Odemkni svou nejatraktivnější možnou verzi! 💘🚀 Přitažlivost právě vyšla!

Co se stalo s Tindrem a kde jedete digi?

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
aldot
Poděkoval: 138 krát
Obdržel poděkování: 27 krát

Příspěvek od aldot » 15 úno 2020, 11:52

chodim ku kadernikovi, vyskúšal som rôzne účesy v ramci mojich možností, vystriedal som ich spolu s rôznymi kombináciami rôznych štýlov upravenej brady/fúzov/oholenia.
Bol som aj u štylistky(platená služba), aby mi ukázala čo mi pasuje, ako sa obliecť.
chodil som do posilky, kúpil som si aj jednoručku okrem toho pravidelne cvičím rôzne obdoby klikov, veľa krát aj počas pracovnej smeny.
Takisto som navštívil aj kozmetičku. Zmenil som životný štýl a v ramci peňaženky sa snažím žiť zdravo.

Ale ani nič z toho nepomohlo. mám proste 40, som pre ženy(aj v mojom veku) asi starý. je im u riti že som samostatne fungujúca jednotka(pracujem, vlastný byt i auto), že žene v mojom veku viem ponúknuť stabilitu vzťahu. môžem sa s nimi smiať i zabávať, stále je to málo. A hoci podľa inzerátu splnam podmienky, tak neodpisu, alebo si držia naživo odstup. už som proste v koncoch.
A môže každá žena hovoriť, že chlap ktorý sa postará o domácnosť, o dieťa či má rád zvieratá je príťažlivý. prdlajs. pokiaľ muž nevyzerá sexi, tak môžem robiť čokoľvek.

Stenley
Poděkoval: 15 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Příspěvek od Stenley » 16 úno 2020, 21:20

Co se týká tinderu.... Není nad to si zkusit přečíst nereklamni recenze přímo na google play :D

Jinak bych řekl že pro většinu holek je to jen proto aby tam dali na odkaz na instagram a dostavaly like a připadaly si že jsou nejelpsi princezny. Zrovna o víkendu jsem byl v klubu a taková 4 holek koukali do mobilu spolu ani nemluvili jedna pořád, nevím jestli točila nebo hledala správný úhel na fotku. Je to hrozně retardovaná doba a řekl bych že to holky samotné kazí... 10 let zpět nikdo nic takového na zábavě/ diskotéce nedělal... Ale my chlapy jsem to způsobili sami že jsem s tím takto začali. Proto když mi holka nabídne instagram nebo Facebook tak to odmítám, az mě to skoro naštve. Všechno jsem zrušil. Přijde mi to lepší, minimálně mi odpadlo to že se s někým už nesrovnávám. A necítím se o to hůř.

Gargamel
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 17 krát

Příspěvek od Gargamel » 21 úno 2020, 23:15

Sice jsem nedávno dostal další dva matche (takže dohromady 4, pokud nepočítám jednu kamarádku), ale celkově mi přijde Tinder fakt akorát jako ztráta času.

Možná to zkusím znovu v budoucnu, pokud se mi podaří zhubnout a nebudu vypadat jak tlusté prase, tak budu mít kvůli lepším fotkám třeba větší šance, dřív ne.

Zeph
Poděkoval: 139 krát
Obdržel poděkování: 68 krát

Příspěvek od Zeph » 22 úno 2020, 10:46

Gargamel píše:
21 úno 2020, 23:15
Sice jsem nedávno dostal další dva matche (takže dohromady 4, pokud nepočítám jednu kamarádku), ale celkově mi přijde Tinder fakt akorát jako ztráta času.

Možná to zkusím znovu v budoucnu, pokud se mi podaří zhubnout a nebudu vypadat jak tlusté prase, tak budu mít kvůli lepším fotkám třeba větší šance, dřív ne.
Myslím, že si byl na poslední přednášce i Výcviku digi ne? To fakt není soutěž krásy :D

youtu.be/CW_Nwx8MbG4

Myslet můžeš, ale přemýšlet je beta.

