Jak holce ukázat, že mám zájem a jak zjistit, že ona ho má taky?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
frederik
Udělil poděkování: 6 x
Obdržel poděkování: 16 x

Příspěvek od frederik »

Otázka zní jasně. Kolem mě se točí hromada pěkných holek vzhledem k tomu že se věnuju tanci. Ovšem celá interakce vypadá tak, že pokecáme, trochu flirtujeme, vyměníme si kontakty, potančíme a pak se při loučení familiérně políbíme na tváře a obejmeme. Na tančírně podobným způsobem probíhá interakce vlastně skoro všech kluků s holkama, takže už mi to přijde úplně normální a nepřikládám tomu už žádnou větší váhu. Přesto si říkám, že není možný, že jsem pro všechny ty holky neatraktivní a možná jen čekají na mou větší iniciativu. Jak píšu, kontaktů mám, že bych je mohl rozdávat. Co mě k tomuto mému příspěvku vede je to, že moje kamarádka třeba napíše, že ode mě něco čekala a teď už chodí s někým jiným. Už mám určité zkušenosti a vím, že hranice intimního kontaktu je potřeba stále posouvat. Nicméně na veřejnosti je to těžko realizovatelné a nechci vypadat creepy a ztratit její důvěru. Zvlášť pokud se třeba nechá ode mě doprovodit domů nebo na metro. Čeká něco nebo vůbec nic to neznamená?

surfernamare
Udělil poděkování: 132 x
Obdržel poděkování: 337 x

Příspěvek od surfernamare »

Ty musis byt ten kto si vybera, takze kasli na to ci ma alebo nema zaujem a chod po nej, ak sa ti paci.
Ukazat ze mas zaujem - to nie je potrebne, oni vedia, nie su blbe
na veřejnosti je to těžko realizovatelné a nechci vypadat creepy a ztratit její důvěru
Na toto uplne zabudni, ak chces niekedy nejaku zbalit
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek (spolu 2):
rengaf (09 říj 2021, 13:56) • aldot (10 říj 2021, 11:20)
Hodnocení: 5.7%
frederik

Příspěvek od frederik »

Tak jinak: Moje zkušenosti a zážitky jsou takové, že před pár lety se na mě jedna holka neustále culila, bylo mezi námi nějaké flirtování a já asi neodhadl co to znamená a pokusil se jí políbit, posunout to dál. Hned poté se urazila, že to nechce a pomluvila mě u všech kamarádů, že jsem snad nějaký stalker. Okamžitě jsem si jí zablokoval a už jsme se nikdy neviděli. Mezitím jsem měl 2 přítelkyně, ale stejně mě to trochu poznamenalo. Takže kde je ta hranice, jít po ní? Co vím z mnohaleté praxe, tak holky nesnáší, když je někdo nahání. Stejně tak údajně nemají rádi, pokud chlap zoufale někoho hledá. Neměl bych po ní jít, až když bude evidentní že má nějaký zájem? Jak to poznat? Napsat zprávu a když neodpoví, nemá zájem? Jakým způsobem být víc iniciativní a nepůsobit přitom zoufale?
surfernamare píše: 09 říj 2021, 10:16 Ty musis byt ten kto si vybera, takze kasli na to ci ma alebo nema zaujem a chod po nej, ak sa ti paci.
Ukazat ze mas zaujem - to nie je potrebne, oni vedia, nie su blbe

Na toto uplne zabudni, ak chces niekedy nejaku zbalit
surfernamare

Prva vec je prestat sa starat o to, co povedia druhi, co na to holky, co "udajne nesnasi", zakladat si na nejakom pozorovani znakov apod.
Najprv urcite nejak odstran tu traumu spôsobenu velmi neprimeranou reakciou holky. Bezna reakcia na nechceny bozk je proste odvratenie tvare

Btw. nemozes ist hned na bozk, predtym musi byt eskalacia
Lucas
Udělil poděkování: 280 x
Obdržel poděkování: 173 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucas »

frederik píše: 09 říj 2021, 13:54 Neměl bych po ní jít, až když bude evidentní že má nějaký zájem? Jak to poznat? Napsat zprávu a když neodpoví, nemá zájem? Jakým způsobem být víc iniciativní a nepůsobit přitom zoufale?
Ono se to nedá hned takhle specifikovat. Evidentně nejsi úplně hrozný týpek bez životního stylu, jen děláš třeba nějakou chybu, kterou mi nevidíme. Dát holce pusu není zas až tak velká věc. Záleží jakou vytvoříš atmosféru a pak jí políbíš. Navíc je zbytečné čekat, až bude evidentní že má zájem. Jak by sis to představoval. Že přijde za tebou a řekne ti: "ahoj, poď mě opíchat prosím" :D To asi těžko. Je třeba být víc emočně a sociálně inteligentní a rozpoznat zájem u holky. Sledovat jak se v tvé přítomnosti cítí. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucas za příspěvek:
Skylake (10 říj 2021, 22:30)
Hodnocení: 2.9%
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen
kubicekkk
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 3 x

