Balení neznámých holek na internetu

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
LoArmistead
Poděkoval: 27 krát
Obdržel poděkování: 57 krát

Příspěvek od LoArmistead » 18 led 2019, 10:01

czmotig píše:
18 led 2019, 08:26
Ahoj, nejsem ještě vůbec streetgamer, registroval jsem se včera a "digigame" je pojem, o kterém jsem se dozvědel dnes ale k tomuhle můžu něco napsat.

Já se rozhodl digigame nijak složitě nehrát a z digitálních seznamek typu Tinder jsem se rozhodl, že to budu brát čistě statisticky. Měl jsem ohromnou radost když jsem přečetl jak Princ v jednom článku o matematice píše, že to o ničem jiném není.

Holkám napíšu "Ahoj (Jméno)! Naplánujeme setkání?" nebo "Ahoj (Jméno)! Co takhle oběd dnes/zítra/datum?". K tomuhle jsem se rozhodl po tom, co jsem strávil obrovský množství času chatováním, které nikdy nikam nevedlo, ani k setkání, natož k sexu.

Zjistil jsem, že celá moje digigame se redukovala na "Setkám se s ní" a na "Vše ostatní". Protože

- spousta holek vůbec neodpoví.
- spousta holek odpoví "Ano, ráda :)" ale pak zmlknou a už to nepotvrdí.
- často holky odpoví "Moment mladej, jseš nějak hrrr." --- neztrácím čas, nezabývám se tím, odpojim ji, hraju na statistiku, tohle je vždycky pro mě jen plýtvání časem.
- už se mi stalo, že se setkání domluvilo, potvrdilo a vůbec nepřišla nebo se z Tindru najednou odpojila a na telefon se neozvala (nebo jsem telefon neměl).
- no a zbytek jsou holky, který odpoví, potvrdí a dorazej.

Takže nemůžu poradit vůbec, jak hrát digigame, protože ji vlastně nehraju a přes chat řeším jen setkání. Statisticky mi to vychází na 5 - 10 setkání na měsíc. Kamarádi mi to nevěřej ale je to tak, spousta holek fakt je ochotná se sejít i když tě vůbec neznaj a i když rovnou plánuješ setkání. Je to pro mě úspěšná, funkční strategie a Tinder už ani jinak nepoužívám.

Už se mi třikrát stalo, že Tinder schůzka vedla ještě tentýž den k sexu. Ale to všechno byly holky, který byly tak náruživý, že spíš ošukaly ony mně ze svého záměru než že bych k tomu já nějak pomohl.

(p.s.: to že reálný schůzky jinak nevedou ani k druhému rande natož k sexu je věc, kvůli které jsem zde)
Čau,

samozřejmě že to fungovat může, ale podle mě máš teda asi velkou atraktivitu, vypadáš dobře a/nebo máš dobrý fotky. Děláš zkrátka dobrej první dojem. Klukovi, co vypadá průměrně, to imho fungovat moc nebude. Navíc se takhle ochudíš o spoustu holek, protože je to na ně opravdu moc hrr. Na druhou stranu neříkám, že by sis s nima musel vypisovat tejden, ale kdybys tomu obětoval jen o trochu víc času, měl bys úspěšnost ještě vyšší. Navíc taky roli hraje lokalita, v Praze to takhle dělat jde, protože ty holky jsou trochu jiný a máš hodně z čeho vybírat :) Ale samozřejmě chápu, že se Ti nechce investovat čas do digi, já postupně došel k tomu samýmu.

-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

czmotig
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 2 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od czmotig » 21 led 2019, 11:44

Mám dotaz. Dlouhodobě si chci najít milenku ve věku 17-23 let. Jak napsat inzerát, kterým zaujmu holky ve věku 17-23 jako 31 letej chlápek? Čemu se vyhnout, na co se zaměřit? Stačí obecně, koncepčně.

Ten věkovej limit tam je protože jsem zjistil, že holky v tomhle věku ještě většinou berou antikoncepci, později už ne. Dlouhodobě sexuální vztah s kondomem prostě nedávám (to mi funguje jen v partnerském vztahu). Jinak mi v zásadě o věk vůbec nejde, pokud vypadá dobře.

Mám za to, že holky v tomhle věku hledaj sebevědomé chlapíky, protože kluci v tomhle věku v jejich sociálních kruzích moc sebevědomí nemají (pokud tedy nejsou na tomto fóru).