LoArmistead
Poděkoval: 40 krát
Obdržel poděkování: 70 krát

Příspěvek od LoArmistead » 22 úno 2020, 11:22

aldot píše:
15 úno 2020, 11:52
chodim ku kadernikovi, vyskúšal som rôzne účesy v ramci mojich možností, vystriedal som ich spolu s rôznymi kombináciami rôznych štýlov upravenej brady/fúzov/oholenia.
Bol som aj u štylistky(platená služba), aby mi ukázala čo mi pasuje, ako sa obliecť.
chodil som do posilky, kúpil som si aj jednoručku okrem toho pravidelne cvičím rôzne obdoby klikov, veľa krát aj počas pracovnej smeny.
Takisto som navštívil aj kozmetičku. Zmenil som životný štýl a v ramci peňaženky sa snažím žiť zdravo.

Ale ani nič z toho nepomohlo. mám proste 40, som pre ženy(aj v mojom veku) asi starý. je im u riti že som samostatne fungujúca jednotka(pracujem, vlastný byt i auto), že žene v mojom veku viem ponúknuť stabilitu vzťahu. môžem sa s nimi smiať i zabávať, stále je to málo. A hoci podľa inzerátu splnam podmienky, tak neodpisu, alebo si držia naživo odstup. už som proste v koncoch.
A môže každá žena hovoriť, že chlap ktorý sa postará o domácnosť, o dieťa či má rád zvieratá je príťažlivý. prdlajs. pokiaľ muž nevyzerá sexi, tak môžem robiť čokoľvek.
Ty jo nezlob se na mě, ale z Tvýho příspěvku úplně stříká frustrace a sebelítost. Podle mě ty holky odrazuje spíš tohle. Mě by tohle teda u baby odradilo určitě. A to je bude odrazovat, i kdybys za kadeřníky a vizážistky utratil bambilión. Podle mě si to sám pro sebe jen svádíš na vzhled (a věk), protože je to pro Tebe snazší, máš pocit, že Tě potápí něco, za co vlastně nemůžeš. Ale nejsi sám, taky jsem to tak měl x let zpátky.

Já můžu jedině potvrdit, co píše Princ. Já mam maximálně průměrnej vzhled (spíš pod), bude mi 32, po úrazu v dětství mam trošku "deformovanou" lebku na jedný straně, zuby mi narostly dost divně (jestli znáš Pokáče, tak o tom mluvim), mam celkem kouty a nulový svaly (nesnášim fitka a věnuju se naopak dost cyklistice, takže mam klasickou cykolpostavu - namakaný nohy, ale nahoře nic). Asi moje jediný fyzický plus je výška 190 cm, hezký oči, zadek a nohy (z kola). A daří se mi dostat baby, o kterých by se zdálo, že jsou daleko nad můj level. Naposledy jsem měl 5 let vztah s holkou, co vyhrála krajský kolo Miss a dělala pro mě první poslední. Běžně, když si má holka vybrat, si vybere mě na úkor nějakýho hezouna. Tak se chlapi doprdele přestaňte vymlouvat na vzhled a hledejte skutečný příčiny vašich neúspěchů. Když tyhle baby neřeší můj vzhled, nebudou řešit ani Tvůj, když na to půjdeš správně ;)
-32 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-kouzlo upřímnosti-

aldot

Příspěvek od aldot » 22 úno 2020, 20:02

Gargamel píše:
21 úno 2020, 23:15

no ono fotka jediná zaváži. môžeš mať sebalepsi profil, no bez toho aby si bol babe sympaticky na foto ti nič nepomôže.

Milujem keď ma holka v profile vetu "na kráse nezáleží, dôležité je to vo vnútri." lenže to vo vnútri neznamená tvoju prenadhernu dušu ale poriadneho vtáka, ktorého ona odhadne podľa tvojej tváre či postavy.
nehovoriac že prvé čo napíše je "pošli foto". A minule som písal jednej zrelej žene(45) a myslel som si že chce lásku a vzťah a prvé čo mi poslala bola žiadosť o foto. tak reku to zrelá žena ešte nebola. ale srdcervuci status ako hľadá lásku pre seba a svoje dve dospievajúce deti. a moja reakcia: maj sa.

