Poprvé

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Qnder
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Poprvé

Příspěvek od Qnder »

Zdravím,

nevím čím začít, tak to tady nějak celé stručně rozvedu co mám za problém.

Mám 20 roků, 170cm a 60kg, takže relativně malý hubeňour. Od základky jsem hrál hokej - vzpomínám si, že mi pár holek psalo a chodilo za mnou, já to ale vždycky udělal tak, aby z toho nic nebylo, nevnímal jsem je, neodepisoval, psal jsem kraviny. Prostě jsem se tomu totálně vyhýbal, asi jsem se styděl, bál, nevěděl co dělat... Prostě jsem nad ničím nepřemýšlel a jen jsem je ignoroval.

Na střední, když jsem skončil s hokejem a začal s posilkou to bylo tak, že ve třídě nebyla ani jedna holka, ve škole jich sice pár bylo ale ale to nestojí ani za zmínku, prostě jsem nijak neuvažoval že bych nějakou oslovil.

Na nějaké akce nechodím, jsem introvert a mám rád klid, nemusím hluk a plno lidí co se smějou, Prostě nevím co do jakého téma říct, protože mám na takové věci svůj názor, který bych tu dlouho vysvětloval. Nejsem moc vtipný, nebylo mi to souzeno, ikdyž se o to snažím. Nemám žádnou partu, jen pár kamarádů, kterým opravdu můžu věřit.

Teď jsem začal chodit na výšku, ale postupně si uvědomuji že jestli chci být úspěšný u druhého pohlaví, tak nesmím čekat na zázrak a něco pro to udělat. Když nad tím ale přemýšlím, ani nevím co bych udělal, kdyby se nějaká našla, a já bych rodičům řekl jdu ven s jednou halkou nebo ji představit doma, prostě už jen před rodiči se stydím - ani nevíte jaké z toho mám pocity z toho co jsem teď napsal, případám si jak úplná sra.ka, ale na druhé straně si myslím že přeháním, přece jen toto bych zvádl a nestyděl bych se, když si uvědomím, že když má sestra svého přítele, tak je mi u prdele jestli je doma nebo co si o něm rodiče říkají popř. co si myslí. Asi jsem si zvykl na komfort doma, že se ničeho bát nemusím.

Jak jsem přišel na toto fórum? Už 2. týden ve čtvrtky jezdím autobusem s jednou holku, připadá mi, že bude mladší než já třeba o 2-3 roky, ale nevím proč, nikdy jsem nic takového necítil ale už prostě 3. den myslím jen na ni. Poprvé když jsme stáli na zastávce se na mě jen párkrát podívala ( už si to úplně nepamatuju, to jsem ještě nic necítil). Ale jak jsem ji viděl podruhé, tak jsem byl tak nervózní, v hlavě úplný nátlak (nevím jak ten pocit nazvat prostě že se nutíte něco udělat), měl jsem prostě chuť jí něco říct, akorát jsem nevěděl co, tak jsem jen stál s všemi těmi pocity. Nevím, nechápu, nikdy jsem nic podobného nezažil. Měla rýmu, v autobuse si už podruhé sedla za mně. Nenapadlo mě nic lepšího než jí dát kapesník a zeptat se jí jestli má koronu nebo co ( toto asi naštěstí ani neslyšela, moc nahlas nemluvím), kapesník si zvala rychle mi vrátila baliček a já se hned otočil, aniž bych nevěděl, jestli se chce bavit nebo ne, teď mi došlo že jsem se asi lekl. No po 15 minutách jsem jí dal celý baliček, že ať si ho vezme, tím to skončilo, pak už jen vystoupila.

Jelikož v tom nemám žádnou zkušenost, tak si myslím, že jsem to udělal dobře, aby viděla že o ní vím, a já měl čas se napříště připravit, což vlastně ty 3 dny dělám.

Až ji příště uvidím, mám v plánu ji pozdravit a říct jí, že se mi líbí její vlasy, (protože každý týden měla jiný účes, takže jsem si toho všiml)...

No a pak nevím jak dál :), napadlo mě podat jí ruku, představit se, chceš jít na kávu nebo cokoliv jiné a ukázat na obchoďák
nebo ji jen rovnou pozvat na kávu něco jiné..

Když bych toto zvládl, tak bych ještě musel vědět o čem se bavit tam, ale já se znám, v hlavě plno myšlenek, ale naformulovat to je těžké, špatně odhadnu o čem se bavit, vyberu špatné, nezajímavé téma atd...

Nemáte radu, co si přečíst, z toho co píšu jaký mám problém?.. Já fakt nevím, mě připadá že být hodný (snad i v obličeji trošku hezký), chytrý kluk co se snaží ve škole aby to někam dotáhl a měl nějaké ambice je lepší, než nějaký co celou stření chodil po barech a teď jen přežívá ( příklady bývalých spolužáků, které znám).

