Kontaktovala mě moje ex

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Gash101
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 0

Kontaktovala mě moje ex

Příspěvek od Gash101 »

Čau mám takový lehčí dilema před pár dny mě kontaktovala moje ex . Bylo to stylem, že mi dala follow a já jí ho neopětoval tak mi ho sundala, tak jsem zkusil jí ho dát tentokrát já a vrátila mi ho zpět . Tak jsem jí pak napsal „ proč ten follow ? " ona: "víš že ani nevím? 😄😄myslím si že proti sobě nic nemáme. vím, že jsme se rozešli to ale neznamená že o sobě nemůžeme vědět 😄." Psali jsme si chvilku z její strany tuna smajlíků , otázek, ale docela zásadní háček je v tom, že má přítele a docela vtipná věc je, že to býval její nejlepší kamarád, ,kterýho jsem jí zakazoval. Takže mi to přišlo docela divný, že mě takhle kontaktovala. Nebavíme se už tak 2 roky hlavně. A nepřijde mi, že by se chtěla kamarádit ale přijde mi až moc friendly na to jak toxic jsme to měli ... takže se vás ptám co si o tom myslíte ? A popřípadě nějakej další postup

Princ
Udělil poděkování: 539 x
Obdržel poděkování: 2335 x

Kontaktovala mě moje ex

Příspěvek od Princ »

Co je cílem toho postupu?
Co ženě říct? Absolvujte 6.11. celý Výcvik Konverzace
Gash101
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 0

Kontaktovala mě moje ex

Příspěvek od Gash101 »

Nechci se k ní vracet
,ale spíš se sní vyspat.
Princ
Udělil poděkování: 539 x
Obdržel poděkování: 2335 x

Kontaktovala mě moje ex

Příspěvek od Princ »

Vyspat se s ex bývá jednoduché.

Ona může být nějak nejistá v tom vztahu, možná její nový partner neprošel nějakým testem, možná chce skrze tebe vyvolávat nějaké drama, aby jí on zakazoval tebe... Já bych se v tom spíš nezamotával a nespal s ní, z toho člověk ani nemůže mít radost, ale těžké to nebude.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek (spolu 3):
aldot (12 říj 2021, 13:05) • surfernamare (12 říj 2021, 16:52) • Gash101 (13 říj 2021, 17:32)
Hodnocení: 8.6%
Co ženě říct? Absolvujte 6.11. celý Výcvik Konverzace
Odpovědět