Gargamel

Příspěvek od Gargamel » 22 úno 2020, 21:21

Zeph píše:
22 úno 2020, 10:46
Myslím, že si byl na poslední přednášce i Výcviku digi ne? To fakt není soutěž krásy :D
Jo, taky na základě toho jsem si v rámci aktuálních možností upravil profil. Vím, že to není ono, ale prozatím jsem vybral nejmíň nejhorší fotku (mám samé příšerné fotky) a upravil popis. Efekt to přineslo. Předtím mi 2 matche trvaly rok, tentokrát jsem 2 matche nasbíral za týden. Musím si pořídit nějaké lepší fotky a ideálně trochu zhubnout, pak to můžu zkusit znova. Do tý doby mi to přijde příliš neefektivní u Tinderu ztrácet čas.

aldot

Příspěvek od aldot » 22 úno 2020, 21:26

LoArmistead píše:
22 úno 2020, 11:22
Ty jo nezlob se na mě, ale z Tvýho příspěvku úplně stříká frustrace a sebelítost. Podle mě ty holky odrazuje spíš tohle. Mě by tohle teda u baby odradilo určitě. A to je bude odrazovat, i kdybys za kadeřníky a vizážistky utratil bambilión. Podle mě si to sám pro sebe jen svádíš na vzhled (a věk), protože je to pro Tebe snazší, máš pocit, že Tě potápí něco, za co vlastně nemůžeš. Ale nejsi sám, taky jsem to tak měl x let zpátky.

Já můžu jedině potvrdit, co píše Princ. Já mam maximálně průměrnej vzhled (spíš pod), bude mi 32, po úrazu v dětství mam trošku "deformovanou" lebku na jedný straně, zuby mi narostly dost divně (jestli znáš Pokáče, tak o tom mluvim), mam celkem kouty a nulový svaly (nesnášim fitka a věnuju se naopak dost cyklistice, takže mam klasickou cykolpostavu - namakaný nohy, ale nahoře nic). Asi moje jediný fyzický plus je výška 190 cm, hezký oči, zadek a nohy (z kola). A daří se mi dostat baby, o kterých by se zdálo, že jsou daleko nad můj level. Naposledy jsem měl 5 let vztah s holkou, co vyhrála krajský kolo Miss a dělala pro mě první poslední. Běžně, když si má holka vybrat, si vybere mě na úkor nějakýho hezouna. Tak se chlapi doprdele přestaňte vymlouvat na vzhled a hledejte skutečný příčiny vašich neúspěchů. Když tyhle baby neřeší můj vzhled, nebudou řešit ani Tvůj, když na to půjdeš správně ;)
ano som frustrovaný. a nedokážem to zmeniť, lebo keď sa mi nedarí par rokov tak asi nebudem mať mindset víťaza.

po rozvode som sa topil v depkach a svojich srackach, plus ex ešte ma psychicky vydierala cez dcéru . napriek tomu som zbalil tri ci štyri ženy, z toho dve boli riadne ďaleko . niekolko sa ozvalo že sa im pacim ale nechceli stretnutie. takže nezáleží vôbec na mojom mindsete. na tomto jasne vidím, že stačil výzor a nikto neriešil aký som. plus XY inzerátov kde akože nezáležalo na výzore ale pritom každá chcela foto. nehovoriac o ďalších stovkách osloveni s reakciou typu uchyl či odpad. dobre viem, že stačilo by mať normálne vlasy a bolo by to iné(vyskúšal som nejakú appku na mobile, kde mi appka dala rôzne účesy a už sa ozývali ženy).
takže je to aj reálna skúsenosť, nielen že si vymýšľam dôvody.

