Nová kamarádka 8/10

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Skylake
Udělil poděkování: 66 x
Obdržel poděkování: 35 x

Nová kamarádka 8/10

Příspěvek od Skylake »

Čaute svůdníci.
Včera jsem se seznámil s holčinou u nás na učebně.
Přišel jsem do třídy, pozdravil a s Bárou (ta holčina) dal do řeči. Celý den jsme se bavili a neustále udržovali oční kontakt. Potom byla velká přestávka a všichni odešli a 2 holčiny ze třídy říkali „My už vás tady necháme a určitě to bude velký” a my řekli jako jooo a už běžte. Tak jsme byli spolu ve třídě. Bára byla taková vysmátá a nadrzena mi přišla. Nějak jsem to z ní cítil, ale bavili se o fakt betasamských věcech kde se nešla vybudovat přitažlivost...

Potom jsem se jí zeptal, jestli by si někdy nechtěla zajít zaběhat a řekla že ano a ať mi dá na sebe ig. Dala mi na sebe ig, a jak jsme skončili tak se rozloučili. Všechny fotky co mám na ig mi o lajkovala a zbytek už na screenech.

K hlasovkam: Je tam něco jako že je vidět že cvičím a že se jí to moc líbí, ale že na její prdel to nemá 🙂

Plus byly také doteky, učila se zabalit zboží (jsme obor prodavač) a dokonce řekla že jsem její zlaticko.
Hlavně ale doteky tam byly, že jsem ji sjel po ruce a tak 😃
PS:
Vím že jste tady velcí svůdníci, ale prosím nehejtovat a jenom mi nejlépe prosím poradit a nebo říci co by jste udělali vy či napsali.
Dávám to sem protože jsem si to pokazil a skončil ze zpráv do friendzonu.
Chtěl jsem Báru jenom na sex a to bylo vše. Jako na kamarádku s výhodami.
A také mi vlastně včera rychle odepisovala, furt lajkovala zprávy a byl vidět hrozně její zájem.
Akorát dneska už to tak není...

Tak díky za rady!
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

surfernamare
Udělil poděkování: 146 x
Obdržel poděkování: 343 x

Nová kamarádka 8/10

Příspěvek od surfernamare »

Tak po prve, vôbec sa nemusis hanbit a nie sme tu vsetci ani velki svudnici :D
V tejto tvojej game si bol cely cas uplne brutalne needy, bud si sa jej podlizoval alebo si žobral o validaciu. Uz ten zaciatok bol zly (ako atraktivny chlap predsa dostavas lajky stale, nemozes sa nad tym takto vzrusovat).
Take repliky ako "dekuji a kdyz jsi sla spat brzo vyspala ses?" uplne vypusti, je to strasne
Takisto "S tebou kdykoliv", to som sa cervenal aj ja, za teba :D Ved spolu este nechodite, brzdi trochu.
Viditelne mala o teba zaujem, snazila sa ti nahrat ci uz tou nocni murou, alebo tymi temnymi ulickami. Ale nemozes na to odpovedat "to jsem byl tak spatnej?" "proc me nezavedes do pokojicku?" "proc ne tmave ulicky"?
Conclusion: bol si strasne ňuňu a prestalo ju to bavit. Kazdu to prestane bavit, ona este vydrzala dost dlho by som povedal
surfernamare
Udělil poděkování: 146 x
Obdržel poděkování: 343 x

Nová kamarádka 8/10

Příspěvek od surfernamare »

Takisto: tu zpravu jsem videl, nemusis to mazat... Absolutne nikdy nekomentuj, ak zmaze spravu. Mala na to nejaky dôvod a urcite sa o tom s tebou nebude bavit. Ber to ako znak attraction, ked jej na chate zalezi tak, ze ho priebezne upravuje
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek (spolu 2):
Skylake (22 říj 2021, 07:24) • aldot (22 říj 2021, 10:34)
Hodnocení: 5.7%
Skylake
Udělil poděkování: 66 x
Obdržel poděkování: 35 x

Nová kamarádka 8/10

Příspěvek od Skylake »

surfernamare píše: 21 říj 2021, 21:56 Tak po prve, vôbec sa nemusis hanbit a nie sme tu vsetci ani velki svudnici :D
V tejto tvojej game si bol cely cas uplne brutalne needy, bud si sa jej podlizoval alebo si žobral o validaciu. Uz ten zaciatok bol zly (ako atraktivny chlap predsa dostavas lajky stale, nemozes sa nad tym takto vzrusovat).
Take repliky ako "dekuji a kdyz jsi sla spat brzo vyspala ses?" uplne vypusti, je to strasne
Takisto "S tebou kdykoliv", to som sa cervenal aj ja, za teba :D Ved spolu este nechodite, brzdi trochu.
Viditelne mala o teba zaujem, snazila sa ti nahrat ci uz tou nocni murou, alebo tymi temnymi ulickami. Ale nemozes na to odpovedat "to jsem byl tak spatnej?" "proc me nezavedes do pokojicku?" "proc ne tmave ulicky"?
Conclusion: bol si strasne ňuňu a prestalo ju to bavit. Kazdu to prestane bavit, ona este vydrzala dost dlho by som povedal
Naprosto rozumím a díky za velké rady.
Budu streetovat a za půl roku ji napíšu jako už velmi zkušený. Díky jeste jednou moc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Skylake za příspěvek:
surfernamare (22 říj 2021, 16:13)
Hodnocení: 2.9%
Odpovědět