V tom instrukčním manuálu jsem se dočetl, že není dobrý se prezentovat jako nějaké zboží. Že je dobrý se držet YOLO a pak mluvit o společném nepříteli. Dá se tohle aplikovat i na inzerát?

Princ
Poděkoval: 421 krát
Obdržel poděkování: 995 krát

Příspěvek od Princ » 21 led 2019, 11:51

Inzerát? :)

czmotig
Obdržel poděkování: 2 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od czmotig » 21 led 2019, 11:53

Princ píše:
21 led 2019, 11:51
Inzerát? :)
No tak tohle je téma balení holek na internetu tak co jiného :) Nemyslím inzerát na seznamce ale prostě to co máš v profilovce na tinderu nebo na badoo.

Činčula

Příspěvek od Činčula » 08 úno 2019, 22:06

Kluci už jdem tady se na to ptal, jak jsem začal balit holky tal jsem nemohl zbalit ani dřevo teď už docela s holkama nemam problem na ulici nebo v klubu, teď jsem si i zatrolil balil jsem holku co byla s klukem a ve vlaku a bylo to v klidu, ale prostě ja nevim jak si psat po fb mate někdo nějakou radu, jak si psat třeba s holkou ktera je hned na začatku negativni?

Scissors
Poděkoval: 103 krát
Obdržel poděkování: 383 krát

Příspěvek od Scissors » 08 úno 2019, 22:48

Činčula píše:
08 úno 2019, 22:06
nevim jak si psat po fb mate někdo nějakou radu, jak si psat třeba s holkou ktera je hned na začatku negativni?
Zkus sem zkopírovat nějakou svoji konkrétní konverzaci. Takhle obecně se to špatně posuzuje
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Tygr
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 88 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tygr » 12 úno 2019, 20:16

czmotig píše:
21 led 2019, 11:44
Mám dotaz. Dlouhodobě si chci najít milenku ve věku 17-23 let. Jak napsat inzerát, kterým zaujmu holky ve věku 17-23 jako 31 letej chlápek? Čemu se vyhnout, na co se zaměřit? Stačí obecně, koncepčně.

Ten věkovej limit tam je protože jsem zjistil, že holky v tomhle věku ještě většinou berou antikoncepci, později už ne. Dlouhodobě sexuální vztah s kondomem prostě nedávám (to mi funguje jen v partnerském vztahu). Jinak mi v zásadě o věk vůbec nejde, pokud vypadá dobře.

Mám za to, že holky v tomhle věku hledaj sebevědomé chlapíky, protože kluci v tomhle věku v jejich sociálních kruzích moc sebevědomí nemají (pokud tedy nejsou na tomto fóru).

V tom instrukčním manuálu jsem se dočetl, že není dobrý se prezentovat jako nějaké zboží. Že je dobrý se držet YOLO a pak mluvit o společném nepříteli. Dá se tohle aplikovat i na inzerát?
Je to úplně jedno kolik má buchta roků. Moja má 18 a antikoncepci nebere. A to že mladší holky jedou na starší je též mýtus. Loser můžeš být když máš 5, 10, 20, 30 let, kdykoli, nebo naopak borec. A holky to vycítí. Do piče tě může poslat i patnáctka. To že starší kluci nakonec sbalí nějakou mladší je tím, že předpokládají to že je to lehké. Předpokládej, že tě chce každá a nepotřebuješ inzeráty :)
Nechci holku....chci jich pět.
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.
Komu se nelení, tomu se zelení.

Sybrakos
Poděkoval: 230 krát
Obdržel poděkování: 26 krát

Příspěvek od Sybrakos » 27 úno 2019, 20:43

Zdravím, už dlouho mi to leží v hlavě. Rád bych se optal:
1) Jak sestavit profil na fb/badoo/insta, atd? (Když nejsem slavný extrovert)
2) Jak vést digi, aby nebyla nudná? Jsou někde nějaké příklady konverzací? (V knihách jsem o tom nic moc nenašel)
"Vetsina lidi spotrebuje vice energie na mluveni o problemech, nez na jejich reseni." Henry Ford
Carpe diem

