Testy

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
surfernamare
Udělil poděkování: 97 x
Obdržel poděkování: 117 x

Testy

Příspěvek od surfernamare »

Ked uz som v tomto vlakne.. Co odpisujete na: V noci sa mi o tebe snivalo?

backingame
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 1 x

Testy

Příspěvek od backingame »

Já se ptám co pěknýho se jí zdálo. Většinou ta odpověď stojí zato a pak už se s tím dá pokračovat až do postele :D
Fuci
Udělil poděkování: 3 x

Testy

Příspěvek od Fuci »

Zajímavá situace, píšu si s holkou pátý den, měli jsem už třikrát sex po telefonu, ještě dnes večer mi psala, že jsem zlato a poslala nahou fotku.
O hodinu později se událo následující:
Ona: Neuvěříš co se stalo
Já: možná uvěřím, copak?
Ona: pak ti to řeknu
Já: noo
Ona: nechceš teď volat?

Tak mi zavolala, už se to opět schylovalo k sexu po telefonu, ale najednou to ukončila a hned napsala:
Ona: Promiň
Já: co je?
Ona: to je v piči, mamka přišla ke mě do pokoje

Potom psala o tom, že je špatná z toho, že ji máma viděla telefonovat, když byla pod dekou nahá.
Dále pak

Ona: Prý mám být zticha (řekla jí prý mamka)
Já: chápu
Ona: co budeme dělat?
Já: Budem si psat
Ona: ju
Já: mamka už beztak zapoměla, že taky byla mladá 😂
Ona: možná, jdu spat
Já: když jsi unavená, ok
Ona: unavená nejsem, jen mě trochu bolí hlava a je mi z toho trochu špatně
Já: To bude v pohodě, mamka to rozdýchá a zítra budeš v pohodě
Ona: dobrou noc
Já: hezké sny

Pak už neodpověděla a já jsem šel psat jiné holce, ale po dvou hodinách jsem si všil, že ona je pořád aktivní.
Ještě se mezi řečí zmínila o nějakém jiném klukovi, že si s ním voalala, na to jsem reagoval s úsměvem: "Snad mi tě nechce přebrat 😂"

Uvědomuju si, že jsem to moc řešil a odpovídal jsem jí špatně.

Co tím chtěla říct? Je možné, že jí matka řekla něco hnusného, ona z toho byla špatná a řekla si, že to radši nechá na jindy? Případně jak bych měl v takové situaci reagovat?
Stalo se to dnes večer, takže ráno třeba napíše a uvidím, co z ní vypadne. Nehodlám z ní nic páčit. Chci to přejít, jak kdyby se nic nestalo. Pokud nenapíše, tak asi bude lepší nepsat jí, jít s kamoškama na výlet a dát si s nima nějakou akční fotku na instastory.
surfernamare

Testy

Urcite sa nepripajaj k nadavaniu na jej rodicov, to moze len ona. Vsimni si, ako chladne reagovala po obidvoch spravach, v ktorych si spomenul jej mamku.
A bavit sa o tom, ako ju mamka nachytala nahu tiez nie je nic super :D
Po tom: to je v píčí mamka prisla... mohlo nasledovat nieco na odlahcenie, napr: ajaj, ty neposlusna dcerka :D
Ak by sa nechytila, tak to proste neriesit, kludne aj neodpisovat. Je to hlupost a tym ze to riesis si akurat prehnane reaktivny = znizujes pritazlivost
Čtyřka
Udělil poděkování: 11 x
Obdržel poděkování: 2 x

Testy

Příspěvek od Čtyřka »

Ahoj, co odepsal holce na test ...Chybím ti?
Vypadá to mezi námi docela dobře a toto je asi nejzakernejsi test od ní. Snažil jsem se nebýt moc needy ale jaka je nejlepší odpověď? Diky moc
Učíme se skrze bolest a utrpení, dokud nepochopíme,že můžeme růst i skrze lásku a potěšení.
Hammer
Udělil poděkování: 32 x
Obdržel poděkování: 13 x

