplne skvela, za pritelkyni si ji dokazu predstavit. Dokaze byt klidne mesic v pohode, pak se stane klidne takova pitomost a dalsi mesic dokaze byt nervni a cloveka emocne uplne vyzdimat. Mozna bych mel omezit cas kdy se s ni vidam, protoze ted je to az moc a mezitim chodit s tema dalsimi. Spis mi jde o to jak se chovat. Jestli ji v tkovy situaci nechat a sama vychladne, nebo ji zkusit neco racionalne vysvetlit...i kdyz to asi patri do toho rozmlouvani.
Princ
Udělil poděkování: 544 x
Obdržel poděkování: 2353 x

Hrozne emocni holka

Příspěvek od Princ »

Ony chtějí tohle drama.

Něco jí vysvětloval by vycházelo z mylného přesvědčení, že chce být klidná a šťastná.

To je taková základní mýlka ve svádění: předpokládat, že každý chce být šťastný.
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
křesťan
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 14 x

Hrozne emocni holka

Příspěvek od křesťan »

petrpan píše: 25 říj 2021, 09:59 Diky za rady, Princi. Premyslim o tom. Holka je ve vsem uplne skvela, za pritelkyni si ji dokazu predstavit. Dokaze byt klidne mesic v pohode, pak se stane klidne takova pitomost a dalsi mesic dokaze byt nervni a cloveka emocne uplne vyzdimat. Mozna bych mel omezit cas kdy se s ni vidam, protoze ted je to az moc a mezitim chodit s tema dalsimi. Spis mi jde o to jak se chovat. Jestli ji v tkovy situaci nechat a sama vychladne, nebo ji zkusit neco racionalne vysvetlit...i kdyz to asi patri do toho rozmlouvani.
V takový situaci NIKDY NIC nevysvětlovat, neomlouvat se, nazaplétat se do těch blbostí. Když se to naučíš, tak je žena po pár větách v klidu nebo maximálně pár minutách. A žena pak často ani neví, že byla nějaká hnusná a ty to budeš zbytečně řešit týden nebo dokonce měsíc.

Mám takovou manželku - před 4 - 5 rokama na mě začala hrozně řvát a ječet. Postupně se mi to dařilo vyřešit a pochopit, hlavně s Princovou pomocí, po přednáškách Posedlost a Mužská energie.

Je potřeba se chovat jako tvrdý chlap, kterýho nic nerozhodí a má vždy dobrou náladu, ať si žena říká nebo ječí jak chce. Hlavně se s ní nezačít hádat, ječet na ní apod.

Můžeš reagovat například:
1) že jí ukážeš tvoji lásku k ní: To by se mi líbilo, kdybys tak řvala, až ti ho tam narvu! Manželka se začala chechtat a bylo po řvaní :lol:
2) Můžeš jí pěkně, ale důrazně upozornit, ať toho nechá: Miláčku, přestaň tady vyřvávat, ať to nemusí děti poslouchat. Už to umím říct celkem v pohodě a žena toho většinou nechá.
3) Nebudeš si toho všímat a nijak na to reagovat a dál se budeš s ní v klidu bavit. To se mi stalo před pár dny - žena večer před spaním začala v kuchyni nějak nepříjemně mluvit. Vůbec netuším proč. Nic jsem jí na to neřekl. Za chvíli jsme šli do postele a tam jsem se s ní bavil normálně, nějaký srandičky před spaním atd. Žena usnula a já jsem šel do pokoje si dělat něco na PC. Asi za dvě hodiny pak někdo klepe na dveře! Moje nadržená manželka, že by si chtěla zasouložit ;)

Je to pro ženy hrozně vzrušující, když jsi chlap, kterýho nic nerozhodí. Manželka přestala v poslední době skoro ječet a řvát. Místo toho se teď chechtá a má skoro pořád dobrou náladu. Takový divoký ženský jako ona se mi líbí nejvíc, ale musel jsem se k ní naučit správně chovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi křesťan za příspěvek (spolu 3):
Princ (25 říj 2021, 18:26) • surfernamare (25 říj 2021, 22:02) • Twin (27 říj 2021, 11:56)
Hodnocení: 8.6%
aldot
Udělil poděkování: 325 x
Obdržel poděkování: 177 x

Hrozne emocni holka

Příspěvek od aldot »

Jsem tady pro radu co delat. 
prijmi ju takú aká je. na ženách je najkrajšia práve tá ich emocionalita. ono to vyplýva z našej mužskej mentality , lebo my sme naučení potlačovať emócie u seba aj u druhých mužov. a tým, že v nej budeš potlačať (nemusíš to robiť vedome) emocionalitu, prerábaš ju na muža.
To že sa sama naserie tak si sama pomáha vytvárať emocionálny kolotoč a tým pádom bude viacej spokojná. ono niektorí muži si myslia, že žena sa musí vždy len usmievať, inak ich žena nebude mať rada, ale vďaka Princovi som si uvedomil, že aj negatívne emócie(strach, smútok, hnev....) patria do ženského sveta. emócie sú totiž pre ženu benzín do motora ich života.

samozrejme, reaguj tak ako píšu vyššie ľudia.
Tito uživatelé poděkovali autorovi aldot za příspěvek:
Lucas (31 říj 2021, 22:02)
Hodnocení: 2.9%
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Odpovědět