Azimir
Poděkoval: 71 krát
Obdržel poděkování: 93 krát

Příspěvek od Azimir » 28 úno 2019, 14:07

Sybrakos píše:
27 úno 2019, 20:43
2) Jak vést digi, aby nebyla nudná? Jsou někde nějaké příklady konverzací? (V knihách jsem o tom nic moc nenašel)
Jak ho sestavit to neporadím, ale znám kluka, který má úplně slabý instagram (málo followers, nudný fotky, málo srdíček). On si vybere vždy takové ty wannabe hvězdy ig např. s 20 000 followers a napíše jim jednoduchou větu "Ahoj, neměla bys zájem o seznámení?" a má docela crazy úspěšnost. Když mu odpoví tak pak dost dobře reagují. Méně je někdy více. ;)
Žádná výhra není zárukou trvalého celoživotního sebevědomí!

TristanPRG
Poděkoval: 32 krát
Obdržel poděkování: 36 krát

Příspěvek od TristanPRG » 28 úno 2019, 14:13

Úprimne, ale takýchto jednoduchých správ tie holky s dobrým IG dostávajú denne kľudne podľa mňa aj 10ky, takže skôr má šťastie, než by sa dalo povedať, že toto cez online zafunguje viacerím tak jednoducho so slabo premierným IG s ledva 200 followers:)
Mne tá správa naopak príde zúfalá.

Azimir
Poděkoval: 71 krát
Obdržel poděkování: 93 krát

Příspěvek od Azimir » 28 úno 2019, 21:25

TristanPRG píše:
28 úno 2019, 14:13
Úprimne, ale takýchto jednoduchých správ tie holky s dobrým IG dostávajú denne kľudne podľa mňa aj 10ky, takže skôr má šťastie, než by sa dalo povedať, že toto cez online zafunguje viacerím tak jednoducho so slabo premierným IG s ledva 200 followers:)
Mne tá správa naopak príde zúfalá.
Nedokážu posoudit, nikdy jsem to neudělal. Ale myslím si, že taková zpráva může být naopak něco originálního co se vyčlení právě z těch 10 zpráv denně. :) jen vím, že takhle už pár holek vytáhl na úspěšná rande
Žádná výhra není zárukou trvalého celoživotního sebevědomí!

Hulk
Poděkoval: 110 krát
Obdržel poděkování: 28 krát

Příspěvek od Hulk » 28 úno 2019, 22:20

Sybrakos píše:
27 úno 2019, 20:43
1. Môžem ti ukázať môj a môžme o tom pokecať. Ale zas veľké oči nemaj. Ja mám výborný instagram, ale necítim že by mi to výrazne pomohlo.
2. Myslím že keď sa vieš baviť dobre osobne zvládneš aj digi. To môžeš obohatiť o zaujímavé fotky, videá, hlasové správy.
Nikdy svoj boj nevzdávajte, ale používajte pri tom hlavu ! Iba tak sa víťazí !
Kto nestreetuje s nami, streetuje proti nám !
K hviezdam sa nelieta, ale rastie.
Prebijem sa !
Ja si to užívam. Ja sa cítim dobre.

Sybrakos
Poděkoval: 230 krát
Obdržel poděkování: 26 krát

Příspěvek od Sybrakos » 28 úno 2019, 23:33

Azimir: díky! Zkusim.. :)
Hulk: díky, rád bych se třeba mrknul. Jinak na ig mám něco přes čtyřista a snažím se držet moje sledování někoho jinýho na menší hodnotě. Aspoň nepůsobím moc zoufale a tak. Nejvíc lajků jsem měl asi 60 u řekl bych totální blbosti.. a pak dám fotku tvrdě vydřených břišáku a jen asi 12 :roll:
"Vetsina lidi spotrebuje vice energie na mluveni o problemech, nez na jejich reseni." Henry Ford
Carpe diem

TristanPRG
Poděkoval: 32 krát
Obdržel poděkování: 36 krát

Příspěvek od TristanPRG » 01 bře 2019, 18:18

Mal by som otázku Tindru, ak niekto vie: Ako to funguje ak si tú aplikáciu holka odinštaluje? Jej profil a teda zhoda zmizne, alebo zostane v zozname ako keby sa nič nestalo? Ten zmizne len ak si vyslovne zmaže účet je tak?:)

Jirkalos

Příspěvek od Jirkalos » 01 bře 2019, 20:38

Při odinstalaci aplikace účet zůstává stále aktivní. ;)

Odpovědět