LoArmistead

Příspěvek od LoArmistead » 23 úno 2020, 10:51

aldot píše:
22 úno 2020, 21:26
ano som frustrovaný. a nedokážem to zmeniť, lebo keď sa mi nedarí par rokov tak asi nebudem mať mindset víťaza.

po rozvode som sa topil v depkach a svojich srackach, plus ex ešte ma psychicky vydierala cez dcéru . napriek tomu som zbalil tri ci štyri ženy, z toho dve boli riadne ďaleko . niekolko sa ozvalo že sa im pacim ale nechceli stretnutie. takže nezáleží vôbec na mojom mindsete. na tomto jasne vidím, že stačil výzor a nikto neriešil aký som. plus XY inzerátov kde akože nezáležalo na výzore ale pritom každá chcela foto. nehovoriac o ďalších stovkách osloveni s reakciou typu uchyl či odpad. dobre viem, že stačilo by mať normálne vlasy a bolo by to iné(vyskúšal som nejakú appku na mobile, kde mi appka dala rôzne účesy a už sa ozývali ženy).
takže je to aj reálna skúsenosť, nielen že si vymýšľam dôvody.
Ty ale vůbec nereaguješ na to, co Ti tady píšu já a Princ, a to že i ošklivej chlap dokáže sbalit kočku. A i my to máme podepřený reálnou zkušeností (ta Princova jde do tisíců případů :D ). Takže se spíš zaměř na ten mindset, v tom je problém. A ne ve vlasech a dalších podružnostech. Navíc pokud nejsi vzhledově atraktivní, nechápu, proč se tolik orientuješ na digi.
-32 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-kouzlo upřímnosti-

Gargamel

Příspěvek od Gargamel » 23 úno 2020, 15:49

LoArmistead píše:
22 úno 2020, 11:22
Pokáče znám, ale jeho zubů jsem si nikdy nevšímal. Pustil jsem si znovu některé jeho videoklipy, abych zjistil, co tím myslíš. Neřekl bych, že je to tak hrozné. Mám kamaráda, kterému po autonehodě některé zuby úplně chybí, nové si dovolit z finančních důvodů nemůže, ale naučil se s tím žít a nestěžuje si na to. Všimnul jsem si toho u něj až po čase. Drží celibát taky docela dlouho, asi ještě déle než já, jenže on je o docela dost let starší a má dost omezenější výběr (je gay). Měl jsem holku, která si trochu rozbila zuby při pádu na skejtu, jeden zub měla dokonce mrtvý. Nikdo to neřešil, dokonce jedna velmi atraktivní blondýna, kterou jsme potkali ve vlaku cestou na diskotéku, mi říkala, že mám hezkou přítelkyni.

Ty máš alespoň něco, čím můžeš zaujmout a navíc o tom víš. Já mám jenom tu výšku (197), charakteristický smích (který ale dost lidí spíš sere) a jinak na mě není nic zajímavého nebo atraktivního, možná jedině, že mám kvalitní vlasy. Mám dost nevyváženou postavu. Nohy mám jak tyčky, pas ještě celkem ok. Opasky nosím utažený co nejvíc to jde, stejně mi padají kalhoty. Všechny špeky se mi ale narvaly do břicha a poslední dobou už mám i kozy. Mám skoliózu páteře, takže křivý záda, pak už zbývá jen dvojitá brada a tučný ksicht.
aldot píše:
22 úno 2020, 20:02
Milujem keď ma holka v profile vetu "na kráse nezáleží, dôležité je to vo vnútri." lenže to vo vnútri neznamená tvoju prenadhernu dušu ale poriadneho vtáka, ktorého ona odhadne podľa tvojej tváre či postavy.
Asi bych ty popisky na Tinderu nebral tak vážně. Viděl jsem tam už i horší věci.
Obrázek
Obrázek
(K mé i jejich smůle jsem ani s jednou z nich neměl match).