Příspěvek od kubicekkk »

frederik píše: 09 říj 2021, 13:54 a pokusil se jí políbit, posunout to dál. Hned poté se urazila, že to nechce a pomluvila mě u všech kamarádů, že jsem snad nějaký stalker. Okamžitě jsem si jí zablokoval
dívej, na streetgame je uhyb při polibku na denním pořádku.. Základní projevy melancholika: třeba to zablokování - proč? nevyšlo to, holka nevěděla co chtěla, přišla o úžasnýho kluka tak jdu dál, ne?
Kdyby se každej řídil okolím, pomluvami a "trapným momentem" - nic jako streetgame by nevzniklo a všichni muži by měli nulové sebevědomí. Samozřejmě, neznám tě moc, ale podle mě by stačilo vystupovat z komf. zóny a budeš opraven.
frederik

Příspěvek od frederik »

Na další kurz s Princem jdu tenhle týden, tak snad mě to zas někam dál posune. Jinak z komfortní zóny se snažím vystupovat neustále: už to, že oslovuju holky na ulici + chodím na tančírny a beru k tanci cizí holky je toho snad důkazem, ne?
kubicekkk píše: 11 říj 2021, 02:27 dívej, na streetgame je uhyb při polibku na denním pořádku.. Základní projevy melancholika: třeba to zablokování - proč? nevyšlo to, holka nevěděla co chtěla, přišla o úžasnýho kluka tak jdu dál, ne?
Kdyby se každej řídil okolím, pomluvami a "trapným momentem" - nic jako streetgame by nevzniklo a všichni muži by měli nulové sebevědomí. Samozřejmě, neznám tě moc, ale podle mě by stačilo vystupovat z komf. zóny a budeš opraven.
aldot
Udělil poděkování: 313 x
Obdržel poděkování: 173 x

Příspěvek od aldot »

Jinak z komfortní zóny se snažím vystupovat neustále: už to, že oslovuju holky na ulici + chodím na tančírny a beru k tanci cizí holky je toho snad důkazem, ne?
no na jednej strane áno, ale podľa toho čo sa pýtaš tak to asi moc nepraktizuješ. lebo práve preto chodíš na street, aby si napríklad v tej tančírne vedel ako na tu holku.

proste, je jedno či si na ulici v obchode alebo v škole či na tréningu. platí síce že v bare či na pláži je to trochen iné, ale v podstate platí všetko všade rovnako.

dôležité je to, aký si tam vo vnútri, tvoje jadro, a aké máš vyžarovanie. a to čo robíš, posúvať ďalej.
pak se při loučení familiérně políbíme na tváře a obejmeme. 
toto je spôsob ako ťa holka uzemní do friendzone. síce je to o kúsok ďalej ako normálna holka, ale aj tak to nič neznamená.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
surfernamare

Ale zase mu to moze pomoct pri holke mimo tanca, tie na to nie su tak zvyknute
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek:
aldot (12 říj 2021, 11:27)
Hodnocení: 2.9%
#Dave
Udělil poděkování: 44 x
Obdržel poděkování: 37 x

Příspěvek od #Dave »

frederik píše: 08 říj 2021, 22:00 Otázka zní jasně. Kolem mě se točí hromada pěkných holek vzhledem k tomu že se věnuju tanci. Ovšem celá interakce vypadá tak, že pokecáme, trochu flirtujeme, vyměníme si kontakty, potančíme a pak se při loučení familiérně políbíme na tváře a obejmeme. Na tančírně podobným způsobem probíhá interakce vlastně skoro všech kluků s holkama, takže už mi to přijde úplně normální a nepřikládám tomu už žádnou větší váhu. Přesto si říkám, že není možný, že jsem pro všechny ty holky neatraktivní a možná jen čekají na mou větší iniciativu. Jak píšu, kontaktů mám, že bych je mohl rozdávat. Co mě k tomuto mému příspěvku vede je to, že moje kamarádka třeba napíše, že ode mě něco čekala a teď už chodí s někým jiným. Už mám určité zkušenosti a vím, že hranice intimního kontaktu je potřeba stále posouvat. Nicméně na veřejnosti je to těžko realizovatelné a nechci vypadat creepy a ztratit její důvěru. Zvlášť pokud se třeba nechá ode mě doprovodit domů nebo na metro. Čeká něco nebo vůbec nic to neznamená?
Čus!
Well vykašli se na sbírání kontaktů, tvím cílem není telefonní seznam. Nepřemýšlej nad prostředím.
Buď jiný, buď lepší, buď známý.
Vytvoř vlastní vesmír a vtáhni ji do něj. Udělej si tam přátelskou základnu. Nestyď se být ráznější a dominantní.
Odliš se
Jestli neumíš perfektně tančit (stejně jako já) buď kreativní zkus nové figury, které nemáš třeba tak zvládlé ať je legrace.
Využij správného držení, kde k sobě máte blízko. Ano objetí dá každej Ty jí dej třeba kolébku, či otočku. Polib ji a považuj to za běžnou věc.
Neoblékej se jako každej druhej.

Btw. Jsem rád, že dívku doprovodíš i domů je v to i jistá známka důvěry a myslím, že by měl svou partnerku v noci doprovázet každý.

A když se domluvíme můžeme zajít do tančírny někdy spolu xd.

#Dave
Rodině řeknu, že jsme se seznámili v kostele
Odpovědět