Jak přistupovat k nezájmu holek

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
hubertjezpet
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 50 krát

Příspěvek od hubertjezpet » 10 pro 2019, 11:53

Všechny holky dělají, že mě nevidí, ať jsem na ulici, ve škole, v práci nebo obchodě.
Když nějakou oslovím, tak reaguje s naprostým nezájmem.

Jak mám k tomu přistupovat, když si po takovýchto zkušenostech připadám jako nějaký odpad?

Vidím plno holek a žen se s jinými kluky bavit a když je pozdravím já, tak se tváří kysele za to, že jsem je oslovil.

Mám k tomu přistupovat prostě tak, že žádnou holku nikdy sbalit nemohu a brát to jen jako zábavu?

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 10 pro 2019, 12:29

hubertjezpet píše:
10 pro 2019, 11:53
Všechny holky dělají, že mě nevidí, ať jsem na ulici, ve škole, v práci nebo obchodě.

Jak mám k tomu přistupovat, když si po takovýchto zkušenostech připadám jako nějaký odpad?

Vidím plno holek a žen se s jinými kluky bavit a když je pozdravím já, tak se tváří kysele za to, že jsem je oslovil.

Mám k tomu přistupovat prostě tak, že žádnou holku nikdy sbalit nemohu a brát to jen jako zábavu?
Myslím, že je asi důle6itá naděje a víra v Prince a jeho materiály na webu a knihy.
Musíme věřit tomu, že to funguje.
Myslím, že naděje je jednou z nejdůležitějších věcí v životě, jinak bychom neměli motivaci na další život, pokud bychom nevěřili, že se nám povede o něco lépe.

Italienguy
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od Italienguy » 08 led 2020, 01:25

Hlavně jdi ven a oslovuj, oslovuj a oslovuj. Rozumím ti, četl jsem tu spoustu tvých příspěvků. Musíš se překonat, vyjít z komfortní zóny a kousnout se. Bude to bolet, ale jinak to nepůjde. Máš to v sobě, jinak by jsi tu tak dlouho nebyl. Jdi přes všechnu úzkost, strachy a bolest a jdi oslovovat a malými krůčky se posouvej dál. Klidně to i tý holce řekni viz: mám strach tě oslovit, ale tvoje krása je silnější atd. Držím ti palce, Huberte;)

Karel thoman

Příspěvek od Karel thoman » 13 led 2020, 21:13

Heled já mám zkusenost takovou ze nejlepší způsob jak si najít holku je nechtět ji jakoze chápeš žít si svoje být v chillu atd a ono to přijde samo

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 14 led 2020, 06:48

Karel thoman píše:
13 led 2020, 21:13
Heled já mám zkusenost takovou ze nejlepší způsob jak si najít holku je nechtět ji jakoze chápeš žít si svoje být v chillu atd a ono to přijde samo
Ano, asi to přijde samo, v nějakém ze svých budoucích životů. :lol:

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 14 led 2020, 07:12

Karel thoman píše:
13 led 2020, 21:13
Tvou větu jsem pochopil tak, že oslovuješ holky a snažíš se s nimi komunikovat, nijak křečovitě jim ale nedáváš najevo svůj zájem, znejišťuješ je, neví, zda o ně stojíš, ukazuješ jim, že jsi pro ně vhodný i bez nějakého "Půjdeš se mnou na rande, miluji tě, budeš se mnou chodit?" Nenecháváš se rozhodit odmítnutími, nestavíš je na piedestál, ty sebe samotného považuješ za výhru.

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 14 led 2020, 07:21

Italienguy píše:
08 led 2020, 01:25
Hlavně jdi ven a oslovuj, oslovuj a oslovuj. Rozumím ti, četl jsem tu spoustu tvých příspěvků. Musíš se překonat, vyjít z komfortní zóny a kousnout se. Bude to bolet, ale jinak to nepůjde. Máš to v sobě, jinak by jsi tu tak dlouho nebyl. Jdi přes všechnu úzkost, strachy a bolest a jdi oslovovat a malými krůčky se posouvej dál. Klidně to i tý holce řekni viz: mám strach tě oslovit, ale tvoje krása je silnější atd. Držím ti palce, Huberte;)
Asi by bylo pro někoho, kdo pravidelně oslovuje a má vybudované sebevědomí a zvládnutou nervozitu, zajímavé přijít za holkou a sebevědomě jí říct "Ahoj, mám obrovský strach tě oslovit. Jak se mám, prosím, překonat. Rád bych si zpět namontoval své koule. Nevím, kde jsou, ještě jsem je neviděl. Asi mě jako kojence vykastrovali, vypadá to, že jsem vůl.."

Jedná se o myšlenku mluvit o něčem, co se vůbec neztotožňuje s sebevědomým držením těla, řečí těla, sebevědomým tónem.
Oslovováním lze určitě vybudovat brutální sebevědomí, kdy se daný jedinec nenechá ničím rozhodit a vše bere jako zábavu. Brutálním sebevědomím asi myslím brutální vysokou hladinu testosteronu.

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 14 led 2020, 07:23

hubertjezpet píše:
10 pro 2019, 11:53

Všiml jsem si, že platí, že to, jak holky dobře reagují na mé oslovení hodně záleží na tom, jak se zrovna cítím ten den a zda zrovna vypadám jako nějaký magor nebo mám dobrý den a vypadám jako místní milionář a mega alfa samec, co má ochočené všechny samce v okolí.

Odpovědět