Docela mě pobavilo to tvrzení o vnútri :D. Kamarádka, která je fakt hodně dominantní drsňačka a jednoho týpka dost zničila, když mu řekla bez obalu pravdu o jeho malém vybavení, to nedávno řešila s jedním společným kamarádem, podle čeho se dá skutečně odhadnout velikost. On o tom něco ví (je gay), tak jí říkal, že to rčení "podle nosa poznáš kosa" je pitomost, že je nejspolehlivější ukazatel velikost boty. Seděl jsem s tou kamarádkou v hospodě spolu s jedním kamarádem (heterák), ten je na svojí velikost patřičně hrdý. Říkal, že má velikost boty 46. Nechtěl jsem se chlubit, ale kamarádka byla zvědavá, tak se mě zeptala. Když jsem řekl 48, následovalo hrobové ticho.

Dříve jsem měl docela problém sehnat boty a dost lidí se mi kvůli tomu vysmívalo, že mám lodě, medvědí tlapy nebo nohu jako slon. To už je dávno pryč.

aldot

Příspěvek od aldot » 24 úno 2020, 06:39

LoArmistead píše:
23 úno 2020, 10:51
Ty ale vůbec nereaguješ na to, co Ti tady píšu já a Princ, a to že i ošklivej chlap dokáže sbalit kočku. A i my to máme podepřený reálnou zkušeností (ta Princova jde do tisíců případů :D ). Takže se spíš zaměř na ten mindset, v tom je problém. A ne ve vlasech a dalších podružnostech. Navíc pokud nejsi vzhledově atraktivní, nechápu, proč se tolik orientuješ na digi.
prečo digi:
1. vraj na výzore nezáleží
2. nemám možnosť streetu

a ako zmením mindset? do zrkadla si budem hovoriť aký som šikovný? za prvé klamem samého seba a za druhé to tiež na fotke vidieť nebude. žena na foto nevidí do hlavy, a nevie čo si myslím o sebe. a ak aj niečo zmením, určite to nebude tam vo vnútri, ktoré viac rozhoduje o podvedomi4

gargamel: 43

JirZa
Poděkoval: 57 krát
Obdržel poděkování: 56 krát

Příspěvek od JirZa » 24 úno 2020, 10:01

aldot píše:
24 úno 2020, 06:39
prečo digi:
2. nemám možnosť streetu

a ako zmením mindset? do zrkadla si budem hovoriť aký som šikovný? za prvé klamem samého seba a za druhé to tiež na fotke vidieť nebude. žena na foto nevidí do hlavy, a nevie čo si myslím o sebe. a ak aj niečo zmením, určite to nebude tam vo vnútri, ktoré viac rozhoduje o podvedomi4

A tak co chceš teda vlastně? V každém tvém prispevku na foru se jenom lituješ, pises jak to mas tezky, jak ses skaredej a ja nevim co... co chceš od nás slyšet? Chudáčku, ale takovejch tu je dalších tisic co o tom nepisou kazdej den ale makaj na sobě.

2. Proč bys neměl mit možnost streetu?
Obrázek

Výzvy na fighty rovnou do DM a nezapomeňte připsat i kolik z toho budu mít.

Zeph
Poděkoval: 139 krát
Obdržel poděkování: 68 krát

Příspěvek od Zeph » 24 úno 2020, 10:03

38

youtu.be/CW_Nwx8MbG4

Myslet můžeš, ale přemýšlet je beta.

LoArmistead

Příspěvek od LoArmistead » 24 úno 2020, 10:45

aldot píše:
24 úno 2020, 06:39
prečo digi:
2. nemám možnosť streetu

1. Právě že u digi na vzhledu záleží mnohem víc než na streetu, čili pro nás šeredný je mnohem lepší street

2. S tímhle přístupem opravdu změníš mindset dost těžko.

JirZa
Poděkoval: 57 krát
Obdržel poděkování: 56 krát

Příspěvek od JirZa » 24 úno 2020, 10:51

LoArmistead píše:
24 úno 2020, 10:45
2. S tímhle přístupem opravdu změníš mindset dost těžko.
Co se mindsetu tyce, poslednich par dnu doporucuji kazdemu knizku Uspesna sebemanipulace od Ivo Tomana.
Obrázek

Výzvy na fighty rovnou do DM a nezapomeňte připsat i kolik z toho budu mít.

Odpovědět