Testy

Příspěvek od Hammer »

Jestli tě do 3 dnů neuvidím, hodím si mašlu :D
surfernamare

Testy

Chybas mi tak, ze na teba myslim aj pri krajani patizónu :D
Čtyřka
Udělil poděkování: 11 x
Obdržel poděkování: 2 x

Testy

Příspěvek od Čtyřka »

Hustý kluci, díky moc... pro příště se poučim ale vypadá ze jsem dopadl dobře 😄
Učíme se skrze bolest a utrpení, dokud nepochopíme,že můžeme růst i skrze lásku a potěšení.
Fuci

Testy

Příspěvek od Fuci »

Zdravím borci, jedna holka mi dává velice zvláštní testy. Teda předpokládám, že jde o testy. Prostě si povídáme, ona řekne že se chce tulit a já jí řeknu něco na způsob: "Půjdeme ke mě" a on takovým zklamaným smutným hlasem řekne "Ne".
Odpovídá takhle u více situací, třeba když jsem řekl, že půjdeme do přírody na výlet anebo když jsme si navzájem říkali, co spolu budeme večer dělat, tak z ničeho nic řekla NE, když jsem postupně začal přecházet ve víc sexuální téma. A přitom mi zase za 10 minut řekne, že se chce tulit, přitiskne se na mě a začne mě líbat.
Jak se tím dá projít? jak na tohle její "Ne" zareagovat?
Fuci

Testy

Příspěvek od Fuci »

Ještě bych doplnil, že před dvěma dny říkala NE na méně věcí, další den na trochu víc věcí a tak se to stupňuje. Jak kdyby postupně zkoušela, co vydržím. Jak na to reagovat a jak z toho ven?
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1798 x

Testy

Příspěvek od Princ »

Co je tvým cílem?
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Fuci

Testy

Příspěvek od Fuci »

Chci ji mít jako milenku. Vztah bez závazků. Mít s ní sex a občas i něco víc.
Woody
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 81 x

NEnech si to NE líbit

Příspěvek od Woody »

Fuci píše: 29 kvě 2021, 10:32 Ještě bych doplnil, že před dvěma dny říkala NE na méně věcí, další den na trochu víc věcí a tak se to stupňuje. Jak kdyby postupně zkoušela, co vydržím. Jak na to reagovat a jak z toho ven?
Buď dost asertivní. Když třeba chceš někam jít a ona ti řekne NE, reagoval bych jako "Okej, tak já jdu sám."

A samozřejmě optimálně s tím bejt v pohodě. Když to řekneš a z obličeje ti bude zářit "Prosím neodcházej", tak to tak moc nezabere. Ledaže by to byla nějaká autistka nebo něco.

Offtopic: Kolikrát slyším bráchu jak je se svojí holkou na Skypu a říká jí zamilovaný fráze úplně otráveně. Jako slova říkají "Miluju tě více než cokoliv na světě," ale podání říká „dej mi proboha pokoj, je s tebou nuda" :D
Vtip je v tom, že ona jakoby to podání nevnímala, je z toho veselá a sama mu podobný fráze říká s totálním nadšením, jak když já Lucasovi popisuju nějaký šílený oslovení :D
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1798 x

Testy

Příspěvek od Princ »

Fuci píše: 29 kvě 2021, 00:21Prostě si povídáme, ona řekne že se chce tulit a já jí řeknu něco na způsob: "Půjdeme ke mě" a on takovým zklamaným smutným hlasem řekne "Ne".
Může tě gameovat do vztahu.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
surfernamare

Testy

před dvěma dny říkala NE na méně věcí, další den na trochu víc věcí a tak se to stupňuje
Mne to pripada, ze ma akurat krámy. Ak ju chces vazne len ako nezavaznu milenku, tak to neries a proste jej povedz, nech sa ti ozve ked jej prestane jebat, Kludne aj tymito slovami :D ako nezavazna milenka by mala chapat, ze jej vselijake nalady ty riesit nebudes.
Odpovědět