Za každé rady předem dík, cokoliv doplním...

Princ
Udělil poděkování: 544 x
Obdržel poděkování: 2353 x

Poprvé

Příspěvek od Princ »

Qnder píše: 17 říj 2021, 17:36 Nemáte radu, co si přečíst, z toho co píšu jaký mám problém?..
Přečti si Instruktorský manuál ;)
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
surfernamare
Udělil poděkování: 146 x
Obdržel poděkování: 343 x

Poprvé

Příspěvek od surfernamare »

Já fakt nevím, mě připadá že být hodný (snad i v obličeji trošku hezký), chytrý kluk co se snaží ve škole aby to někam dotáhl a měl nějaké ambice je lepší, než nějaký co celou stření chodil po barech
No neviem, ti co chodia "po baroch" su v priemere v zivote uspesnejsi. Maju socialne kompetencie, to je na nezaplatenie. Dnes uz nikto z teba nespadne na zadok za to, ze si to v skole "nekam dotahl"
Twin
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 28 x

Poprvé

Příspěvek od Twin »

Qnder píše: 17 říj 2021, 17:36
Nemáte radu, co si přečíst, z toho co píšu jaký mám problém?.. Já fakt nevím, mě připadá že být hodný (snad i v obličeji trošku hezký), chytrý kluk co se snaží ve škole aby to někam dotáhl a měl nějaké ambice je lepší, než nějaký co celou stření chodil po barech a teď jen přežívá ( příklady bývalých spolužáků, které znám).
Ten z baru bude mít doslova hroší kůži a probojuje si cestu všude, i když bude mít v hlavě jinak nasráno. Ty pak budeš ten hodnej, kterej se dobře učil, měl jedničky, ale nulový sociální zkušenosti jsou prostě stopka. Mít obojí je to nejlepší, co pro sebe můžeš udělat ;)

Jinak - chceš nejlepší radu, jakou ti můžu dát? Jdi k Princovi na kurz. Budou to nejlíp utracený peníze ve tvým životě - s podmínkou, že se tomu začneš věnovat sám potom. Otevře ti to svět. Co otevře. Zjistíš, že jsi vlastně žil v úplně jiný, nudný a šedý realitě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Twin za příspěvek (spolu 2):
Princ (20 říj 2021, 20:12) • aldot (20 říj 2021, 21:26)
Hodnocení: 5.7%
“You must have chaos within you to give birth to a dancing star.”
― Friedrich Nietzsche
aldot
Udělil poděkování: 325 x
Obdržel poděkování: 177 x

Poprvé

Příspěvek od aldot »

Nejsem moc vtipný, nebylo mi to souzeno, ikdyž se o to snažím. 
postav sa pred zrkadlo a "dělej si legraci" zo samého seba. tak aby si sa na druhej strane bavil na tom.
potom to skus medzi kamarátmi. ono nie vždy sa to "povede" ale principiálne ide o to nabrať skúsenosti a o to uvedomiť si, že ti nikto neutrhne hlavu za to. a naučíš sa tak prijímať srandu i od druhých.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Qnder
Obdržel poděkování: 0

Poprvé

Příspěvek od Qnder »

Díky za odpovědi, určitě máte pravdu, jelikož si všechny tyto věci posledni půl rok uvědomují. Kdyby mi někdo rok zpátky řekl že bych šel s klukama aspoň na pivo nebo byl šel na nějakou akci ( pro mne maturitní oslava ) tak bych se jen zasmál. Na výšce se snažím s lidmi bavit - tu je ale problém jen s klukama. S tou holkou to nějak nevyšlo, oslovil jsem ji ale spíše se lekla protože jsem se lekl já :D. Ale divím se že jsem se k tomu vůbec dokázal přinutit bez nějakého pnuticiho pocitu, který jsem mel, když jsem jen uvažoval jestli ji dám kapesník. Díky tomuto jsem ale narazil na další věc - svěřil jsem se s tím některým mým novým kamarádům a jeden mi řekl že zná nějakou holku co se právě rozešla a že by byla lehce k dispozici. Když jsem nad tím jen pomyslel, že bych to dělal bez nijaké námahy, se žádnými zkušenostmi s holkami ani to jak se s nimi bavit, tak jsem ho vlastně začal přesvědčovat že to je blbost a že toto neudělám. Takže já se vlastně už jen bojím nějakéhio nezávazného sexu ;). Neměli jste s něčím takovým taky problém nebo nevíte čím je toto?
Twin
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 28 x

Poprvé

Příspěvek od Twin »

Qnder píše: 21 říj 2021, 22:13 Díky tomuto jsem ale narazil na další věc - svěřil jsem se s tím některým mým novým kamarádům a jeden mi řekl že zná nějakou holku co se právě rozešla a že by byla lehce k dispozici. Když jsem nad tím jen pomyslel, že bych to dělal bez nijaké námahy, se žádnými zkušenostmi s holkami ani to jak se s nimi bavit, tak jsem ho vlastně začal přesvědčovat že to je blbost a že toto neudělám. Takže já se vlastně už jen bojím nějakého nezávazného sexu ;). Neměli jste s něčím takovým taky problém nebo nevíte čím je toto?
Určitě ti odpoví někdo s větší moudrostí, ale já mám jeden tip.

Prostě sabotuješ sám sebe. Někde uvnitř se možná bojíš úspěchu. Najednou je tu možnost, že by to mohlo vyjít a jsi z toho vystrašený. Taky to znám :D. Najednou se ti otevře svět a ty vlastně ani nevíš, co s ním máš dělat.

Odpověděl bych si upřímně "co cítíš". Přijde ti to skutečně, upřímně jako blbost? Nebo se bojíš a byla to jen šaráda? Já bych se na to koukal jako na další trénink. Když se bojíš mluvit nebo neumíš mluvit, tak se to naučíš jen tak, že to budeš praktikovat. Proč by mělo být tohle o něčem jiném :) ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Twin za příspěvek (spolu 2):
surfernamare (22 říj 2021, 16:10) • aldot (22 říj 2021, 19:18)
Hodnocení: 5.7%
“You must have chaos within you to give birth to a dancing star.”
― Friedrich Nietzsche
d-kun
Obdržel poděkování: 7 x

Poprvé

Příspěvek od d-kun »

Qnder, my dva jsme neskutečně podobní, úplně se v tvém příběhu a povaze vidím :-).

Tuhle stydlivost, obavy, co říct, velká snaha připravit se dopředu, to mám přesně taky. Měl jsem zejména před prvními osloveními. A asi všude čteš prostou radu "oslovuj", ty na to namítáš, no jo, to není tak jednoduchý, jak to udělat, co říkat, potřebuju se připravit... Já si to myslel taky. A jak jsem to řešil, Princ mi napsal něco jako není co řešit, oslov dnes nějaké holky. Já se nad tím pozastavil a říkám si, dobře, tak to tedy zkusím. Začal jsem se tedy věnovat tomu oslovování na ulici, vyžadovalo to zprvu náramné přemáhání. Teď ti napíšu a jistě jsi to také četl mnohokrát, prostě oslov, ono se nic hrozného nestane. Tvoje mysl se tomuto faktu možná brání, ale pochopíš to a ověříš si, až to zkusíš. Já to zkusil už několikrát a vážně se nic hrozného nestalo. Že jsem moc neuspěl, to je také fakt, ale je to třeba jako sport, všechno zprvu děláš blbě a nedaří se :-). A co se po oslovení pravděpodobně stane:
- budeš mít radost, že ses překonal
- zjistíš, že ti nikdo neublížil ani ti nevynadal
- v nejhorším případě se ta osoba s tebou nebude chtít bavit, no co, to je normální

Můj tip - nemá cenu se příliš připravovat. Proč? Nikdy nevíš, jak ta osoba bude reagovat a obvykle zareaguje jinak než očekáváš. A najednou tam stojíš a všechna ta tvá několikahodinová příprava je ti nanic :-). Rada - udělej nějakou praxi a pak pomocí teorie řeš, jak to udělat příště líp.

K tvému konkrétnímu případu.
Qnder píše: 17 říj 2021, 17:36 Jelikož v tom nemám žádnou zkušenost, tak si myslím, že jsem to udělal dobře, aby viděla že o ní vím, a já měl čas se napříště připravit, což vlastně ty 3 dny dělám.

Až ji příště uvidím, mám v plánu ji pozdravit a říct jí, že se mi líbí její vlasy, (protože každý týden měla jiný účes, takže jsem si toho všiml)...
Určitě jsi to udělal nejlépe v rámci tvých zkušeností. Já bych se jí příště spíš zeptal, jestli je rýma už v pohodě a pak pokračoval tím, že jste se už několikrát viděli a bylo by dobré se představit. Říct něco jako ty tu jezdíš docela často... Doporučení, o čem se bavit je zcela mimo mé kompetence, ale zastávám názor, snaž se bavit o tom, o čem mluví ona a ne vnucovat něco, co jsi někde přečetl, že je dobré to použít.

Píšeš, že ti na ní hodně záleží, tak je dobré předtím zkusit oslovit pár jiných, kde ti o nic nejde. A uvědom si, ta, co se ti líbí, ty nemusíš být její typ a s tím nic moc neuděláš. A pokud se jí líbíš, tak ono to nějak půjde bez zvláštní námahy :-).
Odpovědět